Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupim zdravilo Ozempic

Kupim zdravilo Ozempic

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6880, 30.03.2024 ob 22:27

jaz  imam Rybelsus

Prodaš Rybelsus? Cena?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6880, 31.03.2024 ob 16:22

Odgovor na objavo uporabnika
Rybelsus, 30.03.2024 ob 15:55

jaz ih imam

 

ozempik 1 mg  v obliki tablete prodam

Kupim, prosim, hvala…

040471318

https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/health-fitness/health-news/woman-dies-due-to-the-side-effects-of-popular-weight-loss-medication-ozempic/photostory/105067341.cms

Pozdravljeni,

zanima me, če imate morda viška še kakšno škatlico Ozempica?

 

Hvala in lep vikend

V določenih bolnicah ga predpišejo samoplačniško.

Pravilen odgovor o osempicu. Na beli recept malo čez 60 evrov, zeleni ne stane. Drugače je to zdravilo težko dobiti.  Klicati je treba po vseh možnih lekarnah. To zdravilo naj bi bilo poleg zdravljene sladkorne bolezni tudi za hujšanje?. O tem pa ni še nihče povedal izkušenj? Agencija za zdravila odgovarja da bo motena distriucija le-tega  še eno leto ker proizvajalec še ne more tzoliko  izdelati kot je povpraševanje. Čas bo pokazal, če je to vredu, ali ni le dobičkonosni svetovni farmacevtski nateg. Enako se težkjo dobi v Italijanskih lekarnah. Toda tam stane cca 280 evrov ali še več. Če kdo misli, da je bolezensko debel se s tem ukvarjajo v medicinskem vcentru Lorena. Toda pregled je 110 evrov, potem čez 4 mesece spet….. Piše pa tudi na internetu, da zdravniki širokodušno  izdajajo beli recept. Pa navalijo.?

IMAM 80 TBL RYBELSUSA 14 MG ZA PRODAT.

PIŠITE MI NA MAIL [email protected]

Cena je 1€ na tbl.

za vse ki sprašujete za shujsaj.com – do zdej naročil 2x (tist prvi komplet pa potem še eno dodatno vialo). vem da je reskirano ampak jbg je bilo za probat ampak zadeva 100% deluje

ne vem, če je original ker embalaža ni ista pa tudi nikol nisem jemal taprave zadeve ampak deluje pa top

edino za plačat je zateženo ampak so ful odzivno ko sem jim pisal za pomoč

aja pa do zdej sem v dveh mescih izgubu okol 5 kg ker pač sploh mi ne paše jest pa niti nisem lačen. čez dan ku delam se moram prov spomnit da morm jest

Ostalo mi je še 30 TBL RYBELSUSA 14 MG ZA PRODAT.

PIŠITE MI NA MAIL [email protected]

Cena je 1€ na tbl.

Zdravo kupim lahko mi napišeš na mail- [email protected]

Pokliči jaz rabim 071426470piši sms

Ostalo mi je 1 pakiranje(peresnik z 4 iglami) Ozepic-a, 1 mg za prodat.

PIŠITE MI NA MAIL [email protected]

Cena je 80€

Le osebni prevzem!

Vzamem….

Odgovor na objavo uporabnika
Luna639, 19.04.2024 ob 12:15

Vzamem….

Pište mi na mail prosim.

Pišite mi prosim

[email protected]

Kupim, koliko je cena

Imam ozempic 0,5 in 1mg

Zanimivo in neodgovorno se mi zdi, da si upate kar tako na slepo narocat zdravilo za diabetike! Pa veste koliko enot si vbrizgat? Prevelika doza vas lahko vodi v hipo, ki se lahko konca usodno! Za diabetike, morajo internisti ves cas uvajanja spremljat enote in merit cuker, da nima clovek tezav, tu pa kar na pamet nekaj dozirate!? Mislim, kam smo prisli!?

Pozdravljeni, če ima še kdo, me prosim kontaktirajte na [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8862, 21.04.2024 ob 09:56

Imam ozempic 0,5 in 1mg

cena

 

    Prosim kontakt

Zdravo, ima kdo na voljo…? Bi rabila. [email protected]

0,4mg? oprosti pač tisto ne obstaja 🤷

Pišite mi na [email protected]

New Report

Close