Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ?kupulem zaročni prstan, mi lahko pomagate?

?kupulem zaročni prstan, mi lahko pomagate?


Jaz bi jo pa presenetila. Sploh, če zaroke ne pričakuje. Sigurno bo prstan nosila.
[/quote]

ne pričakuje je ne, zato sem jo hotel presenetit. saj zdi se mi, da bo nosila karkoli ji dam, samo ravno zaradi tega ker ga bo nosila bom mogel pametno izbrat. namiga pa še ni dala nobenega

pa naj ji zdaj kupim en prstan pa ga domov prinesem in ji to zvečer dam, pol mi pa reče, da se v prihodnje ne vidi z mano skup. nimam pojma kako naj potem reagiram

od kod pa si? oz kje živita? ker zlatarn je več v večjih mestih
pa mogoče je namesto dragega prstana bolje primakniti denar k nakupu stanovanja

p.s. ne sekiraj se, da ti bo rekla ne, če živita skupaj in pričakujeta dojenčka mislim, da si jo že ujel

Vprasanjeje, če si ti zares odločen ostatiz njo… Kupiš eleganten, preprost prstan, za ceno,ki jo zmoreš oz. za katero si se odločil (vsekakor ni bistvena). Zagotovo ti bodo v zlatarni znali svetovati, poveš, da iščeš zaročni prstan, potem bo pa prodajalec/ka vedel/a prav vprašati, da boš prav izbral.
Če obstaja možnost,da te draga zavrne, se boš pa s tem ukvarjal potem. Ampak te ne bo zavrnila, če bi te imela namen, bi te verjetno že skenslala, a ne?
Srečno!

Preden se odločiš, da daš za košček kovine in kamna 600€, pomisli na vse uboge rudarje, ki delajo za kos kruha in pol litra vode na dan.

iz ljubljane sva, tu živiva in delava. stanovanje (trisobno) je moje- podedoval sem ga od predčasno pokojnega strica. preuredila sva vse sama, sem arhitekt tako, da ni šalabajzersko narejeno

saj verjetno me ne bo zavrnila, samo tak dvom ti hodi po glavi, ko razmišlajš o zaroki

jaz bi vzela tega https://store.zlatarnacelje.si/product.asp?sifra=11015019&con=50-79&lang=si

je ploščat, da se ne zatika; rumeno in rdeče zlato, tako da se ne tepe s tem kar nosi trenutno; klasičen in eleganten

V tako dobrih začetnih pogojih (stanovanje, poklica), si lahko “privoščiš” romantiko. Povabi jo na dobro kosilo, ji daj rdečo vrtnico in povej, da bi popoldne rad, da ji izbereta zaročni prstan. Lepo, potihoma, brez teatralnih poklekanj in publike. Naredi iz tega poseben, lep dogodek.

Ta je res lep ja, tudi barva glede na to kar nosi. Top izbor izmed vseh do sedaj navedenih tu.

Upam, da ji jutri zjutraj v službi ne povedo za bližajočo zaroko. Ti arhitekt, ona pravnica, noseča, po stricu podedovano trosobno stanovanje v Lj, ali res misliš, da je takšnih veliko?
Dobronamerno, bolj skopo z osebnimi podatki. Lastna izkušnja, žal.

nekaj takega sem planiral. avgusta greva na morej za teden dni- portorž, nič fensi.
pa sem želel, da bi ji tam potem to podarim. detajlov še nimam, ampak običajno na morju greva na sprehod zjutraj pred zajtrikom, ko še niso turisti vsepovsod. takrat bi lahko z njo govoril pa ji dal prstan- ki ga seveda do takrat moram kupit

Dražji ja, vrednejši ne. Razloženo v videu.

Pojdi ta teden enkrat med službo v Zlatarno Celje in malo vprašaj ter si poglej ponudbo. Če sta v Lj, imaš še nekaj zlatarn. Najdi čas in skoči še do njih in poglej, kaj imajo.

Ne odnehaj takoj, ker meni se zdi lepše, da ji sam kupiš prstan in jo presenetiš kot da jo pelješ zraven in da ga ona izbere. Poskusi fotografirati njene prstane, ki jih nosi, ki jih pokažeš potem osebju v zlatarni. Tako boste laže našli nekaj primernega njenemu okusu. Samo pazi, da ona ne vidi fotografije na telefonu;)

Se pa tudi strinjam z eno zgoraj, da si podal preveč informacij in da pazi, da se ne izve prej kot si ti planiral povedati.

