Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kwa dej….

Kwa dej….

A ste vsi pomrli al kaj? Ima ko ŽIV???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Još uvijek živim, ali sve teže ):
Kad bi ti znala koliko je istine u tim mojim riječima ):

Oh jej..OHH jej…a lahko kej pomagam?
Jest pa še kar sama..ohhhh…pa zebe me….ohhhh

Jest butelj nardila večerjo…moj butelj pa je šu ven večerjat grrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca zadnje čase te skoz zebe, joj.
Kaj pa je za jest?

JUha s knedlčki..špagetki boloneze..pa solatka zelena…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja če pa ne dela grelec..v meni uhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da’l je dovoljno biti pola živ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, nič, vsi so ali čist out, ali čist not! Ambenga!
Torej, se beriamo domani????
Lepo nočko vsem skupaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca, zajček, obema čepico s cofkom in
topel šal, pa rokavičke, da vaju ne bo zeblo,
Niobči moja, tebi pa odejico, zavijva se vanjo,
puhajva v pesti in ogrejva si najina srčka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej, Marici, kaj ste z niobo postali lezbijki, saj si drugace ne znam prav razlagati tistega zavijanja v odejico in ogrevanja srckov, hehe?

Kaj se vse se lahko zgodi, ko cloveka par dni na forumu ni!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh jej, ti ježek neumni ti, mar misliš, da ni
možna druga ljubezen, da ni možno, da je
ljubezen res lahko drugo sonce. V odejico
se pa zavijava zato, da naju ne zebe, tako,
tako odejico, kot jo ima Charlijev mali prijatelj,
ki ni mogel nimakor brez odejice. Medve pa tudi
ne moreva .. .. ne ena brez druge, ne brez odejice ……….. in bemtiš, ne brez gmajnice!
Če se nama je že uspelo “odlimati” od tebe, da ne jokava in stokava po tebi”, se nama ni uspelo odlimati druga od druge, tq je tu!

Dobro jutro, ježek, pa vzemi se toliko časa, da se vsej, kot kdaj poprej, pofočkaš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, o lezbijštvu bi bilo pa hudičevo pametno
razmisliti. Saj pravijo, da je ni lepše ljubezni,
kot je tovrstna. Ženske namreč med seboj vedo
in znajo povedati, kakšne ljubezn in katerih nežnosti
si želijo …… in to dobijo, poprej kot od “kao moških”,
jebemti! Moške sem počasi začela jemati kot eno
nadlogo (tiste, ki v hiši ostanejo!).

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh, Marička…. tale je pa huda… da si samo ženske med sabo znate povedati kaj čutite in kakšnih nežnosti si želite 🙂

Jest mislim, da ko se dva čutita, pa naj bosta to ženska in moški, ali ženska in ženska, ali moški in moški, ne rabita besed, da bi si povedala popolnoma vse, da bi eden drugemu izpolnila najbolj skrite želje…

Ampak, morata se čutiti, dobesedno …. dve polovici ene duše, če ne ne pomaga nič.

Marija, eno lepo jutro in eno krasno soboto, kjerkoli že boš 🙂

Marička, meni se zdi, da se je ježku tista… zlobna beseda odkrhnila in je nenamerno priletela v tekst :)))))) Marička pa lesbo :)))))) hehehehehe, o bemti :)))))

Dobro jutro! In cmoka!

Jani

Jani, dobro jutro in lep pozdrav. Ja, v vsem imaš
čisto prav, govorim zgolj hipotetično, ko toliko govorijo
o vseh mogočih ljubeznih, ki nam jih demokracija
dovoljuje. Če se zaštekaš, se zaštekaš, pa bodi karkoli,
in če si pameten, si to pač glasno tudi poveš. Tako, kot
ti praviš. In potem ima človek življenje res polno in bogato.
Drugače se lahko vedno počuti zelo oropanega.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kakorkoli že, ježek je izgubil eno bodico,
saj sem vzela tako, Jani, kot mi je padlo v
tekst – šaljivo in zbadljivo. Ker ……..eh, ko
jaz ljubim, izgorevam v ljubezni, to pa drži!
In zakaj si ti tega ne moreš predstavljati,
ha, ha, ha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehehehe, Marija no.. ne vem 😉 zakaj ne, ampak… ma oštja.. taku je 🙂

