Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Lagali so nam, pobijali so dojenčke in nosečnice.

Lagali so nam, pobijali so dojenčke in nosečnice.

eh fantek, tega ti ne moreš razumeti, mogoče boš ko odrasteš.
[/quote]
Ne bo razumel. Za druge pravi, da so agresivci, sam pa se ne zaveda lastne, že vse življenje (do smrti!!), latentne agresije, za katero on sam pojma nima od kje izvira: IZ BIVŠEGA REŽIMA. Šola jim je to na prefinjen način vsadila v možgane; učila jih je sovražiti! Ne bo šlo ven!

“kdo normalen”
Citiral si moje pisanje z dne 2. marca 2017, 15:44.
Oprosti, kdor je normalen, na citat tudi odgovori.
[/quote]

Tole spodaj, sem ti že takrat napisala, da je ponaredek, zmazek!!!
SPODAJ NADALJUJEM, SEM NAŠLA ZAPIS V KNJIGI

In kaj sedaj veš …, ko si bolje pogledal!?
Sem brala, ampak točka, 9. ..:-)
Kup laganja.

– – Najprej si pripopal en lažnivi zmazek, brez avtorja.
– – Pa še en dokument, datumi se ne ujemajo in ne spadata skupaj.
– – V mesecu maju 1943, so Italijani vrgli s prestola, s pomočjo Vatikana Mussolinija.

Ampak, Italijani so še naprej uganjali fašizem nad Slovenci.

Kje vse si tole lepil? Nekje sem že napisala, da to dvoje ne gre skupaj.
Vem, vem, znate ponarejat, zalagat dokumente in mojstri preurejanja zgodovine.

**********************************************************************
Nadaljujem:
NA STRANI 501- BELOGARDIZEM JE ZAPISANO:

Kako so si belogardistični dopisniki izmišljali partizanska grozodejstva in potvarjali razne listine, pojasnjuje tale primer:
Župnik Jože Zalokar iz Rovt je 25. februarja 1943 italijanskemu poveljstvu izročil povelje,
“ki naj bi ga poveljstvo l. bataljona `Ljubo Šercer´ poslalo poveljstvu enote `Dolomitski odred´. Povelje naj bi našli v oko

lici Žibršča.”
Že italijanska obveščevalna služba je ugotovila, da je ponarejena ta listina, ki se glasi:
“Štab l. bataljona, Ljube Šercer” K R O
Štev. 416 – Na položaju – Dne 3. februarja 1943 – Strogo zaupno!
Komandant Dolomitskega odreda, na položaju.
Po ustni odredbi komandanta 3 grupe se morajo vsi novo mobiliziranci komisijsko pregledani in kateri naj bi se pregledali in sicer komisija naj se sestoji od 3-5 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komunistov, kateri naj jih izprašajo kaj je komunizem.”
Vse one, kateri ne vejo nič o zgodovini komunizma in nimajo zanimanja zato se jih likvidira. ..

Politkomisar Fric Novak l.r.”

Fotografičen posnetek tega `partizanskega´ukaza je takoj objavil Slovenec, za njim pa je romal po vsej belogardistični propagandni literaturi. Kako nespretno so belogardisti spisali to `listino´, se vidi iz naslednjih dejstev:
Bataljon Ljube Šercerja je že oktobra 1942 prenehal obstajati, ker se je spremenil v udarno brigado Ljube Šercerja. Krimski odred se je že oktobra 1942 reorganiziral v Notranjski odred. Bataljon ne ukazuje odredu, marveč obratno. Tretja grupa je bila razformirana že oktobra 1942. leta.
Fric Novak, ki je bil visokošolec, naj bi pisal kot popoln analfabet. Razen tega pa “Frica Novaka, `avtorja´vseh teh čudovitih dokumentov, že šest mesecev ni več v Ljubljanski provinci”, ampak je med tem že bil na Gorenjskem, ker je poleti 1943 tudi padel.

VIR:
501/75 – Xl. odred G. A. F., N. 1031, dne 25. februarja 1943. predmet: Notiziario n. 56
501/76 – Faksimile tega ponaredka je objavil Slovenec 26. feb.1943,
501/77 – Fotografičen posnetek
—————————————————————————————————

Ta ponaredek, ste lepili v več termah, da vas ni sram,…….

Sem pa brala, da je v enem dolgem pismu, pojasnjeval tudi njegov nečak.

spomin ti tudi dela bolj tako, tako…[/u]
[/quote]

hhm – mik,

vidim, da sta si kar nekaj misli izmenjala. :-)))

hhm, …Pišeš kot vedno. Tabeli so ti bolj všeč, kot partizani, … Zakaj???
Ne bi bilo napak, če bi ti kot `sonček´, partizanskih staršev, malo bolj pomislil, tako kot priporočaš Popay-u .

Popay, je tudi ugotovil, da “tabeli”, ne spadajo skupaj s “partizani”
Ugotovil tudi, da si ti bolj “tabel” kot sin “partizanov”. …

Nič te ne moti, da so “tabeli” streljali na tvoje starše, bila sta oba pri partizanih.
Nočeš povedati, kaj so TABELI, dejali staršem, ko so tvojega strica odvedli od doma, ponoči.
Si se ujel v past TABELIH, IZDAJALCEV.

Sem pogledala, odgovora še ni!

Tudi na moj post zgoraj, nisi nič odgovoril.

Po Rovtah si se podil, dobil od tam podatke. Kakšne!?
Ne moti te, kaj je Rovtarski župnik počel med vojno. … Še več nepravilnosti je napisanih.