PS: Zgoraj pišem, da so prstani z diamanti dražji od prstanov s poldragimi kamni ali cirkoni, kar je seveda logično.

nekaj takega sem planiral. avgusta greva na morej za teden dni- portorž, nič fensi.
pa sem želel, da bi ji tam potem to podarim. detajlov še nimam, ampak običajno na morju greva na sprehod zjutraj pred zajtrikom, ko še niso turisti vsepovsod. takrat bi lahko z njo govoril pa ji dal prstan- ki ga seveda do takrat moram kupit
[/quote]

Spoštljiv pa ravno nisi najbolj. Eni ti dajemo prakticne nasvete s primeri, pa to ignoriras in raje razpredas o nepomembnih stvareh in z ljudmi, ki ti pisejo brezvezne poste. Skoda nasvetov za take osebe.

Prstana št. 5 in 6. Večna klasika.

Za klasični zaročni prstan velja (tudi meni najlepši)
[img]https://media.tiffany.com/is/image/Tiffany/22086588_995766_ED_M?$EcomItemL$&id=y1Xqg1&fmt=jpg&fit=constrain,1&wid=697&hei=697[/img]

[img]https://media.tiffany.com/is/image/Tiffany/EcomItemL/tiffany-true-engagement-ring-with-a-tiffany-true-diamond-in-platinum-63594873_996049_ED_M.jpg?&op_usm=1.75,1.0,6.0&$cropN={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3CMediaCrop{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3E&defaultImage=NoImageAvailableInternal&&&fit=constrain,1[/img]

Oblika in velikost kamna se spreminja (odvisno od finančne zmožnosti bodočega moža).

Prstani, ki si jih dal na linkih od ZC mi ne delujejo kot zaročni prstani.


Odžagaš malce vodovodne cevi, spoliraš in prihraniš kupček denarja!
Ženski ponudiš sebe, vse drugo je metanje denarja skozi okno.

Jaz pa ne bi bila vesela prstana za toliko denarja. Midva imava še poročne, ki bi bili danes ene 100 eur, nič več, pa držijo ko prlimani 🙂

Najbolje, da si ga izbere sama. Moški ponavadi ne znate uganiti, kaj je ženski všeč (tudi če pogledate obstoječo kolekcijo nakita). Nasveti od žensk tu na forumu (kateri prstan od navedenih) so pa tudi irelevantni – ker ni zanje.

Povem iz lastnih izkušenj, ker mi je dragi že 2x kupil nakit (uro in uhane) tako “na presenečenje” za rojstni dan, pa sva obakrat šla in sem zamenjala z drugimi. Ni mi zameril ali kaj podobnega, ampak sem tip človeka, ki ga težko spraviš v trgovine…

Zadel je samo enkrat, ko mi je kupil ene uhane od Skagena – ker sem jaz nekoč – x mesecev prej – komentirala “ti uhani so pa lepi”, pa ni bilo mišljeno kot napeljevanje. Samo zapomnil si je.

Mimogrede, v Portorožu je veliko zlatarn, tudi ZC. Naredi tako, kot ti je svetovala Karenana oz. kot si si zamislil, samo pojdita skupaj. Nikjer “ne piše”, da ga že moraš imeti. Srečno

Močno dvomim, da je avtor arhitekt, tip se mal heca…

izbrala bi črni diamant ne prevelik , kovina platina ali belo zlato. odvisno od tvojega budžeta.

Avtor, ti linki ‘zaročnih’ prstanov ki si jih navedel, mi sploh ne delujejo zaročni prstani, preveliki in preveč moderni. Ne bi jih vesela.
Tule imaš link klasičnega zaročnega prstana (meni je noro všeč in je tudi zato dražji od vseh prstanov v linkih) Verjamem, da ga bo zelo vesela tvoja bodoča žena:)

https://store.zlatarnacelje.si/product.asp?sifra=11015073&con=1-67-24&lang=si

Srečno.

Lahko si ogledaš https://www.zmay.si/kategorija-izdelka/zarocni-prstani/, cene so zelo dostopne in na izbiro so tudi drugi kamni, ne samo diamanti. Lahko jih pa tudi kontaktiraš za nasvet, ker delajo po naročilu.

Od ponujenih bi tudi jaz izbrala številko 5. Avtor, vsekakor si zaslužiš veliko pohvalo za trud, kaj je pa dejansko všeč tvoji izbranki je pa drugo vprašanje.

Če je dokaj preprosta punca bi osebno raje izbrala nekaj enostavnega, recimo meni je všeč jeklo, mogoče še belo zlato, lahko celo brez kamna ali z enim, ki je nevtralne (bele oz. steklene) barve in se ga da nositi k vsem oblačilom. Sicer pa je res odvisno od okusa. Primerjaj malo s tem kar nosi in se potem odloči. Pa čestitke za zaroko in bodoči naraščaj!

New Report

Close