Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus korona ali prehlad

korona ali prehlad

Razlika? Če ne bo do konca dneva boljše, ga peljem na test. Malo ga praska grlu, vročine ni,nahoda tudi ne, slabo se počuti, za enkrat še vonja. Vem, da bo edino test pokazal, a čisto tako me zanima. Ima kdo izkušje?

Ko smo mi prvič decembra imeli korono je hčerko tudi samo malo praskalo v grlu..vročine tudi nobene tudi vonja in okusa ni izgubila test pa pozitiven na korono..tako da od nas nihče ni izgubil ne vonja ne okusa pa sem jaz imela vročino in hud kašelj.

Lahko pa da ima vaš od kake mrzle pijače..jaz tudi trenutno gnojno angino prebolevam.

Odgovor na objavo uporabnika
sonja112, 27.07.2021 ob 09:47

Ko smo mi prvič decembra imeli korono je hčerko tudi samo malo praskalo v grlu..vročine tudi nobene tudi vonja in okusa ni izgubila test pa pozitiven na korono..tako da od nas nihče ni izgubil ne vonja ne okusa pa sem jaz imela vročino in hud kašelj.

Lahko pa da ima vaš od kake mrzle pijače..jaz tudi trenutno gnojno angino prebolevam.

Mogoče prehlad od močnih klim po trgovinah.Zunaj 32, prides malo moker, notri pa piha pri 20.

Nenormalno sem se potila, na momente slabo počutila, brez vročine in kihanja.Test je bil negativen

Brez testa ne veš. Sploh pri delti gre v 90% samo za rahel prehlad ali asimptomatsko. Izgube vonja in okusa pri delti več ni.

    Zaradi takih, ki komplicirajo kot ti, je stanje takšno kot je. Prehlad ali korona, koga briga, čajček in v posteljo. Ne vem od kje vam ideja, da se morate skoz testirat? Zdravila za korono ne obstajajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Debilka na3, 27.07.2021 ob 11:10
    Zaradi takih, ki komplicirajo kot ti, je stanje takšno kot je. Prehlad ali korona, koga briga, čajček in v posteljo. Ne vem od kje vam ideja, da se morate skoz testirat? Zdravila za korono ne obstajajo.

Če greš na test, veš kako ravnati. V primeru, da si + dobiš potrdilo, sicer nič, pa tudi sam ne veš ali si ga prebolel.

Na dopustu se mi je pojavil podoben prehlad. Šla sem na test, Bil je negativen.Ne vem, kako gre,če si čez mejo pozitiven.Sploh nisem spraševala.

Odgovor na objavo uporabnika
na dopustu se mi, 27.07.2021 ob 11:20

Na dopustu se mi je pojavil podoben prehlad. Šla sem na test, Bil je negativen.Ne vem, kako gre,če si čez mejo pozitiven.Sploh nisem spraševala.

Tudi jaz sem na dopustu pričela smrkat, malo vročine. Čez dva dni sem šla na test (za čez mejo), bil je negativen. Sedaj po parih dneh prehlad pojenjuje, vročine že 2 dni ni več. Ne vem, če ima smisel iti na test. Te dni sem bila doma.

vsi, ki še niste dojeli da vas nategujejo, si poglejte zelo kratek video o teoriji kaj sploh je virus, ali je patogen, ali ni? Virusi so pravzaprav EKSOSOMI, ptoteinske kroglice, v katere naše celice zapakirajo toksine, ki v telo pridejo na več načinov, še posebej veliko jih je v zimskem suhem hladnem vremenu, zrak poln toksinov (kurjenje drva itd..) suh zrak, izsušena sluznica. Poglejte ta video in se zamislite:..h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=3ROqDzdFfr0

New Report

Close