Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupim zdravilo Ozempic

Kupim zdravilo Ozempic

Včeraj srečala prijateljico. Pravi da uživa Ozempik, shujšala 15 kg. Ima malo sladkorne, ji je zdravnica v karton napisala več, da je upravičena do zdravila.

Odgovor na objavo uporabnika
Biser359, 17.03.2024 ob 19:11

kaj se pa zgodi potem, ko nehaš jemati ta ozempic? celo življenje se verjetno ne moreš s tem špikati…niti ne vem ,kateri zdravnik ,bi dovolil to jemati v nedogled

Biser: ja kaj se zgodi, zrediš se nazaj. Ko jemlješ ozempyc, ti je slabo, vrti se ti, nisi pa lačen. Malo ješ.

Ko greš dol s tega zdravila, pa lakota verjetno pride nazaj in se spet zrediš. Ti pa ni več slabo in se ti ne vrti več.

Ali je kdo kupil semaglutid (sestavina v ozempicu) na shujsaj.com? Je res pravi izdelek?

Pozdravljeni.

zanimam se za nakup. prosim za kontakt na [email protected]

 

Lp

    Ima kdo tablete Rybelsus za prodat… Ker špikala se ne bi, tablete pa bi poizkusila

Kje ste dobili ozempik

še  imate viška

Kako pridete do Ozempica? Bi kupila… Če kdo prodaja, naj mi piše ZS. Hvala 😊

Se imaš? ZS…

Ce ima gdo viska ozempic 1 mg ga kupim rabim zarad diabetesa tipa 2 in ga na zalost v Avstriji ni za dobit v Sloveniji pa nimam zdravnika

Se imate morda oz moj tel 040167535 pa 1 mg rabim

prosim za ponudbo (1mg ali 0,5mg) na [email protected]

A kdo ve, ali lahko kar takoj pričneš z 1 mg, ali moraš postopoma, 0.25, 0.5…? Za zgubit kako kilo. Športam vsak dan, ampak teh 5 kg nikakor ne gre dol, ker sem potem se bolj lačna 😂 baje da potem nimaš apetita…

Jaz iščem in raziskujem že kar nekaj časa in nikakor da ga dobim v Slovenijo. Imam pa PCOS in zato ful težko shujšam. Na srečo pa nimam sladkorne ampak zato tudi recepta ne dobim!

Če ima kdo začetno dozo za prodat, ki je dobil zdravilo na recept se priporočam za kupit. Tudi če ima kdo off-label semagludit kupim!

Piši na mail: [email protected]

Pozdravljeni še imate ozempic.

Lp

Če ima kdo za prodati Ozempic / Wegovy naj prosim piše za ponudbo na [email protected].

 

Pa pizda a se zavedate debili, da Ozempic ni namenjen prascem, ki preveč žrete in lahko tudi športate?

Ni znanih dolgoročnih učinkov, poleg tega se ve, da uničuje mišice.

Niste normalni

Semaglutid lahko povzroči tudi resne neželene učinke, vključno z vnetjem trebušne slinavke (pankreatitis), spremembe vida, nizki krvni sladkor (hipoglikemija), težavame z ledvicami (odpoved ledvic) in resnimi alergijskimi reakcijami.

Ni smiselno jemat ga zaradi hujšanja – se še prej in bolj zrediš, ko ga nehaš jemat, pa še kakšne žolčne kamne in tumorje si lahko nakoplješ.  Ni dovolj preizkušeno zdravilo. Tudi za diabetes ni dobra rešitev, saj zaradi izgube apetita in bruhanja lahko pride do hipoglikemije.

Ma kaj vas ni sram, da jaz ki sem sladkorni bolnik.ki rabim ozempic za prezivetje ga ne dobim, ker ga kupujete vi ki ga ne potrebujete!!! Sram vas bodi….

Kdo si ti, da ocenjujes kaj je za sladkornega bolnika dobro in kaj ne, a si zdravnik, jst ga rabim ker imam predpisanega, pa ga ne dobim zaradi bedakov, ki hocejo hujsat

jaz ih imam

 

jaz  imam Rybelsus

Odgovor na objavo uporabnika
Rybelsus, 30.03.2024 ob 15:55

jaz ih imam

 

ozempik 1 mg  v obliki tablete prodam

040820076 kupim .lp

New Report

Close