Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kristjana

Kristjana

Kristjana (brez)…

Mojega zanima, če zgoraj ali spodaj :)))))) Prosim sporoči, da ga ne držim (va) predolgo v negotovosti…

LP Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

:))))))))))))

Kakor, kdaj!

Danes zgoraj:)))))))))

Tvoj dečko je pa srečni dečko…. Pri nas pa zapeti do vratu :)))) Danes….

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

:-)))))

Mogoce vaju pa se kaj sprovocira…., pa ne bo vec tako zapeto:-)))))

Ne drezajta v žerjavico

WHO?

hmmm…. zerjavica….

Bom kar zapela od Anike Horvat:

#Kaj se ne vidis, da svaaaa, kot oooogenj in leeed… Ki seeee v voOOoodo zdruzita… Kaj se neee cutis, daaaaAAAAaaa svaaaAAa kot oooOOOoogenj in led…#

Sem jo poskušala doobro pokopirat, skupaj z njenim fušanjem…

Se hecam, dekle drugace zelo dobro poje…

Sem jo enkrat zaštopala brez da bi vedela, da je to ona…. Ko me je vprašala če vem kdo je ona sem pa skoraj pribila Hajdi (dobro, da sem bila tiho) :))))))

Ja in pol je v avtu pela en komad — kaki glas!!! Čist ko solza… Hreščač sem pa jaz…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

..Hajdi; ta je pa dobra, ha ha

O čem pa vidve to debatirata – zgoraj ali spodaj? Gotovo gredo meni neumnosti po glavi, pa se motim.

Cist prav razumes, se mi zdi:-)))))))

o moj bog – pohujšanje v dolini Primoževi.

..ja ja, Kristjana je prava pohotnica!

Pa, ne no!

Samo, ko si porocen je marskej dovoljeno… ne, Primoz, ne Cankar ti ne morta nic:-))))))))))

Obzorja razjasnjena. Brala post o DN – pravilnost večkrat preverjena. Škoda, ker je moj s trgatve, pa je ful zmatran.

ha ha!!! Možeka si prav zmantrala, da je zaspal, ti pa si pobegnila na forum…

:-)))))))))))))))))

Pa ne okol govort…

Amen!

Clovek se mora vcasih mal potrudit, pa dobi in ponudi vse kar rabi in ima:-)))

Pa ti si faca 100/h.

Ne bi vedla…:-)))))

…ne ni nič takega.

Sam me zanima a je katera probala kateri izdelek Mizica pogrni se? Jaz sem danes vzela prvič tist pire+mesne kroglice. Sem mislila, da me hoče kdo zastrupit. Žal se je naša rižota skuhala šele ob 20h, pa sem morala nekaj rešit. Sem se kar davila, da sem požrla, mi je blo škoda vrečt stran, ko je pa skoraj 600 sit.

Meni je bljak!

Prosim ne šinfat moje firme!
HECAM SE! Meni je tudi zanič!

Sej nobeden ne sinfa! Ce je bljak, je pac bljak!

Sta cemo? To nam je sudbina…:-))))))

Moj sinko užaljeno gleda, ker sem mu nataknila rokavico, pa ne more cucljat palec. Ma kuk sem zlobna, a ne ?

Te pripravljene hrane so res zanič! za razliko od drugih izdelkov iz Mizice pogrni se; napr. pizza, pa ribe, to pa je ok. Sicer ni nevem kak kvalitetno , ampak…je za prebavit.

New Report

Close