Ponaredek je izročil Italijanom, Italijani so ugotovili, da je ponaredek, tudi objavili, da to ne drži, da ni resnica, da je LAŽ. In tisto LAŽ objavljate tukaj na MON-u in zavajate javnost.

In ti si se pridružil tem LAŽNIVCEM.
VEŠ, ŠE VELIKO IMAVA ZA RAZČISTRITI. Počasi, se nič ne mudi. Sem pa videla, da si tudi danes vohunil za pisači in tudi pisal.

Spomin, si pa le uredi, popravi! Ker je pri tebi, res tako tako, …..

Tole spodaj, sem ti že takrat napisala, da je ponaredek, zmazek!!!
SPODAJ NADALJUJEM, SEM NAŠLA ZAPIS V KNJIGI

In kaj sedaj veš …, ko si bolje pogledal!?
Sem brala, ampak točka, 9. ..:-)
Kup laganja.

– – Najprej si pripopal en lažnivi zmazek, brez avtorja.
– – Pa še en dokument, datumi se ne ujemajo in ne spadata skupaj.
– – V mesecu maju 1943, so Italijani vrgli s prestola, s pomočjo Vatikana Mussolinija.

Ampak, Italijani so še naprej uganjali fašizem nad Slovenci.

Kje vse si tole lepil? Nekje sem že napisala, da to dvoje ne gre skupaj.
Vem, vem, znate ponarejat, zalagat dokumente in mojstri preurejanja zgodovine.

**********************************************************************

Nadaljujem:[/quote]

NA STRANI 501- BELOGARDIZEM JE ZAPISANO:

Kako so si belogardistični dopisniki izmišljali partizanska grozodejstva in potvarjali razne listine, pojasnjuje tale primer:
Župnik Jože Zalokar iz Rovt je 25. februarja 1943 italijanskemu poveljstvu izročil povelje,
“ki naj bi ga poveljstvo l. bataljona `Ljubo Šercer´ poslalo poveljstvu enote `Dolomitski odred´. Povelje naj bi našli v oko

lici Žibršča.”
Že italijanska obveščevalna služba je ugotovila, da je ponarejena ta listina, ki se glasi:
“Štab l. bataljona, Ljube Šercer” K R O
Štev. 416 – Na položaju – Dne 3. februarja 1943 – Strogo zaupno!
Komandant Dolomitskega odreda, na položaju.
Po ustni odredbi komandanta 3 grupe se morajo vsi novo mobiliziranci komisijsko pregledani in kateri naj bi se pregledali in sicer komisija naj se sestoji od 3-5 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komunistov, kateri naj jih izprašajo kaj je komunizem.”
Vse one, kateri ne vejo nič o zgodovini komunizma in nimajo zanimanja zato se jih likvidira. ..

Politkomisar Fric Novak l.r.”

Fotografičen posnetek tega `partizanskega´ukaza je takoj objavil Slovenec, za njim pa je romal po vsej belogardistični propagandni literaturi. Kako nespretno so belogardisti spisali to `listino´, se vidi iz naslednjih dejstev:
Bataljon Ljube Šercerja je že oktobra 1942 prenehal obstajati, ker se je spremenil v udarno brigado Ljube Šercerja. Krimski odred se je že oktobra 1942 reorganiziral v Notranjski odred. Bataljon ne ukazuje odredu, marveč obratno. Tretja grupa je bila razformirana že oktobra 1942. leta.
Fric Novak, ki je bil visokošolec, naj bi pisal kot popoln analfabet. Razen tega pa “Frica Novaka, `avtorja´vseh teh čudovitih dokumentov, že šest mesecev ni več v Ljubljanski provinci”, ampak je med tem že bil na Gorenjskem, ker je poleti 1943 tudi padel.

VIR:
501/75 – Xl. odred G. A. F., N. 1031, dne 25. februarja 1943. predmet: Notiziario n. 56
501/76 – Faksimile tega ponaredka je objavil Slovenec 26. feb.1943,
501/77 – Fotografičen posnetek
—————————————————————————————————

Ta ponaredek, ste lepili v večih temah, da vas ni sram,…….

Sem pa brala, da je v enem dolgem pismu, pojasnjeval tudi njegov nečak.
”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
Sem videla, da se še nadaljuje malanje ponaredkov . :-))))))))))
To je ponaredek. Sem raje temo povlekla, kot pisala. Ne vem pa, če se njihov ponaredek vidi,
malo više je. Tudi ne vem, če sistem MON-a deluje, včasih zataji. :-))) MOgoče pa bo?
Že Italijani so takoj takrat sporočili in objavili, da je to ponaredek, mojstri, lažnivci še naprej lažejo.

Sem poiskala, tole zgoraj sem že dolgo nazaj napisala. Pozabljivci!!!! PRABABI , še pokuka semkaj, če se mi da, dostikrat se mi ne. 🙂

Ni me še korona vzela, Matilda, me tudi še noče
Tako je, zgleda, da še nisem vsega naredila

Kdo normalen, [/quote]

Kdo normalen odrasel lahko verjame v take pravljice,resnica je očem skrita na prvi pogled, ko pa bolje pogledaš veš…
[img]http://shrani.si/f/8/u0/11KkfYZe/kolaboranti.png[/img]
Čudi me kako kmečki pa v gošarjih saj je bilo navodilo jasno
[img]http://shrani.si/f/2I/13b/30F93QT4/ukaz.jpg[/img]
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Se mi je kar videlo, da ne bo šlo. 🙂
Kaj pa sedaj???????????? ………. Se bo ponaredek prikazal?

Bi morala še malo počakati, sedaj se je pa namnožilo. 🙂
Nič zato, kar naj bo!.

New Report

Close