Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kučan: Slovenija je na pravi poti

Kučan: Slovenija je na pravi poti

To sicer niso vrle besede samooklicanega “borca” za samostojno Slovenijo iz murgel. Zadnje 4 leta se rad oglaša, ker je vlada iz njemu nasprotnega političnega tabora, in brez utemeljitve govori kako to in ono v Sloveniji ni prav in skuša vplivati na volilni izid z močjo nekakšne komunistične moralne avtoritete.
Ampak jaz te njegove strahove razumem obratno, tako da je Slovenija na pravi poti. To pa iz razloga, ker je mk star komunist in za vse komuniste po svetu velja, da so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vse države zafurali in tudi on je pomagal rajnko sfrj.
Bog daj, da bi Slovenija dobila vlado, ki bo nadaljevala post komunistično in post lds obnovo.

Res, Bog daj, da bi Slovenijo še naprej vodil en normalen človek. Potem bo naša država evropsko prosperirala, drugače bomo šli spet za en velik skok nazaj na Balkan.

in post SDS….!!!!

Ma, kaj se pa tako razburjaš? Živčki, živčki. SDS v jeseni zmaga, ninej, pače se mečeš na trepalnice.

naj , ji nič ne pomaga, razen če bo v vlado povabil Jelinčiča.

kakorkoli, moji živčki niso nič bolj napeti kot 4 leta nazaj, brez skrbi!!!

Zakaj pa potem kar štirje klicaji?

hahaha, ker mi jih je fajn tipkat!!!!

tud če SDS zmaga na volitvah, kdo pa misliš da bo šel v koalicijo z Janšo? Bajuk je zafural NSI, tko da jo v parlamentu sploh ne vidim po volitvah, (desus bo šel tam kjer bo močnejša koalicija, ker bo tam več iztržil za upokojence)to je pa SD-LDS-ZARES… po zadnjem letu pa lahko sklepamo, da se tudi Šrot z Janšo ne vidi več! Torej Janši ostane samo še Jelinčič,za SNS je pa vprašljivo kakšno veličino bo imel v parlamentu, saj ga štajerski konec ne bo podpiral, zaradi razkola stranke SNS/Lipa, torej bo izgubil Jelinčič Maribor(brata Peče,Tauševa…), drugo največje mesto pri nas…Torej v vsakem primeru bo imela večje število v parlamentu koalicija SD-LDS-Zarres in morda Šrot, kot koalicija SDS-SNS, torej je Janša tudi v primeru zmage na volitvah izgubil vodenje države, temu se pa lahko zahvali svojem arogantnem odnosu do drugih strak…

Tako da juhej Janša odhaja, ja morda pa res še obstaja upanje na boljše življenje, čut za socialo in za svoj narod…Torej zmagala bo levica!!!

Bomo naredili eno Slovensko vrtno veselico ko bo Janša odcepetav.

Aja pa še to predsednih države odloča komu bo podelil mandat za sestavo nove vlade, torej tudi če zmaga Janša in se bo pritoževal da bi on moral dobiti mandat za sestavo vlade, ga ne bo, saj vemo katera stranka je podpla g. predsednika Turka, tako da bo štelo samo to, kdo bo sestavil močnejšo koalicijo(: Frančišek in ostala ti bo samo še goveja juhca in Avseniki(: Benaflek, zdi se mi neprimerno, da ti kot član stranke SDS tu poskušaš obračati ljudi z nekimi bedarijami, ki ne štejejo, šteje samo to, da je danes skoraj lačnih milijon slovencev, leta 2000-2004 jih je bilo pa morda 100 tisoč…..To je vse kar šteje in ne neke predvolilne afere, ljudje se sploh ne ozirajo nanje!

Ne hvali dneva pred večerom.

en mal mem, ej brezzamere ampak to je totalna realnost, pa če jo pogledaš z levičarske ali desničarske strani…Janša se je zameril vseem! In Janša je tisti krivec, ki je tako visoko sploh povzdignil levico…

Pizda levičar ti s čist skreno …milijon lačnih Slovencev!???

Boš pa res mogo mavo k meni pr`t na Koroško, da boš vido ki smo doma bogati l`di pa še gmejtni povrhu!

Če se pa ti levičar prištevaš med lačne Slovence, ti je pa treba en žrebv v tvojo tumasto bučo zab`t, da boš mavo k pameti pr`šo pa devat začev. Nejbolj pa mrzim leve jamravce, ki jih je partija civo živleje meva co h korito dane, zej ko je treba pa mavo devat pa ojgn v strehi! Fuj te bot drekač

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Pa saj ste nori, vsak drugi Slovenec da je lačen?!?!? To pa tudi najhujši nasprotniki sedanje vlade ne morete zagovarjati.

