Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Krivi me za afero z bivšim

Krivi me za afero z bivšim

Ženo sem zalotil v postelji z bivšim….zdaj pa ona mene krivi za to.
Ko sem prišel domov sem z zgornjega nadstropja slišal zvoke fu.a zato sem šel pogledat kaj je to in žena v postelji z bivšim. Doživel sem šok mojega življenja. Tipa sem zagrabil in ga dobesedno nesel ven. Žena mi je zatrjevala, da je šlo za enkraten dogodek, ker sta se dobila, da uredita stvari okoli njune hčerka.
Kasneje sem se po sili razmer moral soočiti z njim, ki mi je prodal drugo zgodbo, da naj bi se dobivala že nekaj mesecev. Ko sedaj razmišlam za nazaj ženi na lepem ni bilo več do fu.a toliko kot včasih.
Najin odnos je bil uredu dokler ni nekega večera odšla ven s prijateljicami. Kasneje sem od njenega bivšega izvedel, da je bil to dan d. Od takrat naprej je tudi skrivala svoj telefon in se distancirala od mene.
Sumil sem, da se dogaja nekaj velikega zato sem en dan odšel predčasno iz službe in to je bil ta dan o katerem pišem.
Želim, da zapusti mojo hišo, samo noče. Preselila se je v drugo sobo in čaka, da jim bom odpustil.
Poskuša se opravičiti na vse možne načine, zraven pa trdi, da sem jo v prevaro pahnil jaz, ker ji nisem dajal dovolj ljubezni in naklonjenosti.
Rad bi da zapusti mojo hišo, samo na silo ne morem, ima tudi stalno prebivališče na mojem naslovu. Kaj mi je storiti?  Ločitvene papirje bom vložil samo, da se malo spravim k sebi. Ločitev ne bo čez noč, jaz pa je ne morem več gledati.

pač vztrajaj pri ločitvi

rešuj z odvetnikom. na cesto je ne moreš postavit z danes na jutri, ji pa lahko postaviš razumen rok. imej vse pisno. dopis odvetnika, naj se odseli in do kdaj. itd.

Hišo prodaj, denar skrij. Selitev v najem in najem odvetnika da uredi vse ostalo .

Piši priporočeno, piši po meilu in arhiviraj print meila, vztrajaj pri odselitvi in ločitvi, če si se tako odločil.

To ni bila enkratna prevara. Težko boš zaupal. Sploh ker ne spoštuje tvoje volje po odselitvi.

 

Zenska je bitch in bo to se naprej, prpel drgo- e cim veckrat dam, pa pali da se bo culo ..bo popizd…, Pa sla …

Odgovor na objavo uporabnika
samo ločil bi se rad, 31.08.2023 ob 11:59

Ženo sem zalotil v postelji z bivšim….zdaj pa ona mene krivi za to.
Ko sem prišel domov sem z zgornjega nadstropja slišal zvoke fu.a zato sem šel pogledat kaj je to in žena v postelji z bivšim. Doživel sem šok mojega življenja. Tipa sem zagrabil in ga dobesedno nesel ven. Žena mi je zatrjevala, da je šlo za enkraten dogodek, ker sta se dobila, da uredita stvari okoli njune hčerka.
Kasneje sem se po sili razmer moral soočiti z njim, ki mi je prodal drugo zgodbo, da naj bi se dobivala že nekaj mesecev. Ko sedaj razmišlam za nazaj ženi na lepem ni bilo več do fu.a toliko kot včasih.
Najin odnos je bil uredu dokler ni nekega večera odšla ven s prijateljicami. Kasneje sem od njenega bivšega izvedel, da je bil to dan d. Od takrat naprej je tudi skrivala svoj telefon in se distancirala od mene.
Sumil sem, da se dogaja nekaj velikega zato sem en dan odšel predčasno iz službe in to je bil ta dan o katerem pišem.
Želim, da zapusti mojo hišo, samo noče. Preselila se je v drugo sobo in čaka, da jim bom odpustil.
Poskuša se opravičiti na vse možne načine, zraven pa trdi, da sem jo v prevaro pahnil jaz, ker ji nisem dajal dovolj ljubezni in naklonjenosti.
Rad bi da zapusti mojo hišo, samo na silo ne morem, ima tudi stalno prebivališče na mojem naslovu. Kaj mi je storiti?  Ločitvene papirje bom vložil samo, da se malo spravim k sebi. Ločitev ne bo čez noč, jaz pa je ne morem več gledati.

