Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kozmetične storitve prek Kuponkota

Kozmetične storitve prek Kuponkota

Je katera že šla na npr. podaljševanje nohtov, tretmaje za kožo, ipd. prek Kuponkota? Je bilo OK?

Seveda zakaj ne. Jaz na primer sem vzela kozmetični salon Magic, za pedikuro, nego obraza . Vse dobro naredijo, le z  masažo enkrat nisem bila zadovoljna,imeli so eno novo ki pa ni delala z občutkom.

Ja, sem šla večkrat na podaljšanje trepalnic. Vsakič je bil drug salon, ker nisem nikoli dvakrat pri istem našla. Nekateri so bili v redu, nekateri odlični in nekateri precej porazni. Ne vem, če Kuponko kakorkoli preverja ponudnike, preden jih objavijo, ampak nudijo vsi raznoliko kvaliteto storitev. Sedaj že nekaj časa ne hodim več v salone, ker sem si kupila od luxfactorja serum za trepalnice, ki mi je top, ampak če bi se še kdaj odločila iti v salon, bi šla najbrž prek Kuponkota.

Odgovor na objavo uporabnika
Izabely, 31.03.2024 ob 18:14

Ja, sem šla večkrat na podaljšanje trepalnic. Vsakič je bil drug salon, ker nisem nikoli dvakrat pri istem našla. Nekateri so bili v redu, nekateri odlični in nekateri precej porazni. Ne vem, če Kuponko kakorkoli preverja ponudnike, preden jih objavijo, ampak nudijo vsi raznoliko kvaliteto storitev. Sedaj že nekaj časa ne hodim več v salone, ker sem si kupila od luxfactorja serum za trepalnice, ki mi je top, ampak če bi se še kdaj odločila iti v salon, bi šla najbrž prek Kuponkota.

A mogoče uporabljaš tudi njihovo kremo za obraz? Moja sestra je obsedena z njo, jaz se jo pa nikakor ne spravim naročiti. 🙈

Ja na masažo hrbta, jaz in mama. Katastrofa. Masirala je kar nekaj, tolk da je malo gnetla, zelo narahlo, ni se ji dalo, kot da bi jaz popolna amaterka nekoga malo pomasiralo ravni toliko, da mine 30min. brezveze

Enkrat, in nikoli več Spa Organic

Odgovor na objavo uporabnika
bibbid, 31.03.2024 ob 20:26

Ja na masažo hrbta, jaz in mama. Katastrofa. Masirala je kar nekaj, tolk da je malo gnetla, zelo narahlo, ni se ji dalo, kot da bi jaz popolna amaterka nekoga malo pomasiralo ravni toliko, da mine 30min. brezveze

Holos je bil salon.

Odgovor na objavo uporabnika
Kopriva, 31.03.2024 ob 20:32

Enkrat, in nikoli več Spa Organic

Tale Spa organic sem si ogledovala. Ce e so bile drastično znižane. Me je mikalo. Nisem kupila. Lahko poveš kaj je bilo tako zanič.

Joj ne, žal. :/ Uporabljam bolj malo teh kremic in podobno. Večinoma samo njihov serum za obrvi in trepalnice, potem pa še SPF kremo (ne njihovo).

Odgovor na objavo uporabnika
Ribica648, 31.03.2024 ob 18:35

A mogoče uporabljaš tudi njihovo kremo za obraz? Moja sestra je obsedena z njo, jaz se jo pa nikakor ne spravim naročiti. 🙈

Ribica, jaz jo! 🙋🏻‍♀️ vredna obsesije hihi šala na stran, res je top in je vredna vsakega centa

Odgovor na objavo uporabnika
Prva800, 07.04.2024 ob 23:15

Ribica, jaz jo! 🙋🏻‍♀️ vredna obsesije hihi šala na stran, res je top in je vredna vsakega centa

U, hvala. 🙂 Jo bom naročila

Šla na depilacijo leta cca 2016. Vse je bilo ok in korektno. Ne spomnem se ime salona, na Roški v Ljubljani je.

Živjo, kje se kupi ta serum? Meni se že malo ne da več hoditi v salone …

Kuponko še obstaja?

Niso še propadli?

Odgovor na objavo uporabnika
cecilia, 14.04.2024 ob 20:56

Živjo, kje se kupi ta serum? Meni se že malo ne da več hoditi v salone …

Če prav vem, se ga dobi samo na njihovi spletni strani. Vpiši v Google in boš našla. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
bazilika229, 21.04.2024 ob 21:45

Če prav vem, se ga dobi samo na njihovi spletni strani. Vpiši v Google in boš našla. 🙂

Hvala! Sem ga naročila in pride v sredo. 🥳

Odgovor na objavo uporabnika
cecilia, 28.04.2024 ob 21:09

Hvala! Sem ga naročila in pride v sredo. 🥳

Ali lahko z njim nadomestiš maskaro? Ali je boljše, če še naprej maskaro uporabljaš? Me kar mika ideja, da ne bi več rabila maskare…

Ti. Ta šparovna, škrta, ti tamala zoprna, ki se ti da 1 uro predriblavat kuponkota, printat, težit in na koncu pridt v moj salonček in misliš da boš dobila ISTO kot za polno ceno. Da te ne-kulturno ozmerjam in naženem če ne bi bila ženska viktorijanske kulture! A tiho v meni žge, moje oči so priprte in bo že prišel dan. Boš že videla.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lychee, 05.05.2024 ob 18:35

Ali lahko z njim nadomestiš maskaro? Ali je boljše, če še naprej maskaro uporabljaš? Me kar mika ideja, da ne bi več rabila maskare…

Premalo sem pozorna na katere vse teme komentiram, ker sem čisto zgrešila tvoje vprašanje, ups. Ja, načeloma je ideja, da nehaš uporabljati maskaro, ker je ne rabiš več. 🙂

Ni problema, res. Hvala za odgovor, ga bom naročila.

Odgovor na objavo uporabnika
Nambi, 31.03.2024 ob 17:05

Je katera že šla na npr. podaljševanje nohtov, tretmaje za kožo, ipd. prek Kuponkota? Je bilo OK?

jaz sem pred leti na kupion hodila na diamantnio piling v EmporiaS salon lepote , v Črnuče.  Imeli spo eno punco, s katero sem bila zelo zadovoljna, samo je šla žal na porodniško, potem je pa menda niso več zaposlili.  Vsaj tako je nameravala lastnica. Z drugimi nisem bila tako zadovoljna., je bila pa storitev sicer tudi kasneje zadovljiva, če odštejem, da tretma ni trajal toliko, kot piše, ampak 5 -10 min manj.

S kozmetično storitvijo v salonu, ki je v BTC-ju, zadaj za gledališčem nisem bila zadovoljna (Imperia) . Ni bilo zasebnosti, punci je smrdelo iz ust (naj si da masko, če ima težave), tudi bolj površno je bilo.

 

Tisto iz EmporiaS pa res pogrešam.

 

Tako da, kakor naletiš.

New Report

Close