Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kondomi… a so vsi isto zanesljivi?

kondomi… a so vsi isto zanesljivi?

Se opravičujem za neumno vprašanje, ampak me res zanima in res ne vem.

Kateri so najbolj kvalitetni in zanesljivi? A se ločijo po velikosti? Al so vsi univerzalne velikosti?

Med vsemi kondomi nama je pocil le Durex.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Pocil se nikoli nobeden, ampak enako ne maram durexove. Cim ima malo bolje debelega ali debelo glavico, jih komaj spravis cez.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Mi že lep čas uporabljamo Safex in ni bilo še nikoli panike

Enako, najvec Safex.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

kaj pa ti, ki so zdaj v reklami (durexovi mislim da so)..ki bi naj tresli? kako to funkcionira?

durexi so zanič, ker so majhni (angleži pač:)

boljš je vzet kako ameriško firmo (ime pozabila, včasih so se dobili v šparu in na petrolih po 3 v pak)

---------- le vent nous portera...

Contempo so tudi dobri. Sploh Bareback.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Se opravičujem, ampak kako zgleda, ko poči kondom? Ali se to čuti, je očitno, ker moj ga včasih kar na brzino, včasih je tudi temno, vzame dol in ne gleda ne vem kako in včasih se bojim, da sploh ne bi opazila, da nama je počil. Tiste, ki se vam je kaj takega že zgodilo, prosim povejte, kako to zgleda. Hvala

New Report

Close