Stari, pa še kako te razumem. Samo vztrajaj pri ločitvi.

Jaz sem dobil otroka (svojega zdaj bivšega) najboljšim prijateljem se je dajala dol, tolažila.

Nen starc me je kupil, mislil sem, da gre samo za špekulacije, da otrok ni moj, ko naredim DNK pa adijo pamet, dalje pa ne bi razlagal, zdej se mi pa smejijo vsi. Enostavno nisem verjel govoricam. Stari je že vedel zakaj me je kupil, vedel je, da se je z njim dol dajala.

Pa tako tesno smo se družili, še njen avto je uporabljal, delal z njenim očetom, ma svašta…gumpec do neba. Trotel nisem dojel, dokler mi v gostilni niso rekli, da je njemu podobna.

 

Losaj se babe.

Da je pripeljala tipa v vajino spalnico je svinjako ampak del krivde pa lahko nase vzameš. Očitno ji res nisi dal tistega kar je rabila. Če bi se pogovarjala bi vedel.

pa se prej jo prijavi policiji da ti grozi in zahtevaj prepoved preblizevanja kako bo v spremstvu modrih odšla, takrat pa zamenjaj vse ključavnice in njene stvari na dvorišče. Tako pač naredijo ženske z moškim če se ga hočejo rešit, pohiti da ne boš ti moral it……

 

Da je tipa pripeljala v vajino spalnico,je pa svinja od svinje.

Žal ji ne pomeniš nič

Žena mi je zatrjevala, da je šlo za enkraten dogodek.

Za tisti dan je to verjetno res bil enkraten dogodek…

Zdaj ti ostane samo še to, da se čimbolj zaščitiš pred tem, da ti pobere denar in premoženje. Čimprej do odvetnika in sterat škart iz bajte.

pokaži ji vrata

Vser si ji v škornje, gatke ji namaži z ….., spi naj na tlah, hudič babji.

Kar je naredila žena je grozno. V domači postelji se ne vara. To je nenapisano pravilo!!! Bi si pa upal trditi, da je za nastalo situacijo malo krivde tudi na tebi. Komunikacija, zaupanje, to je trden temelj vsake veze. Če bi se več pogovarjala bi vedel, da žena ni srečna, zakaj ni srečna, kaj ji v zakonu manjka in tudi obratno.

Ona tebe krivi, ker te je prevarala? Sem kje zgrešil film?

Prav imaš čimprej se loči  varanje se ne more oprostiti. Želim ti srečo naprej v življenju.

Daj, ne izmišljuj se. Babe pa že niso take pras***. Vsaj iz mona ne.

Poznam takšne situacije. Na tebi je 0% krivde, na zeni pa 100%. Ne verjemi nic drugega. Zena ti sedaj prodaja slabo vest. Ne smes se ukloniti. V kolikor ima sosed hlev, jo poslji tam spat z zivino. Nikakor ji ne smes odpustiti. Pri taksnem dogodku sploh ni potrebno nikoli vec debatirati. Oz, obvezno moras odpistiti sebi in tudi njej. Ampak pred tem se obvezno loci, vrzi jo ven. Nato si odpusti, in tudi njej. To ti bo koristilo. Se prej pa se poslovi od nje. V mislih jo pokopaj. Enako kot ce bi umrla. Zate vec ne obstaja. Brez izjeme. To je en in edini nacin pristopa ob zenski fizicni prevari. Pac v njenih oceh nisi bil mocen moski in tudi zaljubljena ni bila v tebe. S teboj je bila izkljucno zaradi varnosti. Torej ze to je res huda prevara. Kasneje se je to se izkazalo v praksi. Konec je.

Seveda, ce bi ti varal, bi bila stvar veliko bolj blaga. Ipak si moski. Tako pac je.

Je bila hiša tvoja pred vezo z njo? Če si jo kupil v času zveze z njo, je 1/2 hiše njene. Odseli se ti in svojo 1/2 oddaj. Ločitvene papirje bi moral vložiti že včeraj, če bi resno mislil. Ta ti bo še natikala rogove.

Norci

Kolegica svinja se je tolk gonila v spalnici od moza.

In ne sam to.

Najprej se je fukala z njim. Potem prisla domov. Ni sla pod tus da ne bi moz kej zasumu. Obrisala se je sam z robcki.

