Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu La Luna

La Luna

Me zanima: ZAKAJ ? Zakaj si to naredila ?

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Čeprav njo sprašuješ .. verjetno zato, ker ji je “dojadilo” plonkanje, kot meni. Sicer če je tebi všeč, mene ne moti

Lahko pa imaš toliko jajc in končno poveš ali si ženska ali dec, ki se kiti s tujim perjem

Ej, ti odkrito povem, da ne vem.
Ženska intuicija.
Kar preblisk je nastal… pa sem skopirala en stavek in ga vnesla v Google. Pa sem našla zadetek, evo… to je to.
Ženska intuicija zna bit grozno zoprna reč – ko te kar naenkrat prestreli nek občutek in veš, da maš prav… pol pa samo še dokaz poiščeš…

Sploh ni šlo za to, da te očrnim ali kaj takega… za te reči nam na tem forumu ni. Verjetno si opazil, da se tu ne kregamo, ne obkladamo z žaljivkami in drug drugemu ne vsiljujemo svojega “prav”…
Ne vem, zaradi česa sem posumila, da besedila morda niso tvoja…

Šlo je zame. Ker z nekaterimi ljudmi pač vzpostavim nek “odnos”, pa čeprav zgolj virtualni. In mi je pomembno vedeti, kdo ti ljudje so (kako razmišljajo, zakaj se javljajo sem, koliko soli je v njihovem pisanju…)
In da bi lahko tudi do tebe vzpostavila ustrezen odnos, sem preverila še ta preblisk.

ZATO.

Misliš, da si s tem, ko si zadovoljila svoj preblisk ( da je šlo zate, kot praviš)
ravnala prav ?

Kaj si s tem pridobila, razen, da si odvzela čar in mikavnost branja tistim posameznicam/posameznikom, ki nam je tovrstno branje v užitek !

Misliš, da golo suhoparno branje neke zgodbe da mikavnost občutka v stilu…**** rajcaš, noro!!!!!!!!!!!!!! rajcaš…vzburil si me…****

ZATO vedi, da si tudi ti ena izmed mnogih nas – virtualnih nepomembnežev !

In moje vprašanje: V čem pa ti vidiš ali najdeš smisel življenja ?

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Smisel življenja je v majhnih rečeh…

V nasmehu tvojega otroka, ko mu stisneš lubčka, ko prideš iz službe.
Na vrhu Pohorja, ko zašvican in zadihan primeš partnerja za roko in z njim vred gledaš na mesto pod sabo.
V dežni kaplji na nosu.
V iskrenosti med ljudmi.
V prijateljstvu.
V brezpogojni ljubezni… v strasti, v nežnostih, v razumevanju…

To niso majhne reči… so pa vsem dosegljive… če bi ljudje le hoteli!!!!!

“Kaj si s tem pridobila, razen, da si odvzela čar in mikavnost branja tistim posameznicam/posameznikom, ki nam je tovrstno branje v užitek !”
Zakaj bi komu s tem odvzela čar in mikavnost?
Napotila sem jih tja, kjer je teh zgodb še več… naj preberejo vse… naj uživajo v njih…

“Misliš, da golo suhoparno branje neke zgodbe da mikavnost občutka v stilu…**** rajcaš, noro!!!!!!!!!!!!!! rajcaš…vzburil si me…****”
To ni moj stil. V tem ne vidim nobene mikavnosti! Jaz vidim mikavnost v tem, da pišem… takrat sem z dušo in telesom pri stvari. Branje da veliko manj intenzivne občutke….

“ZATO vedi, da si tudi ti ena izmed mnogih nas – virtualnih nepomembnežev !”
Absolutno, ljubček. Tudi sama sem virtualni nepomembnež, brez skrbi!

New Report

Close