Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kt – koliko pred zanositvijo prenehati z jemanjem?

Kt – koliko pred zanositvijo prenehati z jemanjem?

Koliko prej je priporočljivo, če preneham z jemanjem?

Nič ne bo narobe, če nekaš 1 mesec prej. Ampak, če imaš v načrtu zanositi, bi jaz na tvojem mestu vseeno nehala prej, da se telo malo sčisti – vsaj kakšne 3 mesece.

Telo se ščisti hormonov v enem tednu, tako da lahko zanisiš že takoj, ko prehehaš s tabletami. Tako je bilo pri meni in sem vsa v strahu klicala mojega G, ki me je lepo pomiril in razložil kako pa kaj.

Lahko pa vprašaš tudi Pušenjaka.

LP

Tako nekako si tudi jaz mislim.

Hvala punce!

počakaj nekaj mesecev: 2-3. gre se za to, da se ti ciklus spet uredi, ne zaradi strupov ipd.

lp, d

Zakaj pa bi se moral ciklus urediti? Saj če zanosi takoj potm ciklusa itak ni :/

meni so rekli, da je priporočljivo, če imaš nekaj mesecev pavze, vendar ni problem, če ti uspe takoj.

Meni je ginekolog svetoval, naj tri mesece po končanju tabletk počakam, da se odebeli sluznica maternice al nekaj takega, ker je potem manjša možnost spontanega splava. Če pa zanosiš prej, pa tudi ni zaradi tega nič narobe s plodom.

Žena 3 mesece prej.

Dva krat sem takoj, ni bilo problema.

Ravno danes sem vprašala ginekologinjo; tri mesece prej in takrat začni jemati tudi folno kislino.

New Report

Close