Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek krajšanje kavbojk

krajšanje kavbojk

Sem si včeraj po verjetno kakšnih 10 letih kupila kavbojke v Ziguratu (hvala tisti, ki je znižanje omenila na forumu), ki so mi seveda predolge. Lahko si jih skrajšam sama vendar ne bo pravi cvirn, pa tudi rob ne. Sem govorila že z eno šiviljo, pa tudi ne ve kako zadevo rešit.

Ima katera ideko kam bi jih lahko dala krajšat?

Na Trubarjevi je popravljalnica in starejši gospod in gospa delata precej natančno. (sam lokal je sicer skromen, a naj te to ne odvrne)

Nahaja se med Prešernovim spomenikom in Resljevo približno na sredini, na desni strani. Na hiši pa visi roza reklamna tabla. ( mislim, da je v bližini Peko)

Vprašaj jih, ponavadi povesta kaj je izvedljivo in kaj ne.

V Šiški je popravljalnica Katja, kjer res dobro reši zadevo s krajšanjem kavbojk. Rob ostane originalen. Vsekakor priporočam. Se pa ta popravljalnica nahaja v dijaškem domu Šiška.

POPRAVLJALNICA IN ŠIVALNICA KATJA VOČANEC
ALJAŽEVA ULICA 32 (DIJAŠKI DOM ŠIŠKA)

tel. 041494-763

Dela pon. ter sre. od 11.00 do 19.00 ure, tor. čet. in pet. pa od 07.00 do 15.00 ure. Po poklicu šivilja – krojač.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Obema najlepša hvala. Bom verjetno zavila kar na Aljaževo, še posebej če rob ostane originalen.

Ja, to je nov sistem krajšanja hlač. Hlač nič več ne odrežejo, ampak spodvihajo, da ostane rob originalen- izpade pa super.

Hlače se še vedno odrežejo in nato prišije original rob!
lp

Jap. Tako naredi ta na Aljaževi. Je pa super, ker se sploh ne vidi, da so bile hlače popravljene.

LP in MANA – upam, da boš zadovoljna.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close