Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kredit in pl.vrtca

Kredit in pl.vrtca

Zanima me, kateri kredit se upošteva pri vlogi za znižanje plačila vrtca. Kam se kredit vpiše in kakšne dokumente potrebuješ.

Hvala za pomoč in lep pozdrav!

Spadamo pod Lj. in so upoštevali stanovanjski kredit. Na upravo vrtca (pri nas to sami uredijo in pošljejo naprej) sem poslala le fotokopijo kreditne pogodbe in bančni izpisek, da se kredit res plačuje.

Odvisno katera občina si – najbolje, da vprašaš tam, kaj zahtevajo. Na MOL npr. moraš dati dokazila o najemu in plačevanju kredita. Na Vlogo o znižanju plačila pa le pod opombe napišeš, da odplačuješ stanovanjski kredit.

Aja, razvidno mora biti tudi, za katero nepremičnino je vzet kredit (ne bodo ti upoštevali, če imaš npr. kredit za vikend).

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Izredno malo občin upošteva kredit, kot je meni od sedaj znamo samo MOL.

Brezovica tudi.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

o vidiš, za brezovico še nisem slišala. ne bi bilo slabo, če bi to splošno uvedli po vseh občinah…

Po novem, upošteva tudi Nova Gorica.

Pa Domžale tudi upoštevajo po novem.

New Report

Close