Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koperski župan podprl JJ.

Koperski župan podprl JJ.

Ja, mafija se zbira. Janša podpiran od Popovića.Oba pa v dreku čez glavo. Popović je uvedel podkupovanje, s tem je zbral glasove, ki so ga volili, saj je revščina v Kopru vsak dan hujša in to je njemu v ponos,marsikateri revež pa bo za 100 evrov naredil, kar mu reče. Ostalim pa Popović nameni grožnje. Svoje intrige in laži s pomočjo prijatelja Matoza trosi po sodišču in se norčuje iz sodne oblasti v Kopru. Kaj ste normalni, da to gledate in prenašate. Kje je neodvisna sodna oblast v Kopru, kje je pravičnost na sodiščih v Kopru????????Mislim, da bomo počasi vsi po vrsti vračali državljanstvo, ki nam je v sramoto in pogubo. Inkvizicijo in stalinizem si potem med sabo ustvarjajte.
Saj se boste vsi pobili med sabo, primitivci SDS, Janša , policija skorumpirana,vsi ste ena sama svetovna sramota žal v podobi ljudi.
Vsi tisti, ki ste podprli Janšo na DZ in mu še verjamete, boste kmalu krepko razočarani. Vse države v EU vedo, da je črno črno in belo je belo. Samo v Sloveniji tega ne vedo. Hvaležni smo, da je tukaj še država Finska, ki bo obelodanila vso afero in bo Janša zakopal svojo glavo v pesek od sramote. Vse druge države znajo urejati probleme pri sebi in zakaj ne bi pri drugih! Edino SLOVENIJA, nepravna, nedemokratična država tega ne zna, oziroma, tega noče. Naša vlada bo iz enega problema, ki ga je treba rešiti, začela GROZITI najbolj nedolžnim, TOŽITI z denarjem davkoplačevalcev, SRAMOTITI vse , ki bi jih radi odstranili, saj so preveč pošteni za državo Slovenijo.
Samo tole vas vprašam! Kako si poslanec SDS dovoli reči poslanki ORAŽEM, da je ni sram, kar je izjavila??? Ej, iz kje je ušel ta posranec ali je to izjavil celo minister?? Ga. Oražem je povedala v našem imenu, V IMENU LJUDSTVA in ZAKAJ bi jo moralo zato biti sram ???? Samo toliko v razmislek.
Držite se SD, LDS, ZARES. Vi ste edini poštenjaki v današnjem času v Sloveniji. Če tega drugi ne vidite in ne slišite, vam ni pomoči. Ste uboge ovčke, ki slepo verjamete in sledite svojemu vodji. Sicer pa se zgodovina ponavlja. Tudi Hitlerju in Stalinu in …. so verjeli njihovi državljani. In kako se je končalo, dragi moji. Mislite s svojo glavo. Imate eno glavo, eno življenje. Uporabite pametno.

Če si ti fenica SD,LDS in Zaresa,bom jaz od njih bežala kot me nesejo noge:))))))))))

Hahahahahahahahahahahahaha:))))
Kaj si novega povedala?

Ti pa nisi čisto gladka, ane. A ti je to že kdo povedal?

bhzivalica piše:

“Saj se boste vsi pobili med sabo, primitivci SDS, Janša , policija skorumpirana,vsi ste ena sama svetovna sramota žal v podobi ljudi.”

“Držite se SD, LDS, ZARES. Vi ste edini poštenjaki v današnjem času v Sloveniji.”

Ej ženska, a je kej narobe s tabo? A ne bi blo fajn, da bi šla malo na dopust živčke pomirit, ker ti, ampak res, ti res nisi gladka..brez zamere, ampak folk te je že poštuderu kake sorte si.

26 let dela? Vaauuu, kr ne morem verjet ej…Hmm, mene bi bilo sram imeti zaposlenega človeka, ki se tako sovražno izraža kot se ti! Dej mal bolj na izi no, ker to je samo slabo zate…Ehh kaj sploh to pišem ker ti itak ne bo nič nucalo, ker si pač take sorte ane. A veš kaj sem se spomnu…ti bi mogla it u politiko, u LDS, SD ali Zares, ker bi zares tja pasala a veš, resno. “Ker ti bi rešila Slovenijo!”

Pa da ne boš slučajno mislila, da sem pristaš Janše..Nisem pristaš nobene stranke..čisto vseeno je, vsi so umazani pod kožo, eni manj-drugi bolj. Kot vsepovsod, se tudi v politiki vrti v krogu..In tisti ki to vedo, se ne sekirajo preveč, uživajo življenje po svoji moči čimbolje..Ti pa lahko še kej napišeš, se bom vsaj spet lahko nasmejal, in življenje mi bo še lepše..

