Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lahko noč…

Lahko noč…

Lahko noč gmajnica. Zajček ugaša lučko. Je že pozno. Zobke umit, v pižamco morate it in lepo učke zapret. Pravljice danes ne bo, mi je veter zaprl knjigo.

Nočko ***

muca *******lepo ninaj !

zajček

Zajcek ti tud!

nocko!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nočko vsem…..danes Saško bdi nad vami :))))))

Ojej…Saško a čva en tarok usekat! heheheheh
Tud men se ne spi…muca še ni šla pančkat!Kašljam ko hudič,če bom šla v sobo zbudim vse! Kaj vem..pomoje bo danes kavč vesel družbice….
Lahko noč prijatelji sej jutri se pa spet pišemo rišemo,hecamo in ljubčkamo…**** Mirne sanje in doooooooooooooolgo nočko vsem!!!

Saško ti pa nas le mirkej!!Aja..pa včasih se še kej spomni no name,sej ne grizem prek mujota..hahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček ugaša, jest prižigam.. pa da ne bi danes spet s petelinjim kikirikanjem…..

Dobro jutro gmajna, dobro jutro prijatelji in en krasen ponedeljek. Ma, so ponedeljki najlepši dnevi tedna, res :))))

Dobro jutro vsem .

Men je pa všeč kikirikanje , če je prtelinje . Ima
mama moja tako uro , ki budi s kikirikanjem , ker
pravi , da se na ta pravga perjastega petelina
ne more zanest .

Lep dan vam želim .

dobro jutro nioba tud tebi… in veš kaj.. vse bolj se jest zanesem na taperjastega petelina, ker ta štromast lahk prehitro mrkne… sej veš.. električni mrki pa to :))))))))

Jani , srčkast dan , pa de cmokov nebi primanjkovalo !

Pozdravčke vsem in cmoke za vse !

Imam rada peteline , pa mucke , pa zajčke ,
pa koštrunčke , pa jezdece , pa ježke , pa
čuvelce , vse živalce hmajnce in Marijo !

Tud teb srčkast dan nioba 🙂 pa velik cmokov Pečjakovih pa naših :))))

Jutroo.še od brzinske muce..hehehe
Naj vam nalimam enga jutranjega cmoka hm…s kerim okusom..aha tavžent rožic in seveda šipka z limonco..Potem pride še na vrsto kavica…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, krasno :))))))))))))))))))))))

Meni se je pa dopadlo kikirikanje :)))))))))))))
Jutro Jani, cmoka ponedeljkovega 🙂

Ja, tega še ugasnt ne moreš ga je treba prej ujet dijo porko :)))))))))))

Jutro Nioba, ma ki si ti bla včeri *

kaj muca.. bolovanje a? 🙂 pocajtej se!!!! 🙂

Nima bolovanja ):

kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))) no to je samo odmev še :)))))) drugač pa.. cmoke ja… kaj pravi nioba… marelično pečjakove :))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))
meni je to tko hecn, pa lušten :)))

Ha nope…bi pa mi čist pasalo..ma se vlečem ko magla naokol..ampak se ne dam..sej veš bolovanje manj gnarčka!Kaj češ…je treba delat bolovanje šparat za otroke…sej je skoz nekej!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

že zvečer si pripraviš en orenk polen… pustiš okno odprto in če ti zutri ne paše kikirikanje… zabrišeš tisti polenček petelinu v glavo :)))))))))))))))

sevede ob predpostavki, da je petelin pod oknom :))))

Viš Jani k nis nč zjutri kikirikal,sem jest ninala..tko.Kriv si :)))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no sej, zdej še odmeva ni več :)))))))))))

v nasprotnem primeru pač sesuješ sosedovo peso :))))))))

o jest sem kikirikal sem.. samo ti maš očitno… povšter preveč okol ušes pa nisi slišala :))))

New Report

Close