Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Lahko pridem tudi jaz ?

Lahko pridem tudi jaz ?

ma meče mene vsak dan..tko kot tebe;)..pa ni to meče..to je vsak dan..lep in nasmejan..;)..kaj čmo..če je pa vse to res..aha

Punce drage, jaz bi tudi..skakala. Ampak, a s fanti ni nič tukaj gor ??Bomo pa punce

A jaz nimam jajc, a kaj misliš?!???

kir..ti mas jajca..mas ja saj si moski..jaz mam tud jajca..ves to..clo 15 komadov u frizideru..če bos nucu kerga..ti sam rec..haha

No, če si v pisarni, pridem jaz! Na sebi bom imel samo metuljček okrog vratu, prišel pa na vseh štirih do tebe… 😉

Lepo da si opazila, da jih mam! O ti porednica poredna, ti bi moje kar s tistimi zamenjala, a? Sam moja se spraznijo, pa spet napolnijo, tista pa so pol fuč. Vidiš kaj zamujaš – moje uporab, sam ne v hladilniku, prosim

Ja a ne čutiš, da sem že jaz not? A misliš da ima tako veliko (mico mislim), zato v vrsto, prosim!

mmmmmm..in kako bi začel ?

Plazil bi se do tvojih prečudovitih nog, te sezul, masiral vsak prstek posebi, pa meča, poljubljal kolena, oh stegna…in kar proti mucki – lizal ti klitoris, s prstom prijemal vročo vagino… Piz… , men bo glih kar pršlo, pazi, špricnlo bo—

Kir, bere se dobro, čeprav ni zame;)), ne pozabi pobožat za kolenčki, ful paše, vsaj meni…

jajcka mam rada..naj bodo na uc..al u mehk kuhana..al u trda..al una taka ko toja;)..

No ta so prava, ja. Kar prijav se!

Ja K, hočem reči Pikca, saj nisi moja žena! Vrjameš ali ne si I. za mojo ženo, ki mi je to rekla (na, skoraj med 30.imi -govorim čisto resnico-sta pa dve z enakimi občutki). Zelo presenečen! Nazadnje bom še slišal, da ima kateri debelejšega kot jaz … hecam se

New Report

Close