To se pravi, da vse drži kaj sem v spodnjem stavku napisala: Držite se SD, LDS, ZARES. Vi ste edini poštenjaki v današnjem času v Sloveniji. Če tega drugi ne vidite in ne slišite, vam ni pomoči. Ste uboge ovčke, ki slepo verjamete in sledite svojemu vodji. Sicer pa se zgodovina ponavlja. Tudi Hitlerju in Stalinu in …. so verjeli njihovi državljani. In kako se je končalo, dragi moji. Mislite s svojo glavo. Imate eno glavo, eno življenje. Uporabite pametno.

Vidim, da to bo to. Priporočam zate, da greš k psihiatru, ker nimaš drugega dela kot samo pišeš po forumih tako kot jaz, jaz vsaj priznam ti pa ne…..
Toliko v VEDNOST!
Vzami si slinastega Bajuka v posteljo.

To se pravi, da vse drži kaj sem v spodnjem stavku napisala: Držite se SD, LDS, ZARES. Vi ste edini poštenjaki v današnjem času v Sloveniji. Če tega drugi ne vidite in ne slišite, vam ni pomoči. Ste uboge ovčke, ki slepo verjamete in sledite svojemu vodji. Sicer pa se zgodovina ponavlja. Tudi Hitlerju in Stalinu in …. so verjeli njihovi državljani. In kako se je končalo, dragi moji. Mislite s svojo glavo. Imate eno glavo, eno življenje. Uporabite pametno.

Vidim, da to bo to. Priporočam zate, da greš k psihiatru, ker nimaš drugega dela kot samo pišeš po forumih tako kot jaz, jaz vsaj priznam ti pa ne…..
Toliko v VEDNOST!
Vzami si slinastega Bajuka v posteljo.

Jao jao…še vedno isto “sranje”. (se ne čudim)
Tud jest bi lahko rekel da pojdi k psihiatru, ampak ne bom, ker te ne poznam osebno in bi bilo to zelo žaljivo.
Druga neumnost ki jo pišeš, da nimam drugega dela kot na forumih pisat..Ja res me poznaš tko osebno ane, da veš da kar po cele dneve visim na forumih..(sej mogoče bi pa šlo, če ne bi imel družine). Ne vem zakaj bi mogu priznat, da pisem na forumu. Ja sej se vidi ane?Halooo!
Tretja neumnost, kdo je tle govoru o Bajuku, da si ga moram zdaj u posteljo vzet? Kakor ga že imenuješ, da je slinasti, s tem spet samo dokazuješ svojo primitivnost oziroma prostaštvo, da gledaš-sodiš ljudi po zunanjosti. Potem te verjetno moti tudi Erjavec z njegovim rrr-jem in ostali. Tud tebi marsikaj fali tako kot vsem, pa tisti ki so dobri in pošteni,ti tega ne bodo povedali, ker te ne bodo presojali po zunanjosti oziroma telesnih “napakah”…
Bhzivalca, lepo se imej, pa še kaj napiši ane.

[/quote]

smešiš se…v bistvu s svojim pisanjem delaš reklamo SDSu in NSi, saj se ljudje odločajo tudi na podlagi “profila” tistih, ki navijajo za določeno opcijo…

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Ma lej, sej je čist vseeno..forum je pač forum, pišem pa vedno to kar mislim. Še enkrat povem, nisem pristaš nobene stranke in nobenega posameznika. Vseeno mi je kdo vodi našo državo, zato star 36 let tudi še nikoli nisem in nikoli ne bom volil, ker pač ni potrebe. Če že gledam kako politično oddajo, v njej vedno najdem politike tako z leve kot desne, ki jim ne verjamem. Ubistvu ne verjamem v pošteno pravno državo Slovenije..vsaj dokler bom jaz živ, se mislim da ne bo nič dosti spremenilo.
Jaz vedno pravim, pomagaj in znajdi se sam..če boš računal na državo da ti bo vse lepo položila na roke, boš pač revček.

Ma lej, sej je čist vseeno..forum je pač forum, pišem pa vedno to kar mislim. Še enkrat povem, nisem pristaš nobene stranke in nobenega posameznika. Vseeno mi je kdo vodi našo državo, zato star 36 let tudi še nikoli nisem in nikoli ne bom volil, ker pač ni potrebe. Če že gledam kako politično oddajo, v njej vedno najdem politike tako z leve kot desne, ki jim ne verjamem. Ubistvu ne verjamem v pošteno pravno državo Slovenije..vsaj dokler bom jaz živ, se mislim da ne bo nič dosti spremenilo.
Jaz vedno pravim, pomagaj in znajdi se sam..če boš računal na državo da ti bo vse lepo položila na roke, boš pač revček.[/quote]

podpišem! 🙂

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

New Report

Close