Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kupim ginekološki stol…

kupim ginekološki stol…

Ali pa najamem 😉 Ginekolog bom pa jaz 😉

Malo zares, malo za hec. Me pa zanima katera od vas bi se šla tovrstne igrice doma? Kaj predsodkov?

PS
No, zaželjeno je, da je zložljiv, ker bom sicer gostom malo težko razlagal zakaj ga rabim, glede na to, da nisem ginekolog. 🙂

cisto za res – bi bla za. Ce se tvoja navelica te igrice, javi ;))))
Predsodki pa tle res nimajo mesta.
Glede gostov pa – hm, studij ob delu? ;)))

p.s. Kaj pa si delal/gledal/bral vceraj, da te je napeljalo na to idejo?

Haha, kren faca si, ni kaj! Ideja je pa res zanimiva, še jaz bi se šel ginekologa in moja sigurno tudi! Bravo!

Dobil sem neke slikce iz nekega seksšopa kjer prodajajo tudi ginekološke stole… Problem pa je samo v tem ker je trgovina na Nizozemskem… 😉

Ali gre morda kdo v kratkem na Nizozemsko? 😉

A po ginekološkim stol, kren? Škoda ne, sicer pa zdaj je enostavno, v prejšnjih časih bi mi bilo pri car. pregledu na meji pošteno vroče. Če bi bila slučajno na del. mestu carinska delavka, bi blo najboljš kar sprobat na mestu samem, haha

na strokovno ekskurzijo;)))) pocakmo se na tulipane ;)))

Tulipan maš ti sama! Lepo ime za lulčko…

ja, kircek, al jest o tazaresnih tulipanih govorim;)))) jaj jaj, kaksne pregresne misli;)))

vzemi si enkrat 10 minut in napisi, kako bi izkoristil tale tvoj multifunkcionalni stol;)))) prvosc mi …

Še jaz bi bral! Daj stari!

jaz tudi, bi brala. lepo prosim. predsodki? kren ti si pa nekaj pokvarjenega jedel, to pa ni v tvojem slogu. pa kaj sprašuješ bedarije? lp muci

aviv, kako ga nagradiva, ce bo napisal? Kaj bi mu pasalo? Mu kaj misli beres? Jaz trenutno ne morem, se svojih ne, ker so cisto zmedene. samo na ta stol mislim ;))))

tudi jaz mislim na stol in na KIR-a, ki se mota okrog in ne ve kaj naj počne s stolom in vročo tortico na njem…. pacek, tale KIR…. 🙂

;))) podoben scenarij, le drug igralec

Zdravniške igrice, a?:)

Za gin. stol ne vem, če rabiš stetoskop, pa ga ni problem kupit.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ma ni kaj pisat. Treba se je gor usest! 😉

kren napisal:

> Ma ni kaj pisat. Treba se je gor usest! 😉

In če se usede? kaj potem? Ni kaj pisat….je kaj delat, ha ha?
V čem je čar, zanimivost ideje, kren?
Kaj bi počel če bi ga imel?

Nimam toliko domišljije, da bi ti opisal… to je treba preprosto – doživeti… po mojem… 😉

jo ga nabaviš se javi bova preskusla

Aaaaaaahhhh, midva pa se igrava tako kar na navadnem stolu…. Pač moj ginekolog nima nič proti temu, da kleči.

Absolutno najljubša igrica, naaaaaaaj!

Madona sem zrajcana, spet bodo stoli trpeli…

Ampak profesionalnost se kaže na profesionalnih stolih 😉

..takih …usnjenih….hahahah

Seveda! Ampak profesionalnost sama po sebi še ne zagotavlja nujno kakih vrhunskih užitkov… Meni pa so le-ti precej pomembni.

Glede na to, da se midva zelo rada igrava, bi morala imeti bistveno več prostora in finančne osnove, če bi si vedno želela ustvariti čimbolj pristno okolje. Zato stavim več na domišljijo, improvizacijo in vživljanje v neko vlogo…

Sorry, kren, itak sem se že oddaljila od teme… Misel na tale stol je res zelo mamljiva…;-).

Brez zamere, upam?

no, ja… ljudje smo pač različni ;-))))))

New Report

Close