Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kumara

kumara

Včeraj sva z mojim dragim v kuhinji seksala. Pa vidim na pultu kumaro. Pa sva jo uporabila. Fino je pasalo in seksala sva zelo divje. Čez nekaj časa zaslišim: “škrt”. Kumara se je zlomila na pol. Polovico sem je imela v sebi, ful sem se ustrašila, potem nama je pa le uspelo jo dobiti ven. Še 2 uri po tem sem se tresla, kaj če ne bi šla ven in bi morala zdravniku, kako bi to razložila. Zanima me se je že kateri zgodilo kaj podobnega? Mene je kar minilo do seksa!!!

:)))) Nimam še take izkušnje. Sicer pa: vse kar gre notri, mora tudi ven :;)))

ok… ta se mi zdi sicer huda, da kumaro zlomiš, a vse je možno…

midva sva enkrat poskusila z olupljeno banano, ki se je zlomila in sva jo komaj izvlekla, zato banane NE PRIPOROČAM!

Ha, ha … Daj na neolupljeno banano kondom – pa ne bo nobene nesreče!

kakšne porednice so vse tukaj gor:).

Olupljena babana je res malo premehka. :)))))

Izdolbljena banana je pa všeč fantom!

ja pa ne meni. meni je všeč prava muca-pi*ka.
oh kako lepo objema glavico.

Tud jst sem že mela probleme z zlomljeno banano, pa je kar rada šla ven. Glede kumare ne vem kako se je lahko zlomila, je bila bolj tanka al kaj? Je pa možno če je kak takšen gib naredu.
Mislite da dejansko katera pride k ginekologu z nečim takšnim v *****? Kaj si kaj on misli potem?

no, ja… dokler bejba ne začne preveč ritat sem ter tja, še gre 🙂

po mojem je strašno neprijeten občutek za dotično, ampak se verjetno kdaj pa kdaj zgodi

thja…. ampak je potem pri orali precej boljši okus po banani, kot pa po gumi

prvič čujem…. pol morajo met pa res male piceke…

Jaz sem se samozadovoljevala že s kuhano toplo hrenovko.Kwa je pasalo,dokler se ta ni zlomila in pol jo je ostalo notri.Kar namučila sem se ,da sem jo dobila ven.Sedaj imam raje trdne predmete.

s čim naprimer.

S svečo,debelejšim korenjem,stekleničko,blazino…

pazi…. steklenička se lahko zdrobi ali poči… to je šele piz*arija

saj lahko še vedno probaš s klobaso debelejšo tako da se ne bo zlomila in še vedno bo topla., če jo prej skuhaš.

npr. krajnsko klobaso (ono poprovo salamo pa odsvetujem) (:-P)

se smejim,bilo bi smeha aha, ampak zdravnik je navajen na vse zivo, ne sama takih nezgod nimam, rajs uporabim unga umetnga, zihr je zihr, enkrat samkrat sem banano, pa je bila itak zavita se v kondom

Ali je bila banana sterilizirana?Ker gre banana čez veliko rok,namreč.

thja… še bolj problem so škropiva… ampak mogoče pa ni tak fejst za komplicirat. Človeško telo zelo dobro funkcionira in ima zelo dobre obrambne mehanizme zoper morebitne okužbe.

Pa plavanje v toplicah, kjer je voda polna glivic in kaj vem kakšne svinjarije? Da o tem sploh ne govorimo, da jih polovica notri ščije :-))).

Skratka možnosti za okužbo je dovolj vsak dan in če telo ne bi funkcioniralo tako, kot funkcionira, bi že davno vsi pokrepali.

zato je imela gor kondom….

ce bi clovek danes gledal na vse to ne bi nic jedel in ne pil samo se umrl bi.Vse okoli nas je polno bacilov-bajterij, bolezni…Ce pa zascitis z necim, kar je zasciti namenjeno in za to je, menda ja bo potem ta zascita delovala ne samo pred nezazeleno nosecnostjo, jaz sem banani nataknila gor kondom, ravno zaradi bakterij in vsega tega sranja, bil je en tak trenutek, ko se zgodi ko si zrajcan do konca in tm pri roki je bila, kljub vsemu sm bila se zmer “pametna” in nism uporabila kar tako, saj sm gor nataknila kondom!

zato imamo tudi mila in ostale pripravke za dezinfekcijo, nenazadnje kondom haloooooooo.

New Report

Close