Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupujem pomivalni stroj

Kupujem pomivalni stroj

Kupujem nov pomivalni stroj in bi prosila za pomoč. Kaj mi najbolj priporočate, kateri tudi najbolj posušijo posodo?

Več denarja, več muzike…preprosto. Doma imamo vse BOSCH serie 8, vsak aparat je 1000+ eur in vse dela tipitopi.

Vse lepo pomije, pa je čist navaden pomivalec Gorenje za 400 eur. Glej, da ima vsaj 5 let garancije, pol pa že nekaj  izbereš.

nova
Uredništvo priporoča

za fajn suho posodo glej da ma odpiranje vrat. Vedi pa da to tudi pomeni majčken daljš pranje…recimo klasični 65 C program ti z odpiranjem vrat traja 2 uri…. sam prisegam na smeg, je pa tu težava cena…..niso med najcenejšimi. mam smega STA 4525 že ene 4 leta laufa 3x,4 x na dan (je 45 cm pri nas pa se kar kuha) in morm trkat na les. Kapo dol Italijanom.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Prej sem mislila  da imam dober pomivalec.  Zdaj imam pa Bosch in vidim ogromno razliko. Ta pomivalni stroj je odlicen.

Bosch samo višji rang. Srednji in nižji sta s.ranje. Drugače pa glej, da imajo kratke programe s čim višjo temperaturo. Ne nekega varčnega s.ranja, ki pere nenormalno dolgo.

Se pridružujem z vprašanjem 🙂 Je kdo zadnje čase nabavil pomivalca, kamor lahko nagoniš UMAZANO posodo in pride ven čista? Ker primojem ni šans, da opere tako, kot bi mogel, vse moram prej splaknit in potem dat prat. Nujno ga moram zamenjat, ker je po 10-ih letih uporabe zdaj začel štrajkat.

Hvala za vsako informacijo

 

Imam malo boljšega Bekota. Na 70 stopinj opere praktično vse. Je pa res, da mi je vmes enkrat nekaj crknilo in je trajalo, da je prišel serviser. J.ebeš tako garancijo, če ne pride serviser v normalnem času 🙁

Prej imeli Boscha – nek srednji razred, varčen, zato pa slabo pral in sušil. Crknil po štirih letih.

Lani jeseni kupila Boscha, 800 eur, super dela, prejšnji je bil tudi Bosch, delal 16 let brez enega servisa. Sem kupila takega, ki suši tudi plastiko.

Odgovor na objavo uporabnika
marica, 21.05.2021 ob 11:04

Se pridružujem z vprašanjem 🙂 Je kdo zadnje čase nabavil pomivalca, kamor lahko nagoniš UMAZANO posodo in pride ven čista? Ker primojem ni šans, da opere tako, kot bi mogel, vse moram prej splaknit in potem dat prat. Nujno ga moram zamenjat, ker je po 10-ih letih uporabe zdaj začel štrajkat.

Hvala za vsako informacijo

 

to ni odvinso sam od pomivalca, amapk tudi od agresivnosti čistil. je pa to totalnnonsens, ker ti bo tista svinjarila zabašala labirint in potem boš pomivala na roke,

Tu je pa še drugi-finančni vidik. recimo bolj agresivna čistla so ponavadi dražja. Torej če kupiš cet, set viled, teren povprečen gel prišparaš že na surovinah, da o pomivalcu niti ne govorim

Tisto ko gredo zasušeni ostanki notr in ven pride glanz čisto…ja neki časa lahk tko laufa, sam na dolgi rok pa to za pomivalc ni najbolj okej

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close