Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kvalitetno preživet čas z otrokom?

Kvalitetno preživet čas z otrokom?

No saj… Moje in tvoje osnove bivanja… …. čist navadno sprenevedanje za svobodno ali prosto življenje. Namreč vrednote so za človekovo dušo hrana ki jo krepi, kakor je za telo le določena hrana ki ga krepi. Enaka ali ista hrana krepi tako tvoje kakor moje telo. Tudi z vrednotami je tako…

Tudi trditev, da ste se mi zamerile je napačna, vsaj iz dveh razlogov:1. ker je gojenje zamer strup za dušo posledično bi tako početje bilo idiotsko, 2. če bi se mi zamerile se z vami sploh ukvarjala ne bi.

Je pa res da masikaj grobo povem, dodam še kako sredstvo, kajti večina vas zgleda kot 38 let zarjavel šrauf, ki se ga z normalno silo in pravim ključem ne da odšraufat. Je treba uporabit kako sredstvo za razžiranje rjavice ga z macolo po glavi in matici vzdolžno potolč potem pa s tavelkimi rolcangami za betico in matico fejst zagrabit in močno migat levo in desno.

Ne nisi normalna, si samo ena izmed mnogih, ki ne ločiš običajnega od normalnega. Samo ena izmed mnogih, ki poleg najbolj izkoriščane besede na tem svetu; ljubezen, izkoriščaš še drugo in tretjo najbolj izkoriščano besedo; mama in oče. Posledično v svoji bebavosti pišeš norosti v stilu; otrok lahko starša(četrta najbolj izkoriščana beseda) poveže ali ju razdvoji. Kar seveda ni res, otrok lahko razdvoji le prosta roditelja ter prostega roditelja in svobodnega starša. dva svobodna starša pa sta že povezana kot svobodna partnerja, zato ju njun otrok ne more razdvojiti, ker je le plod njunih svobodnih odločitev, ne pa cilj njunega prostaštva.

V življenju sem iz čiste dobrote v dar sprejela 350€ pa še s tem imam težave. Veliko o ženskah imam za povedati zato, ker obstaja ogromna skupina prostitutk, ki so napredovale v zvodnice pod pretvezo mati samohranilka. Zadnje čase pa tudi o moških prostitutih, zato, ker so od prvih zavedeni ne pa vzgojeni.

New Report

Close