Sploh pa sem mnenja, da praktično noben v Sloveniji NI dobesedno lačen.

Zame je tisti , ki prejema 400 eurov neto ali manj lačen Slovenec, glede na inflacijo, stroške vzdrževanja stanovanja(položnice) in drage cene hrane, ki so se povečale od 50-100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od leta 2004 do danes! Skoraj 200 tisoč upokojencev prejema pokojnino v taki višini ali celo manj, 400 tisoč Slovencev prejema plačo 480 eurov ali manj in teh tristo tisoč zaposlenih ima skupaj vsaj 150 tisoč otrok, torej številka nanese okoli 700 tisoč Slovencev, ja skoraj vsak drugi ali tretji Slovenec je lačen(baje nas je 2 milj), je revež, si ne more privoščiti enotedenskega oddiha na morju z družino, doma peče kruh ipd… Frančišek, tebi je pa tvoj oče zapustih štalco, kravco in kmetijo in verjamem da ti ni hudega, vendar ni tako postlano vseem(pa še to ti je zapustil, zato, ker je to že imel v času komunizma)! mmml kaj zate pomeni biti lačen? To da nisi plačal položnico za gretje za pol leta za nazaj, elektrike prav tako, tako da ne moreš plačati redno položnice otroku za prehrano v osnovni šoli in razredničarka otroka opominja , da zamujajo starši s plačili prehrane itd, si predstavljaš kako je otroka sram?… Kaj je zate biti lačen? Zame je , ko ti primanjkuje financ za normalno dostojno življenje, tega danes ni za skoraj polovico slovencev in JA to se je začelo dogajati od leta 2005 in je sedaj preraslo že v katastrofo, ja tudi inflacija je kriva in nesposobno krotenje inflacije s strani naše vlade! Še enkrat ti napišem mml zame je biti lačen, ko grem mem trgovine in mi reče otrok da si želi kinder-jajček in mu ne morem odšteti euro zanj , otrok nerazumem…, pa čeprav je doma kruh , mleko, jajce za jest…Tako pomanjkanje in tak način življenja smo že imeli leta 80-90, ko je bil luxuz , da si šel v trgovino in si kupil 50 dek narezane salame, spet prihajajo ti časi in prinesel nam jih je sam Janša! In ja delam štiri sobote na mesec, delam vsak dan po 10 ur in težko naklepam 600 eurov neto, žena je pa prodajalka in dobi 400 eurov neto, imam dva šoloobvezna otroka, veš koliko bukle stanejo? najemnina je 300 eurov mesečno za 2 stanovanje + 350 eurov stroškov,200 eurov za hrano na mesec( pa ornk gledam kje kaj kupim), prehrana za otroke 50 eurov v šoli…Kaj mi ostane?Kdo bo pa tankal , da bom sploh na šiht prišel? Kdo bo cunje za otroke kupoval? Veš sploh koliko nas je takih?Ne neveš, ker živiš vsvojem popovnem svetu in ti je naš svet neznan!Sram naj te bo! Sicer imava pa z ženo oba 5 stopnjo izobrazbe, tako da nisva lena, nisva nešolana…Nisem nasprotnik nobene vlade, sem nasprotnik tistega, ki meni dela hudo in meni dela slabo!


Daj, pokaži mi enega. SAMO ENEGA!!!

Ne morem verjeti, kako poceni agitatorje je poslala levica na splet…t

Ti še svoj naslov napišem, pa se pridi prepričat?

Mešaš jabolka in hruške!

Upokojenci so si služili pokojnine v JUGI in so lahk veseli da imajo 400€ penzijona.

Za vse ostalo jamranje pa prosim, da si mi tiho!

Vse kar sem si v življenju poslal je bilo narejeno z mojimi žulji, sploh pa o tem s tabo ne bom debatiral, ker si preveč preverjen kader in tega ne razumeš.

Ko je meni šlo slabo sem zavihal rokave in pričel delat, kar počnem še danes! In mi ni težko, delam z veseljem in uživam v tem, vsekakor pa znam tudi uživati, takrat ko je treba. Ko so me pred 13 leti vrgli iz firme….partijci seveda s kumrovškim šnelkurzom…in sem odzadaj slišal da imam dve levi roki, mi ni bilo lahko, tudi danes mi ni, ko se na trgu borim za vsak €, zato te prosim da mi ne razlagaš o slabem življenju in o lačnih. Za tiste bo že poskrbela socialna država, ostale je pa treba nagnat delat in prav to gospod Janša počne, vendar mu levakarji mečejo polena pod noge na vsakem koraku in mu grozijo s stavkami. Sindikaliste pa v topilnico ali valjarno na 4 izmene delat, da bodo videli kako se služi kruh!?

