Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupovanje sperme po spletu za oploditev

Kupovanje sperme po spletu za oploditev

Tu bo pomoč zeloooo draga, ker čez leta se bo tej “samohranilki” kaj zalomilo in spomnila se bo na fotra, genetika je itak jasna, naši zakoni pa očeta tudi v primeru pogodbe ne odvezujejo skrbi za otroka, zato kandidati pomislite , čez leta boste imeli žensko, familijo , na koncu bodo otroci morali štartni kapital deliti s popolnim tujcem ker je bil foter dober po duši…mojima otrokoma tega ne bi privoščil ker bi tak froc nesel nekaj 100 000€…

Poznam žensko , ki je šla osebno tja na izlet nekaj dni pred ovulacijo. Po navodilih je opravila osemenjevanje in je uspelo. Otrok živi v slo. Vse lepo in prav. Poznam pa tudi dve, ki sta naročali po pošti. Pride v brezhibnem stanju, le bolj skrbno je treba načrtovati, da paketek prispe pred in ne po ovulaciji. Za drugi sve nimam podatka, če imata kaj otrok. Skratka, ne sprašuj na forumu, ampak naročaj.

Hoče katera da jo oplodim?


Ja piz_da, si pa trda, pojdi po enega pedra, drogeraša v Rog ali metelkovo,evo partner že nekaj let, pa si na konju.Njemu ne bo treba kavsat, preživnine ne bo plačeval, lahko pa kar njemu oviješ tisto črevo pa si že dobila kar rabiš.

Pojdi na Dansko za vikend, se predhodno tam že vse domeni za prevzem paketa, nato pa hop v hotel in tam čimprej opravi. Zakaj bi se zafrkavala s pošto,, ko pa je danes tako enostavno in poceni potovati. Če pa res ne gre, pa naj ti po pošti pošljejo, danes se vse to da, tudi če so posebni pogoji (T in ostalo).

Srečno.

Lp anita, si ze nasla darovalca, jaz ti lahko pomagam, ce te se zanima

uh,kakšna tema,hehe. Jst bom pa najbolj vesela,če me bo to cepivo za korono res nardilo neplodno. Mi ne bo treba na sterilizacijo,ko dopolnim 35. ker je full za čakat. Odobrjeno bi pa sto posto dobila.

Da je Slovenija res ena zabačena država, marsikaj pri nas ni mogoče, kar v tujini je. Sploh, če želiš imeti otroka na nekonzervativen način zaradi takšnih in drugačnih razlogov, ki ti otežujejo življenje.

nisi šla spat?

nisi šla spat?
[/quote]

Evo,zdle grem. Sem v postli. Sem cist crknjena. Felix je ze komaj cakal,da greva spat. On ne gre,dokler jaz ne grem. Je bil ze ob desetih cist fuč. Lahko noč 😉

Da je Slovenija res ena zabačena država, marsikaj pri nas ni mogoče, kar v tujini je. Sploh, če želiš imeti otroka na nekonzervativen način zaradi takšnih in drugačnih razlogov, ki ti otežujejo življenje.
[/quote]

Res je. Kako plekleto imaš prav. Kar je v razvitem zahodnem svetu normalno je pri nas narobe. Kar je pa pri nas normalno je pa na west narobe.

Avtorica tudi jaz nekaj podobnega razmišljam zase. Moškega žal nisem srečala ki bi bil zame, stara pa sem 37 let, otroka si želim. Vso srečo da ti uspe!

Moških je kolk češ. Bivši sosed je imel takrat 11 otrok pri 26ih. Doniral takim ko si ti samo v Avstriji, pri nas menda tega ni možno poceti. Če dobro tip zgleda hitro nabere polno košarico potomstva.

ne razumem, moškega nisi našla, a oplodila, bi se z eno x spermo kdo ve od kakega kretena. jaz te oplodim sem super tip, narediva pa pogodbo brez obveznosti zame. pusti mail

Pojdi na ona-on ali pa avanture.net .. če ne boš našla svojim zahtevam moškega za oploditev, kaj še le za seks, ti pa res ni pomoči. Obstajajo moški, ki si želijo otrok, pa babe ne najdejo ali pa je nočejo. Poišči ga na teh omenjenih straneh. Zagotovo se bo nekdo našel, ki ti bo daroval spermo direkt v tamalo. 🙂


Ti si tolk debela deklica, da si ze zaradi debelosti neplodna.
Tako pac je. Ne zameri, resnica je taka.
Ene so z debelim trebuhom vecno nosece.🤣😄

V tujini obstajajo semenske banke, kamor moški darujejo svojo spermo, hkrati pa nimajo do teh otrok nobene obveze, ker ženska, ki se odloči za darovano spermo, sprejme vso odgovornost za otroka nase. V bistvu ni s tem nič narobe in tudi predsodki, da otrok mora imeti oba starša za normalen razvoj so čisto mimo. Poznam osebe z enim staršem in jim gre v življenju popolnoma vredu, nič ni narobe z njimi. Nekaterim gre celo bolje kot tistim, ki imajo oba starša. Najhujše je to, da ima nekdo disfunkcionalne starše, ki nimajo pojma o vzgoji.

Tema iz 2014 hehe

prva avtorica ima sedaj že dva otroka, vendar je na svetu veliko žensk, ki imajo enak problem, še posebej sedaj v teh časih.

Zakaj hočeš na sterilizacijo če nimaš spolnih odnosov in jih kot si rekla, nikoli ne boš imela v življenju?

Zakaj hočeš na sterilizacijo če nimaš spolnih odnosov in jih kot si rekla, nikoli ne boš imela v življenju?
[/quote]

LoL,tega pa nisme nikoli rekla. Da jih nikoli ne bom imela. sej nisme nuna. Poleg tega ne veš,s kom pa kdaj sem jaz. vsega pa tud ne razlagam. mal manj si laskajte s tem kakšen luzer sem,ker nekateri prov uživate.

Zakaj bi rabili semensko banko, če semen ni težko dobiti lol

Lahko ti jaz darujem semensko tekočino, povsem brezplačno, samo podpiši papirje, da vso odgovornost za otroka prevzemaš nase in da jaz nimam nobenih stroškov in obveznosti.

Visok sem 194cm, športne postave, star 25let, nekadilec in ne pijem alkohola ter nisem užival nedovoljenih substanc.

Otrok je velika odgovornost, to ni ljubljenček, kot je pes. Najprej si nabavi psa in potem lahko sploh razmišljaš o otroku.
Ne moreš kar pilotirati letala, če še na simulatorju nisi bila…
Pa tudi otrok te bo nekaj (precej) stal.

Zdi se mi, kot da živiš iz dneva v dan in ti je komaj zdaj padlo na pamet to o otroku, ne vem, sumim da si še kar nezrela.
Sprašujem se kaj si delala zadnjih dvajset let? Zakaj zdaj razmišljaš o otroku, kaj pa partner??? Otrok potrebuje očeta ravno toliko, kot mamo.
A si sposobna samostojno živeti, če si, a si sposobna živeti z bodočim očetom tvojih otrok? Če ne, kako bo potem lasten otrok lahko živel s tabo?

Kot sem že povedal, nabavi psa, lahko iz zavetišča (če ti je denar problem), da sploh vidiš s čim imaš opravka in v kaj se spuščaš.

Čak mal nobeden ti noče dati sperme ,ma pridi k meni pa ti jo serviram brez pripomočka.
Če je pa v tem problem, ti sporočim kdaj si ga bom naslednjič drkov pa prideš ponj.
V kaj ti pa dam spermo?
Mora bit s pokrovčkom zaprto?

New Report

Close