Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kupim zdravilo Ozempic

Kupim zdravilo Ozempic

Kako hitro se shujša s tem?

[email protected]

je se na voljo?

lp k

Zaradi takih pr..scev kot si ti, nam bolnikom zmanjkuje zdravila. Jaz ga nujno potrebujem, jemljem že 5 let, pa ga ne dobim v lekarni.

 

 

Ozempik 0,5 mg 2 škatli .030637111

Odgovor na objavo uporabnika
ajej9514, 26.01.2024 ob 03:56

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 04.11.2023 ob 20:25

Pa pravijo kako so bojda debeli veseli, zadovoljni sami s sabo in kako veselo papcajo vse kar vidijo… očitno je pa resnica ta, da bi se radi na vsak način znebili odvečnih kilogramov. Ampak bog ne daj edini zdrav način manj žri, manjše porcije, ma kje… požrli bi vsak strup, karkoli četudi se s tem uničijo, samo nikakor manjšo porcijo, to pa ne…

BRAVO!

Pa pravijo kako so bojda debeli veseli, zadovoljni sami s sabo in kako veselo papcajo vse kar vidijo… očitno je pa resnica ta, da bi se radi na vsak način znebili odvečnih kilogramov. Ampak bog ne daj edini zdrav način manj žri, manjše porcije, ma kje… požrli bi vsak strup, karkoli četudi se s tem uničijo, samo nikakor manjšo porcijo, to pa ne…

Ja, kako si pa ti pametna! Odkrila si, kako se shujša. Na zdrav način! Zdaj, ko smo to prebrali, debelih ne bo več, hehe.

Zakaj zdravila Ozempec ne proizvedejo več, če je tako uporabno?Zakaj se morajo diabetiki bati, da ga bo zmanjkalo zanje, če se bo z njim zdravilo tudi debelost?

Pozdravljeni,

je še na voljo?

Hvala

Tole si poglejte, tisti, ki bi radi  papcali ozempic. ČE si hočete škoditi,  je to pravi naslov.

V Youtube vpišite: Big farma is Fooling You, end  You  Do Not Even Know It   To je naslov podkasta od Tucker Carlsona. Ima pogovor točno o tej kemiji in epidemiji debelosti.

Mene zanima.

Ce ima kdo na voljo 1mg.

Lahko me kontaktira na [email protected]

Polno nekih “znalcev svetovalcev”in dopisovalcev, ki tratijo moj čas, potem pa ni nič iz vsega. Kdor hoče shujšat, mora v to tudi nekaj investirat. 0,5mg po 200€ in 1mg po 250€. Pustite kontakt na:

[email protected]

 

Luzerji, obvoz!

Prodam Ozempic 1mg, kontakt :    [email protected]

To pa ni res! So ga meni ponudili a nimam sladkorne.

[email protected]

Prodam

[email protected]

P1ck0 m4tern0

Ravno zaradi takih debilov lenih debelih svinj mi bolniki ne dobimo zdravila, ki ga rabimo.

Jaz sem na ozempicu že 5 let, pa zaradi njega ne hujsam, tudi na apetiti ne vpliva. Mi pa niža sladkor.

Nehajte žret svinje debele, pa ne rabite ozempica.

Saj to ni inzulin!

Če so debeli krivi, sa so debeli, si ti kriva, da imaš sladkorno ali kako?

Debelost je ravno tako bolezen kot diabetes.

Zdravo,

Me zanima.

Moj kontakt 030464434

Kupim OZ.

030464434

Ja. Jaz. Deluje

Obstajajo tudi tablete z isto sestavino. Delujejo. Te morda lahko zrihtam. Cena za skatlico je 100 eur

Te ste dobili zastonj. Pa 0.25 je samo za 1 mesec, kasneje je treba dozo dvignit na 0.5 za 1 mesec pa na 1 mg. Z 0.25 ne bo nihce shujsal. To je samo, da se navados na sestavino.

Odvisno od vas. Ce se malo pazite z ogljikovimi zeloo hitro. Jaz osebno 20 kg 6 mesecev

Ce komu ozemic ostaja ,.. ali ima odvec prosim na : [email protected].

 

thnx

New Report

Close