Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Krtek, MOjca…

Krtek, MOjca…

Upam, da vaju dež ni prestrašil in kljub temu prideta?!
Meni že zdaj diši tista kavica, pa krofek…
Punci, se vidimo, če pa bo katera prispela prej ali točno in ostalih še ne bo, pa naj počaka, pridemo takoj!
Pozdravček!

Midve prideva! Bova pa verjetno že malo prej tam, ker si grem “past” oči po trgovinah…

MOjca, super!
Se vidimo, se bova potrudila priti točno!
Pa, pa…

…kaj moram k frizerju? Da se zrihtam? pa kaj naj oblečem? da ne boš lepša od mene…hi hi

Ha, ha… Saj ne prideš na lepotno tekmovanje! Boš videla, da sva z “krtkom” zelo preprosti punci.
Joj, joj, vidim da ti malo radovednost nagaja…
Potrpi do dvanajstih, potem bo že bolje!
Pa, pa…

..ja, to pa res…radovedna sem bolj kot moja Ivana..hi hi
Ok, se vidimo!

Vau, kok sem vam fouš. Jaz bi lahko ure in ure hodila po kofetih in spoznavala forumovke. Pa prijetno kofetkanje in puncem – brez opravljanja, hi hi hi.

Piki Miki saj se nam lahko pridružiš in bomo skupaj opravljali!

Pa pridi še ti!!! V avto in in na gas…no, ne gas, ker so danes ceste nevarno mokre!

Mi smo si za kljubovanje vremenskim neprilikam kupili dezno prevleko za vozicek in je to ta malima glavna fora, ker je svet cisto drugacen, ce ga gledas s te perspektive. Jaz pa nisem iz cukra. Pridemo torej!

Kaj zdaj to MOjca, a se prej vidiva pri frizerju? Ha, ha!

Bo pa hec, ker se bosta srecali dve mali Ivani.

Piki Miki, ful drzim pesti za tvoja prsta in mocno socustvuje s tabo. Upam, da ju bos porihtala cimprej, ce pa slucajno ne bo slo drugace kot na op., pa je bolje, ce jo izvedejo, ko luna pada in ne raste, ker se lepse celi.

Veselo maham vsem v dezeven dan!

kje se pa dobite ob 12h? morda se lahko pridruzim?

…DVE Ivani? Ti imaš tudi Ivano?

No, vsak dan izvem kaj novega (ko luna pada in ne raste). Ne morem z vami, smrk, ker ne vozim, ker nimam avta in ker sem iz “močvirja”.
Lep pozdrav na štajerski konec.

Pri Mc, Donaldsu, pri igralih. Prideš?

kateri mcdonalds?

V Evroparku…ups, sem pozabla napisat!

Dobimo se v Europarku pri McDonaldsu, pri njihovih igralih, točno ob dvanajstih! Le pridi, bo bolj veselo! Pa, pa…

Pridem! samo odpredavam in preden grem domov si se vas ogledam. se ze veselim.

Ja seveda imamo Ivano – to so take fajn punce.

V zvezi z luno, jaz bi kar verjela, sama sem gledala na to, ko sem se vrgla s prstom pod noz in je slo res hitro in lepo nazaj. Ko pada, bi naj to delovalo na tekocine bolj v minus in ko raste v plus (zatekanje, nabiranje,…) Nisem nek ekspert, sem prebrala v knjigah in se mi zdi kar diht.

Nekoc so se tega bolj drzali pri vseh mogocih opravilih se zlasti kmeckih.

Maria del carmen, zdaj pa vem kam naj te dam – lep pozdrav in upam, da se vidimo drug teden.

Gedeonova, daj pridi, bomo kaksno rekle.

Piki Miki, danes je zunaj tako, da smo kar vsi v močvirju:))

Lp v prestolnico, Maja

New Report

Close