Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lačeeeen!!!!!!

lačeeeen!!!!!!

Tak sn lačn da so mi šuhi prevlki!!!!! Pa komaj čez dobro uro grem na malco….

Jakec,
en jogurt imam viška – ti ga pošljem??

Cmoka, da ne boš več tako lačen.

Jakec, zapri očke in pomisli na kaj lepega, na kaj sočnega, kako bi se zagrizel v to…..

sedaj pa zares, pojdi in se napij vode, pomaga, da boš lažje sanjal in izdržal do malice, lep dan in cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti njega z vodo!Pa a si ti židinja,Sonči?
Jaka,dobro jutro!Če bi bil bliže,bi te častil s kraško panceto,svežim kruhom,pa še neki torte je ostalo od sobote!
In tudi župca bo kuhana čez 15 minut!
Sp

hvala obema! Žverca, jogurt mi lahko pošlješ po e-mailu….hehehe

Ne Gorenjka in to je to…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mmmm panceta….pa kaki refošk al pa teran zravn…mmmm pa frišni kruh..mmmm pa torta… ne vem če ne bom kar zdaj šiptarja poklical naj mi prnese lepinjo s pleskavico….

Veš kaj sedaj bi pa že jaz kam ugriznila, lačna sem postala!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehe SončeK, veš da jaz poznam eno gorenjsko familijo, ki ni škrta….. hehehe sem pa bil enkrat na gorenjskem na eni poroki hehehe ko sem se vračal domov sem šel nekaj pojest, ker sem bil tak lačn…

željo po torti pa ti lahko zadovoljim…. pečem zelo dobre, pa še takšne oblike, da bi Sprevržka vrglo na ta zadnjo….:-))
Lepe, velike, z bradavičkami….ccc.

No vidiš, smo od hudiča…..ampak se vseeno bojim in ne vem, če nismo tista neškrta familija mi, pa pppšššš, da ne bodo ostali slišali!!! Da nismo škrti…to ni ponos za Gorenjce;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro, ga pretresem, da bo bolj tekoč………:-))

Lumpa, v takšno pa bi ugriznila še jaz, ker obožujem torte, čokoladne…kje si…torta namerč…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

o meni – pravijo, da sem dobra cukerpekarica… pa glede na to, da mi oblikovanje leži, veš, da so izdelki kar za oči… potem pa vmešam še malo nagajivosti, pa…. Oh, zakaj ima Sprevržko februarja rojstni dan???
Zdj bom pa celo leto morala čakati…:-))

Pa ti tudi,a ne?Rojstni dan namreč!
Goda nimam,čakaj,kaj bi lahko bilo še vzrok za fešto?Ma včasih je bilo dovolj,da je namesto megle,sonce posijalo,pa je že bila fešta!pa naj bo sedaj isto!
Sp

tudi ti ne, da si moj k…..k in kaj naj ti povem, da vse kar si napisala velja tudi zame, zato sploh ne bom vec v nic dvomila klon je klon in pika!!!
Torto pa naredi , še malo in bom lahko pihala svecke…čokoladno, rahlo kremo “ala perfe” pa dobra smetanca, in ko zagrizeš, se kar stopi v ustih…ne vem če ne bom danes kaj pekla, sem razdražena do konca!!! Prideš na torto in kafe???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kdaj imaš god, potem… ja, sigurno dobiš lepo darilo od mene – bom pa seveda prisiljena na osebno dostavo… hočeš ali nočeš, tako bo.
Ja, tudi jaz sem februarska…. malo prej kot ti…. enih deset dni, če se ne motim….

Jaka!
V soboto so me Gorenjci prepričali,da niso take škrtice!Sem se najedel ko prase in še bi se lahko,sam je bil magazin poln…
Sp

hehe zdaj sem ravno prečekiral mejl, mi je pisal en DR.Speed in mi obljublja hitrejši internet… samo njegov program si naložim pa bo…hehehe “as you seen on Tech TV”…. pa bomo jogurte pošiljali gor pa dol, tudi sadne….

A nismo mi fejst ljudje,a ne Žverči?tako rad nas imam,da ti v znak zadovoljstva pošiljam tri velikeeeee cmoke(eno do njih na nosek!)
Sp

klonček, ne smem… se moram malo paziti…..če ne bo rešilni obroč počasi prevelik za kopalke…:-)))

Pa sadne mi bolj ležijo, čeprav kremico tudi jem, ne pa takooo z veseljem, čeprav – kremšnite so pa zakon…..a gremo na Bled, ha?!
Cmoka.

Pa še mene poberita prosim,bolj zaradi Bleda,kot kremšnit.
Prosim.
Sp

dečko.
Sem že dobre volje….

Ja, bom pa jaz čez goro prišla, Sončika pa s spodnje strani, prav?!
:-))

Kaksne kopalke, pozabi nanje, je lepše brez…ja na Bled pa takoj, samo ne na kremsnite mi niso dobre tam, ampak na lep sprehod…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close