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)


Daj, pokaži mi enega. SAMO ENEGA!!!

Ne morem verjeti, kako poceni agitatorje je poslala levica na splet…t[/quote]

kaj je zate lačen.

aja za desnico je dovolj hlebec kruha pa liter vode na dan, al kako?

veš kaj, če je kdo poceni, si to verjetno ti, žal.

s takimi posti ji samo škodujete, še JJ ne premore tako niskega pogleda na revščino.

Ja za Janšo je dovolj hlebec kruha in liter vode, še v Auschwitzu je hitler židom privoščil več za 8 ur dela….Ja ostaja nam upanje samo še na jesenske volitve in upanje, da se ne ponovi katastrofa izpred 4-ih let…Lahko noč, grem spat, ker vstajam ob štirih zjutraj in moram biti na delovnem mestu že ob petih…Lp

kaj JJ počne, a to da prejemajo zaposleni socialne pomoči in da se je v zadnjem letu za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povečalo zaposlovanje za določen šas od 1-3 mesecev.

veš kaj frančišek, ti živiš še 13 let nazaj (al pa še mal več), res. Takrat je imel res marsikdo leve roke, danes ni več tako in najbolj žalostno je, da ta vlada ni bila sposobna spremenit plačnega sistema, ki so ga imeli v predvolilnih obljubah (skoraj vse koalicijske stranke), in to jo bo pokopalo. Danes ljudje, ki delajo zahtevajo vsaj spodoben življenski standard, saj delajo za znanega kapitalista in podjetja niso več v njihovi lasti, da bi prostovoljno vlagali v njih.

ne zahtevajo nekaj kar ni mogoče, zahtevajo le tisto kar pripada njim!

in ja ima levičar kar prav, ko pravi da je JJ sam kriv za vzdvig levice, tako kot je pred 4 leti bila levica kriva za vzdvig JJ, ker ji ni bilo mar ljudi in verjamem, da se je na svoji napaki veliko naučila.

Dobro jutro (levičar zate dober dan, ker si menda že tri ure pokonci)

Verjamem, da ste vsi zajtrkovali in noben od vas ni lačen. Ja, LAČEN. Vsi po vrsti me sprašujete, kaj pomeni biti lačen. Verjamem da vas to zanima, ker nimate pojma (jaz tudi ne) kaj pomeni biti lačen. Vem samo, kaj NE pomeni biti lačen. To ni to, da ne moreš kupiti otroku kinder jajčka. Biti lačen ne pomeni, da si ne moreš privoščiti morskih počitnic, da ne moreš imeti avta, da ne moreš kupovati luksuznih oblačil. Niti ne pomeni, če moraš vstajati ob štirih, če moraš delati v trgovini, če imaš “samo” peto stopnjo izobrazbe, če imaš za 350€ stroškov s stanovanjem…

Levičar, a si izračunal, da te nekdo nateguje? 10ur x 21dni znese 210 ur. Za tvojih 600€ neto je to 2,8€ na uro. Za peto stopnjo izobrazbe… Sicer pa, ne se sekirat, najkasneje oktobra lahko računaš na znatno izboljšanje situacije.

Tole o lakoti se imenuje “poceni demagogija”.

Sedaj se zaposlitev vsaj najde, prej pa je ni bilo. Niti take ne, kjer bi delavec dobil pogodbo za recimo določen čas.

tale post meji pa ža na razmišljanje blazneža.

daj počasi preberi še enkrat, pa boš videl kaj si napisal!

torej, ti bi nas poslal najmanj 90 let nazaj, krasno. Kinder jajačka so namreč rezervirana za bogate, dopusti tudi, avtomobili tudi, dodaj še ogrevanje in toplo vode pa elektriko (stanovanja so itak), pa se res vrnemo nazaj v začetek 19 stoletja. Dragi moj, vsi ki delajo naj bi s svojim delom zasužili za dostojno življenje, tudi za Kinder jajček in dopust, a se ti ne zdi.

včasih res ne vem a samo provocirate ali resno mislite, a imate tako veliko da nimate pojma kako živijo drugi, opčutehk imam, da ste velekapitalisti, izkoriščevalski do konca. Hja ampak vem da niste in ste le uboge duše, ki bi jedle kamen, da bi vaš JJ ostal na oblasti, žalostno. Sposobni ste spisati takšne poste ob katerih človek pomisli, da živi v sužnjelastniški dobi.

mmml, me prav zanima kaj boš pisal že oktobra in naslednje leto, boš napisal podoben post, ko delavci ne bodo zadovoljni s svojim statusom, ali se jim boš tudi ti pridružil?

mmml je napisal samo resnico, sam ti bjonda tega ne razumeš, v tem je vsa poanta:-) Res žalostno!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close