Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Kot napovedano: imunitetni potni listi niso več fantazija

Kot napovedano: imunitetni potni listi niso več fantazija

Ko Evropska unija napoveduje, da se pripravljajo na uvedbo “potrdil o cepivih”, se največje letalsko združenje pripravlja tudi na izdajo svoje različice kontroverznih imunitetnih potnih listov.

V četrtek je 27 političnih voditeljev Evropske unije na peturni virtualni klic razpravljalo o prihodnosti ponovnega odprtja potovanj po celini. Nemška kanclerka Angela Merkel je novinarjem povedala, da so se voditelji “strinjali, da potrebujemo potrdila o cepivu.” Merklova je skušala odpraviti tudi strah pred uporabo takšnih potrdil in izjavila: “zagotovo bo dobro imeti takšno potrdilo, vendar to ne pomeni, da bodo lahko potovali le tisti, ki imajo tak potni list; o tem še ni bila sprejeta nobena politična odločitev. “

Razprava o imunitetnih potnih listih se je v zadnjih mesecih povečala, pri čemer so Združeno kraljestvo, Danska, Švedska, Islandija in Španija razmislile o nekaterih metodah preverjanja, ali je bil posameznik cepljen ali je dosegel imunost proti COVID-19. Britanski uradniki so razpravljali tudi o možnosti uporabe orodja za digitalno preverjanje za domača potovanja. V ZDA razvijajo tudi načrte za imunitetne potne liste. 21. januarja je Joe Biden predstavil 200-stransko strategijo pandemije koronavirusa, ki je vključevala poziv ameriški vladi, naj “oceni izvedljivost povezave cepljenja proti COVID-19 z mednarodnimi potrdili o cepljenju”.

https://www.activistpost.com/2021/02/as-predicted-immunity-passports-are-no-longer-a-fantasy.html

Mohor Hudej

Popolnoma vse se odvija po točkah, ki jih je objavil kanadski poslanec. Vem, pisal sem že, tečen sem že. Ne morete več tega poslušat, preveč je vsega. Žal, ni moja krivda, ker zdaj se točno uresničuje točka “novih virusnih sevov”, ki je naravnost bebava. Malo spominja tole na lanske smučarje (kao, ena prfoksa je kriva za epidemijo pri nas hahahaha, in folk je to verjel, ma ke hepani). In raja se spet pali na to, da neodgovorni širijo viruse, etc. Ljudje, vse je laž. Vse!!! Celotna zgodba je laž. Nič ni drugače kot je bilo lani in ves čas vmes, ena sama laž. Lani ob takšnem času, oz. aprila, niso NITI ENKRAT samkrat napovedali, da bo cepivo v pičlih treh, štirih mesecih gotovo. Še Gates je govoril o enem letu, če bo Bog dal zdravja. Hahahaha. In zdaj že cepilni potni listi, ki pa smo jih, mimogrede povedano, eni že napovedovali takrat, pa celo vedeli smo, da je cepivo že v pripravi. Teoretik zarote, so mi rekli takrat, tisti, ta pametni, danes so že v vrstah za cepljenje. Kje bi pa naj bili, ker jim itak ni nič jasno. Ta pametni. Intelektualci. Al so samo izobraženci, ker sem zadnjič spremljal eno tako debato, na to temo. Pustmo te debate statusov, ker to je za debile, čeprav jih rad malo dregnem. Evo, tu imate zdaj teorijo zarote. Še pred 14 dnevi se kao niso s tem strinjali in tle mi je celo nekaj pametoval en hepan, k dela Pahorjevem kabinetu. Ne širi panike, je rit prodana pametovala, celo nekaj na temo obveznega cepljenja je klobasal. Nekaj časa nisem spet nč kej pisal. Iskreno povedano, se mi ne da. Dolgčas mi je, ker je vse preveč predvidljivo in vem samo eno stvar, kar sem že ves čas trdil: svobode nam ne bodo podarili, boriti se bomo morali zanjo. Ves gnoj človeštva je izplaval na površje in se odtekel v kanale politike, ki jih komunalci v obliki korporacij pridno čistijo, da so njihove ideje pretočne. Dosadno vse skup. En sam gnoj na kupu. Dosadno.
https://www.dw.com/hr/eu-br{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEe-cijepljenje-i-uvo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}91enje-covid-putovnice/a-56710694?fbclid=IwAR3wZqheapXmZrA0sg6Wvgihbb3Zk2hJ8gzy2vvPRDqd0q3ebpau9KZkYbM

Lejte, folk je že prebolel tole zadevo in adijo vsi nadaljni poskusi v katerokoli smer se bodo izjalovili.

Sarkazem on

Če bi vsem cepljenim vtetovirali rdečo zvezdo na čelo.
Tako bi se jih že od daleč prepoznalo in ne bi bilo straha, da bi pozabili covipas kdaj doma.
Saj židi so tako že navajeni…..

Obup on


Se strinjam.
Psihopati bodo samo preizkušali do kam lahko gredo s svojimi fašističnimi ukrepi.

Geert Vanden Bossche je povedal, da bo virus zaradi cepiv mutiral v tisoče različic in jaz mu verjamem.
Zato se bosta Urša in Angela zašili in zaštrikali kot sta se Napoleon in Hitler, ko sta naletela na požgana prazna ruska prostranstva sredi ničesar.

Saj se spomnite doktorja Matjaža Voršiča. Mislijo, da so pametni, toda virus jim bo mutiral in mutiral. Poleti se bo potuhnil, a v zimskim mesecih bodo cepljeni, domnevno zaščiteni, začeli padati kot muhe.

New Report

Close