Se ti zdi, da me znajo precej zmotiti nekoga
črne oči?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, še nekaj ti moram povedati, Jani, ker je
zadeva blazno zanimiva:
Na nekem drugem forumu se je pojavil nek
simpatičen možakar, zanimiv po pisanju, še
kar pestro izbiro jezika je uporabljal, nagajiv,
provokativen, “obljubljajoč” in podobno in moram
priznati, da je bilo začutiti neke virbracije, nekakšno
čudno “virtualno zaljubljanje” ostalih udeleženk na
tem forumu, ki so se počasi začele kar “puliti” zanj in za njegove nežne in romantične replike, saj je vsaki znal povedati, kako prijetna, simpatična, navdušujoča … in vse ah in vse oh da ona je. In kaj se na koncu zgodi? Dalo se je namreč po številki IP ugotoviti, kdo je kdo in ugotovilo se je, da je ta “simpatični moški” v resnici bog ve kaj, ker se je oglašalo to bitje pod petimi enakimi nicki, enkrat kot dvajsetletni fant, drugič kot njegova teta, tretjič kot tisti blazno simpatični stric, nenazadnje kot “ženska” in še danes se v resnici ne ve, kaj je – muško, žensko in nešto između! Tako je so to virtualnostjo, vidiš. Želela bi vedeti, kako so se dekleta in žene ob tem počutile ????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Točno Marija, ko se štekaš se štekaš, pa naj bo katerikoli spol 🙂 Lep dan!

ja…. preveč za to, da bi bila….. 😉 Madonca, ampak so te pa res čist zbegale tiste črne oči :))))))))

Seveda so me …. aja, a ti veš zanje? Heh, heh,
Jani, črne učke so tisto, kar zna človeka, e , e,
čaki, kaj že pišejo na uni strani o nekih urokih in….
ja, ja, črne učke znajo človeka uročiti, tako ja, čisto
tako …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, ha, mene so ene učke že na pukl
vrgle, veš, ampak takrat so bile tiste plave, plave
učke, črna griva .. uf, ubitačna kombinacija. Ampak,
saj veš, okusi se glede oblačenja, glede imidža pač
spreminjajo …….. in pismo ja, tudi glede …… barve
učk …..Pri tem pač ni pomoči; tako kot sem začela
nositi dolga krila, krila do tal, namesto nad koleni,
(pa da ne bi zdej ti tuki o čem drugem razmišljal, a veš,
kot zgolj o ….trendu nošenja kril, anede ???!!!), no, tako
se mi je spremenil tudi okus pri barva učk !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Naj ti samo še čisto na tiho zaupam, da ima
naš ježek ubitačno lepe učke, niso glih črne,
so pa zelo zelo temne in … globoko …uf, učke,
da dol padeš, res!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, pri virtali resničnosti gre za dejansko
nepredvidljive posledice. Prav to, da se
enkrat lahko izdajaš za nekoga, drugič
za neko ga drugega in tako naprej, zna
narediti dogajanje precej pestro. Vendar…

Leto in še nekaj nazaj, ko sem se sam pojavil na forumu srednja in ko smo pisali pač vse živo, se zafrkavali o tem in onem in potem ko smo se preselili sem… sem sam pri sebi po delčkih dobival sliko o vas, o vseh, ki so se pojavljali na tem ali na forumu srednja. In potem, ko je prišlo tisto famozno srečanje pri Kitajcu… duše drage, pa sej ste ble točno take, kot sem si vas predstavljal.

Vidiš Marija, s tem hočem povedati to, da se vsak, ki blefira, prej ali slej naleti na mino in s tem naredi največ škode sebi. Res pa je, da takrat ko blefira, naredi ogromno škode pri drugih.

No ja, mi smo kar smo, taki ostajamo, zato pa smo še tukaj, kajne 🙂

Lep dan Marija in vsaj nekaj sonca!

New Report

Close