Se ulegla in jo je moz hotu mal zgat. In jo je na tisto picko k je zdrugim fukala, mu je dala lizat. Na neumitoooooo.

To je najvecja prasica ki jo poznam.

 

Razumem, kako težko mora biti vse to zate. Ko se znajdeš v takšni situaciji, je pomembno, da se osredotočiš na lastno dobro počutje.

Za začetek na kratko. Nimaš nobene krivde za to, kar se je zgodilo. Tvoja partnerka je v celoti odgovorna za svoja dejanja. “Blame shifting” in “gaslighting” sta manipulativni taktiki, ki jih uporablja, da bi se izognila odgovornosti.

Rad bi malo podrobneje osvetlil manipulativne taktike, ki jih uporablja tvoja partnerka in izhajajo iz tvojega zapisa:

1. Blame Shifting” (Prevračanje krivde): Tvoja partnerka preusmerja krivdo za svojo afero z bivšim nate. Namesto, da bi prevzela odgovornost za svoja dejanja, te obtožuje, da si jo “pahnil v prevaro” zaradi pomanjkanja ljubezni in naklonjenosti. To je očitna manipulacija, saj skuša obrniti situacijo v svojo korist.

2. “Gaslighting” (Vsajanje dvomov v lastno percepcijo): Tvoja partnerka skuša spreminjati zgodbo in te prepričati, da je šlo za enkraten dogodek, čeprav je bilo kasneje razkrito, da sta se s svojim bivšim dobivala že mesece. S tem ustvarja zmedo in dvome v tvojo resničnost ter poskuša opravičiti svojo nezvestobo.

3. Zakrivanje sledi: S tem, ko je skrivala svoj telefon in se distancirala od tebe, je ustvarila okolje nezaupanja. To je še ena manipulativna taktika, s katero je poskušala nadzorovati situacijo in te obdržati v negotovosti.

Vse te manipulativne taktike so namenjene ohranjanju nadzora nad situacijo in izogibanju odgovornosti za svoja dejanja. Pomembno je, da ostaneš osredotočen na svojo dobrobit in prepoznaš te vzorce v njenem vedenju, da lahko sprejmeš ustrezne korake.

Tako krivda kot odgovornost sta pomembna koncepta v medosebnih odnosih. V tem primeru je pomembno, da se jasno razlikuje med temi dvema pojmoma, da se lahko razume, kdo je dejansko odgovoren za to, kar se je zgodilo in kako ukrepati.

Krivda se nanaša na občutek, da naj bi ti naredil nekaj narobe ali slabega. V tem primeru te tvoja partnerka obtožuje za to, kar se je zgodilo med njo in bivšim, s preprostim ciljem, da bi ti nosil moralno breme za dejanje, ki ga je storil nekdo drug – ona.

Pomni: Nisi nor! Ti nisi dejansko kriv za to, kar se je zgodilo. Moralno breme je izključno na strani tvoje partnerke in njenega bivšega.

Odgovornost se nanaša na prevzemanje posledic za svoja dejanjs. V tem primeru bi tvoja partnerka morala prevzeti odgovornost za svojo afero z bivšim. To pomeni, da bi morala priznati, da je storila nekaj narobe, in sprejeti posledice tega dejanja.

Pomni: Ti ne moreš prevzemati odgovornosti za nekaj, pri čemer nisi imel možnosti soodločati. Ona mora prevzeti odgovornost za svoje lastne odločitve in dejanja.

Posledice tega dogodka so lahko zelo težke. Pomembno je, da najprej poskrbiš zase. Razmisli o tem, kaj je zate najboljše. Posvetuj s pravnim strokovnjakom glede vprašanja stalnega prebivališča na tvojem naslovu. Ločitev in izselitev bo morda dolgotrajna, vendar je korak k temu, da ponovno vzpostaviš svoje življenje. Ne vdajaj se malodušju in požri ponos. Če oceniš, da je za tvoje mentalno zdravje tako bolje, si najdi začasno zatočišče, da boš lahko vzdrževal fizično in čustveno distanco v času trajanja postopka.

In vedi, da nisi sam. Nas je kar nekaj, ki smo se nasankali in nosimo posledice slabih izbir. Bistvo je, da prevzamemo svoj del odgovornosti. A zase. In nič več kot to.

New Report

Close