Najdi forum

Kukuc

Malo več pozornosti bi prosil!

Maš opcijo posamezna sporočila in boš po nitkanju videl kateri post je namenjen tebi.

kukuc:)))

Hu hu hu :)))))))))))

*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨* "Lep je dan in mi z njim."

Kaj pa ti tukaj?

Haloooo..:))))))))))

Družbo vama delam :)))))))))))))

Saj nebom dolgo.

*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨* "Lep je dan in mi z njim."

Saj fajn, da si se oglasila…

Mene pa tipkovnica tako zajebava, da sem že čist out:(

napačna taktika.

Ane , ane ? Sem pravkar hotela napisat, da se je stvari lotil s prav najbolj nerodnega konca. Ponavadi novi rečejo: Ojla, jaz sem pa novi, a se vam lahko pridružim … te te te….. in ker gospodič/na “net” te stvari pač “obvlada”, se je zadeve lotil/a z drugega konca, ki pa tudi ni naboljši. Dej, pejt raje kar po stari ustaljeni poti ! Lepo pozdravi in se predstavi !:-)))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

je pač bolj direkten človek….

Me zanima če je povsod tako?………hi, hi, hi

:)))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

Maš prav, Stelčka, je direktnost večkrat veliko boljša, kot vse ostalo cincanje in mincanje okrog vogalov. Oki doki, pol pa, net, direkcio u ekšn !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dragi(a) Net.Poslušaj našo mami.Predvsem jo pa zbrano prebiraj in izvedel(a) boš marsikatero življensko resnico.

Sploh pa bi moral to pod njegov post napisat.

Hehehe….. Najprej ti malo pozornosti raztrosi okrog….. potem pa jo boš deležen tudi ti…. in to, ko boš najmanj pričakoval….:)))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

beyba hvala, ti si sigurno čudovita ženska, če drugače ne pa po duši, ker takorada pomagaš?

mh …. točno to….

Alo ”’ malo pozornosti prosim”’………ha ha ha ha ha …… kkkkkkkooookkkodak

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Hehe…

No ja, me vsaj nisi “nazijal”, ker sem odgovarjala tule in ne tam, kjer si spraševal…:)))

P O Z O R N O S T.

A bo dovolj? 🙂

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close