Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupovanje sperme po spletu za oploditev

Kupovanje sperme po spletu za oploditev

aja, edino od slovencev in hrvatov NOČEM oploditve, nisem nora.


[/quote]

Zate je sperma očitno jagodni sok, ki ga naročiš preko spleta.
A veste, da niste prisebna ko sprašujete take stvari? A veste, da s tem pokažete, da niti približno ne veste kaj sperma dejansko je?

In vi bi kar tako vse to kot, da človek ni človek ampak je stvar brez bitja srca.
Pa kaj je z vami, kdaj ste tako zašla od pameti in resnične narave.
Ne zavedate se kakšen svet s tem povzročate in kakšen svet postaja.
Recite mi, (teoretično) kaj če bi se še sam odpovedal svoji pravi naravi in bi pričel delovati kot mrtva stvar in vas jaz ali kdo drug obiskal in si še vas samo tako vzel?

Verjetno mi ni treba razlagati kakšne grozote se dogajajo po svetu, ko eni druge vzamejo za stvar in ne pravo živo bitje z zavedanjem in zavestjo, čutom in živo dušo ter telesom.

112, ce te zanima se lahko zmeniva, pusti mail

Z veseljem pomagam. Pošljem po pošti. Nimam zadržkov ali pričakovanj. Sem daroval tudi uradno. [email protected]

29 let, visok, temnolas.

Zate je sperma očitno jagodni sok, ki ga naročiš preko spleta.
A veste, da niste prisebna ko sprašujete take stvari? A veste, da s tem pokažete, da niti približno ne veste kaj sperma dejansko je?

In vi bi kar tako vse to kot, da človek ni človek ampak je stvar brez bitja srca.
Pa kaj je z vami, kdaj ste tako zašla od pameti in resnične narave.
Ne zavedate se kakšen svet s tem povzročate in kakšen svet postaja.
Recite mi, (teoretično) kaj če bi se še sam odpovedal svoji pravi naravi in bi pričel delovati kot mrtva stvar in vas jaz ali kdo drug obiskal in si še vas samo tako vzel?

Verjetno mi ni treba razlagati kakšne grozote se dogajajo po svetu, ko eni druge vzamejo za stvar in ne pravo živo bitje z zavedanjem in zavestjo, čutom in živo dušo ter telesom.
[/quote]

Ma Darwin, kaj se lepega delaš. To moški počnete že ves čas. Za vas je ženska praktično objekt za spraznitev. Zdaj vas pa moti, ker so vam prvič v zgodovini ženske vrnale to, kar ste jim vi že tisočlejta počeli.
Pa verjemi, da bo ženska imela še kako zelo otroka za živo bitje, ker če si ga ne bi tako zelo želela, ga ne bi bila pripravljena narediti na težji način pa še plačala za po vrhu. Moški ste pač nujno zlo, oziroma tisti vaš izbljuvek. Saj ko bodo uspešno klonirali, pa vas itak ne bomo več potrebovali. Klonirale se bomo pa ženske naprej v ženske.

New Report

Close