Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek konec upanja

konec upanja

http://24ur.com/novice/slovenija/bodo-glasovnice-iz-tujine-spremenile-rezultat.html

Upam, da boš sedaj nehala z volilnimi temami in da se posvetimo kritiziranju SD in Pahorja. Da bo vsaj kaj kruha od tega dela.

a ti bi začel že kar z kritikami, a ne bi raje počakal do prvih vladnih potz???:)

Tudi ti kar nekaj kritiziraš, pa sploh ne poznaš vladnih potez. Ker ti je slabo, če nekdo samo omeni Janševo vlado. Zato ti rews nisi poklicana, da komentiraš ne Janševo ne Pahorjevo vlado, ker nič ne veš.
Še z ne postaviš pred pravo besedo.

veš kaj simpl, dovolj te imam, prerekaj se s kom drugim, z menoj ne!:)

Simpl? A imaš privide?

a ti bi začel že kar z kritikami, a ne bi raje počakal do prvih vladnih potz???:)[/quote]

Seveda! Glede na izjave kresalke o več vrednosti levakov napram strankam, ki bi sodelovale z trojčkom, moram takoj začeti z delom. Pa če poslušam in gledam slinjenje karla je pa meja potrpržlivosti prekoračena.

a ti bi začel že kar z kritikami, a ne bi raje počakal do prvih vladnih potz???:)[/quote]

Seveda! Glede na izjave kresalke o več vrednosti levakov napram strankam, ki bi sodelovale z trojčkom, moram takoj začeti z delom. Pa če poslušam in gledam slinjenje karla je pa meja potrpržlivosti prekoračena.[/quote]

hehehe, ja lahko začneš o slinjenju, pa Kresalkini podobi,obnašanju itd., pa je to kar ti želiš?:)))

veš kaj Karel se res na videz slini, ampak zapomni si oviral bo kar nekaj nujnih reform, če ga bodo vzeli v vlado, ali pa ogoljufal svoje volivce!

a ti bi začel že kar z kritikami, a ne bi raje počakal do prvih vladnih potz???:)[/quote]

Seveda! Glede na izjave kresalke o več vrednosti levakov napram strankam, ki bi sodelovale z trojčkom, moram takoj začeti z delom. Pa če poslušam in gledam slinjenje karla je pa meja potrpržlivosti prekoračena.[/quote]

Veš kaj boss :
Mojga Korlčka pa čist pr mer pust , mi bo tak penzion zrihtu , da že zdej zapravljam .

Če bo Karel&co stopil v koalicijo s trojčkom, bo stranka izgubila veliko….lahko se jim zgodi kot Nsi in jih bodo taveliki rezali kot salamo………..Že sedaj se vidi, da trojček najraje ne bi pustil nobenga do korita (bistvenih ministrstev)…….ampak pustimo se presenetit:)))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Brez Desusa bo bolj švoh koalicija in Korl to presneto dobro ve. In lahko postavlja pogoje in zahteve. Prav ima. Tudi Janši jih je. In potem izsiljevanje na vsej črti več ali manj pri vsaki pomembnejši odločitvi.

Seveda! Glede na izjave kresalke o več vrednosti levakov napram strankam, ki bi sodelovale z trojčkom, moram takoj začeti z delom. Pa če poslušam in gledam slinjenje karla je pa meja potrpržlivosti prekoračena.[/quote]

Veš kaj boss :
Mojga Korlčka pa čist pr mer pust , mi bo tak penzion zrihtu , da že zdej zapravljam .[/quote]

Upam da imaš dosti limita na kartici, pa še več dohodka, da boš minus pokril. Karlček pa sigurno ne bo nič zrihtal.

New Report

Close