Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kuhate kj,al sam kruh pa salame,sire jeste??

Kuhate kj,al sam kruh pa salame,sire jeste??

Se bo narod koncno kuhat nauču. Mogoce kaj več kot hrenovke in juhe iz vrečke.

Tut korona more bit kdaj

Sem kuhal ričet danes po dolgem času. Sicer pa zame ni neke spremembe hude, kuham v vsakem primeru, virus gor ali dol

Jst sm se dana regrata najedla 😉

Evo ga, pasilj iz pečice, prosen narastek že vceraj …jah, nic, kilce bodo, hoces noces, poskočilw navzGor …😉

Odlično in pohvale vsem.
Moj post pa ni bil štos. Lkudje danes samo se v restavracijah jejo. Kuhat zna malokdo.

Kar tako naprej

Pri nas kot običajno, bolj ali manj jedi na žlico. Zjutraj sadje, jogurt in obvezen kofe, zvečer regrat ali radič in 2 jajčka.

Danes smo šli k babici na kosilo. Pa kdo bi kuhal vsak dan?

Pri nas ni razlike, skuham vsak dan ne glede na to ali sem v službi ali doma. Razlika je le, da če sem doma, je kosilo prej in sveže za ko semv službi pa kasneje in v glavnem pogreto.
Ni vedno prijetno, se pa v vseh ozirih splaca.

kuhala sem govejo juho, s palačinkami
za glavno jed je bil rizibizi z govedino, zelena solata, jaz sem namesto rizibizija jedla esihflajš, če kdo ve kaj je to
tri palačinke za posladek in jagode

jutri bo rizibizi od danes + ??? mogoče hrenovke.

Nič specialnega, kot ponavadi. Ne vem, zakaj bi bilo sedaj drugače. Zakaj bi se sedaj kuhalo, a prej se pa ni?? Kr neki.

Kuham vsak dan, ker radi dobro jemo in ker mi je kuhanje res užitek in sprostitev. Malo mi je žal, da še ni glavna sezona domače zelenjave, bi si res lahko dala duška zdaj, ko je pač po sili razmer več časa… Je pa sezona regrata in motovilca, ki ju pri nas obožujemo. Pa domač kruh in žemljice so na sporedu in domače testenine imam čas delat… Kuhat golaž čisto počasi, da je res “taprav”, pa za zajtrk, ko se ponavadi mudi, si tudi vzamemo čas za umešana jajčka in kavico. Skratka uživam v kuhanju, trenutno pa kljub temu, da situacija ni rožnata, cenim čas, ki ga imamo na voljo, da smo skupaj. V vsakem slabem je nekaj dobrega. Pa dober tek 🙂


Itak, pa še svakinja je mimgrede s familijo uletela, a ne …

Kuhala sem prej in kuham zdaj. Malo bolj premislim kako kaj porabiti, da bo za dalj časa, pa vseeno dovolj nasitno. Včeraj goveja juha, pečeni piščančji zrezki z gobovo omako in rižem, motovilec. Danes juha od včeraj, iz mesa iz juhe pa narastek v katerem je še nekaj domače zelenjave, pa ostanek riža in dve jajci. Pa regrat. Na srečo imamo vrt in je še nekaj pora, motovilca, kmalu bo solata.

Ne, ona je pa rajši doma ostala, ker smo imeli delovno akcijo.

Pa glede na to, da je po zdravljenju raka se jo vsi izogibamo, da ji kaj ne prinesemo.

Na solatah, kot običajno + kuhana jajca/ proteinska živila, treba pazit na linijo..

Vedno znova se čudim od kje toliko debelih ljudi zunaj, če pa narod očitno živi od regrata spomladi, domačih bučk poleti in kislega zelja pozimi.

Bha.

Od hrane za s seboj in hitre hrane seveda.
Od zmernega kuhanja doma se ne moreš tako zrediti.bi morali kuhati čez cel dan hahahah

Jaz pa ne poznam nikogar, ki ne bi vsaki dan kuhali, vedno.
Nikogar, ki bi hodil ven jest.
Vsi, ki imamo družine, redno kuhamo, prav tako si redno kuhajo vsi samski, ki jih poznam.

Ma kuham kot prej, kosilo pa vecerjo.
S tem da se zaradi skrbi okrog korona virusa, silim jesti. Nalozim si na kroznik, pa mi po treh zlicah mine jesti, nimam apetita. Pol se silim jesti. Kot mali otrok…se eno zlico za … 😆

* me

New Report

Close