Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kontradiktorni moški

Kontradiktorni moški

Greš s tipom na date, ti naklada, da kako so ženske lajdre, da on bi rad devico in podobne. Na instagramu pa sledi samim nagim ženskam, lajka slike itd.

kako? zakaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Olgica340, 20.04.2024 ob 11:28

Greš s tipom na date, ti naklada, da kako so ženske lajdre, da on bi rad devico in podobne. Na instagramu pa sledi samim nagim ženskam, lajka slike itd.

kako? zakaj?

Tiste z Ig So mu nedosegljive, želi si jih… zato jih blati, vzame pa tako ki ga pač hoče, četudi ni zadovoljen z njo, zato jo mora naredit nekako krivo in zato reče da je problem ona, ker ni devica in podobne nebuloze.

Kapito kokorito?

Jst mam tlele eno sosedo..  ona je srednja… vse odprto odspredaj… popek ven…. cist vesela…

Pac taka je za jajca praznit… za fukat po domace..

Pol mas pa npr drugo sosedo… ona je pa za ozent… domov pripeljat… da ti rodi otroke…

 

Pusti ti softičko… kdo pa je kriv da je partner nezadovolje  s tabo? Ti ker nimas za ponudit kar hoce.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 20.04.2024 ob 11:37

Jst mam tlele eno sosedo..  ona je srednja… vse odprto odspredaj… popek ven…. cist vesela…

Pac taka je za jajca praznit… za fukat po domace..

Pol mas pa npr drugo sosedo… ona je pa za ozent… domov pripeljat… da ti rodi otroke…

 

Pusti ti softičko… kdo pa je kriv da je partner nezadovolje  s tabo? Ti ker nimas za ponudit kar hoce.

Če imaš ti katerokoli žensko “za jajca praznit” ti nisi moški vreden nobene ženske. Toliko o tebi. Pa to itak sam s svojimi zapisi dokazuješ, zato tudi ždiš pri mami. Razmisli raje o tem in ne bodi žaljiv do mene, ker izrazim svoje mnenje. Ti povej svoje brez mene omenjat, ali si obseden z mano? Namreč to dokazuješ s tem ko me konstantno omenjaš v svojih zapisih, četudi sem ti večkrat zabičala, da ne delaj tega, ker me ne zanimaš, še manj komunikacija s tabo.

 

Olgica, nisi ravno perla. Kakšnega normalnega nivoja očitno nisi dosegla , drugače tega ne bi pisala. Očitno se lepijo nate takšni moški, ki so še bolj nezadovoljni s sabo kot ti s sabo.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 20.04.2024 ob 11:40

Če imaš ti katerokoli žensko “za jajca praznit” ti nisi moški vreden nobene ženske. Toliko o tebi. Pa to itak sam s svojimi zapisi dokazuješ, zato tudi ždiš pri mami. Razmisli raje o tem in ne bodi žaljiv do mene, ker izrazim svoje mnenje. Ti povej svoje brez mene omenjat, ali si obseden z mano? Namreč to dokazuješ s tem ko me konstantno omenjaš v svojih zapisih, četudi sem ti večkrat zabičala, da ne delaj tega, ker me ne zanimaš, še manj komunikacija s tabo.

 

Hahah mehka, saj te ne omenja samo on! Si znana na monu po spletkah tako da tu nimaš kaj zabičat ker nisi sama gor. Pišeš zelo osladno in mislim da ti skoraj noben ne verjame 😃

Ja. Se popolnoma strinjam. Popolnoma nedostojno. Al je za ozent in pa za razplod al pa ni za nic. Recimo mone niso niti za jajca praznit in res ne razumem kak si jih…

Hocem ti povedat da ene oddajajo take signale druge oddajajo drugacne… ene sporocajo da so za tako rabo, druge pa za “tisto”…

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 20.04.2024 ob 11:45

Ja. Se popolnoma strinjam. Popolnoma nedostojno. Al je za ozent in pa za razplod al pa ni za nic. Recimo mone niso niti za jajca praznit in res ne razumem kak si jih…

Hocem ti povedat da ene oddajajo take signale druge oddajajo drugacne… ene sporocajo da so za tako rabo, druge pa za “tisto”…

👍

Olgica, imaš lepo ime.

Bozo, za “jajca praznit” je dobra pri tebi, ko vklopiš ročni pogon. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 20.04.2024 ob 12:25

Bozo, za “jajca praznit” je dobra pri tebi, ko vklopiš ročni pogon. 🙂

No potem ti je jasno. Al je za žent al se pa lahko samo gledamo.

New Report

Close