Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ?kupulem zaročni prstan, mi lahko pomagate?

?kupulem zaročni prstan, mi lahko pomagate?

Kake budale prepotentne, da zbirajo po slikah nek prstan tuki oo Monu, ste pa res sami defekti na kupu.

Pa ti norec, ki iščeš zaročni obroč, obesi si ga okoli penisa. Mar sploh veš kam se natakne? Si tako nizko inteligenten, da si se prstana ne znata kupit. Moj oče je star in je to dobro izvedel, tu ste pa izgleda take mone, da se tega ne veste kako se izbere prstan in s kom.

Meni so vsi všeč, samo za zaročnega se mi zi pa najlepši št. 6. Jaz sem dobila podobnega, samo da ima samo en mali diamantek, tudi Zlatarna Celje (cena je bila podobna). Meni je všeč, da je tak prstan bolj “klasika”..lahko ga kombiniraš povsod..
https://store.zlatarnacelje.si/product.asp?sifra=11014335&con=1-67-24&lang=si

detajli defenitivno igrajo relavantno vlogo pri nakitu, mogoče ima ZC kvalitetnejše orodje, posledično bolj natančno. mogoče tudi čistost (z njo povezana trdnost) zlata vpliva na to, kako izraziti so lahko detajli.
uhani upam, da zdržijo. taki majhni a glamurozni in prakrični so, ter lasje se mi ne zatikajo in ovijajo okrog (imam manreč do konca hrbta dolge)
kar se pa ure tiče, me pa veseli, da ura še deluje in gotovo je lep spomin. sama razmišlam, da bi si eno ravno iz te Lencia kolekcije namreč kupila. pa še v mnogo barvah jih imajo.
nasploh mi je pri ZC všeč, da izdajo letno kako novo kolekcijo. eno leto so imeli vilinske simbole, pa ogrlice in prstane z imenov, zdaj imajo ta atlantidski prstan in pripadajoč nakit, pol spet neke zapestnice. hkrati je super, da kot zlatarna poleg zlata ponujajo tudi jeklen nakit, ki je dostopnejši. v glavnem želim povedat, da so ena izmed edinh zlatarn v sloveniji, ki nekaj migajo, dodajajo/spreminjajo, (pa ne spuščajo kvalitete)
[/quote]
kakšne uhane pa imaš če ni skrivnost- so kakšni taki ali pa podobni v zdajšnji njihovi kolekciji na spletu. Tudi meni so všeč takšni bolj majhni, a vseeno opazni, glamurozni…
meni so izredno všeč recimo tile:
https://store.zlatarnacelje.si/product.asp?sifra=11033834&con=1-67-26&lang=si
pa tudi tile spodnji samo iz belega in ne rumenega zlata… ne vem zakaj je slika z rumenim, ker piše,da bi moralo biti belo…
https://store.zlatarnacelje.si/product.asp?sifra=11033319&con=1-67-26&lang=si

mogoče pa si mi ji uspe kdaj kupiti katere od teh 🙂 Sploh, ker so ti uhančki meni edini kos nakita, ki ga imam noč in dan na sebi trenutno, in zdaj imam samo te ene, ki jih vseskozi nosim in je fino tudi kdaj zamenjati vsaj še s kakšnim parom. Tisti ta prvi “gumbki” so mi že dolgo všeč – tak stil oz. model uhančkov.
Meni pride sploh lepo, če so dolgi lasje speti, potem pridejo tudi taki majhni še bolj do izraza na ušesih – čeprav so majhni, a vseeno opazni, naredijo tak lep nežen stil.

Imajo ja ZC veliko izbire, sploh se mi zdi, da so se tudi odprli na področju bolj tak trendovskega in modnega nakita, poleg klasike in da so se s kolekcijami tudi mladim približali. Tiste ogrlice z imenom ja, poznam, kolikor mi je znano so mladini še posebej všečne.

Tuki na mizi imam en poročen prstan zlat z vgraviranimi zvezdicami. Notri je nek datum vgraviran. Aha, moram še pogledati koliko karatno je zlato.

Ne vem zakaj je notri žensko ime vgravirano.

Da jaz izvem, da prstan zame izbiraš s pomočjo neznancev na nekem forumu, namesto sam ali pa vsaj z menoj, te naženem

Odgovor na objavo uporabnika
Ne moreš verjeti, 07.02.2023 ob 13:29

Da jaz izvem, da prstan zame izbiraš s pomočjo neznancev na nekem forumu, namesto sam ali pa vsaj z menoj, te naženem

Glede na to, da je več let stara tema, se je to mogoče že zgodilo…

Zame je tole predolgo čtivo 😒

Nekatere prstani, takšni, drugačni zanimajo.

So bili časi, ko je bilo železo dražje od zlata. Našli so nek prstan iz zlata star nekaj tisočletij in na njem namesto diamanta košček železa, po vsej verjetnosti meteoritskega izvora.

Nekaj me pa zanima. Če bi izdelali nek izredno zanimiv prstan, bi ga zase obdržali, ali bi ga podarili

New Report

Close