Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lahko pridem tudi jaz ?

Lahko pridem tudi jaz ?

Malo bi prišla rada v vašo družbico. Taaaakoooo me rajcate, čist ste me že mokro naredili….

Mmmmmm, ko bi mi sedajle kdo pod mizo zlezel in malo ponagajal…

Dobrodošla! Ti že lezem pod krilce…Roke mam kot hobotnica

Zakaj nisem muha in bi izvedela kdo vse se skriva pod tolikimi enakimi osebami in razlicnimi nicki…skoda..k nism muha;)…

Srcica ti samo uzivaj..priklopi se nas nas..in gremo dalje..kot vlak..cuhapuha;)

Dobrodošla, lahko “prideš”, na vse načine…
sara*, jaz mam samo ta nick, pa ne želi si biti muha, po moje mušje seksualno življenje ni ne vem kaj…

Sara, skeptik!
A ti pa le ostani ista, tako bo najlepš.

ti tud glej, da te ne dobim pod kaksnim rozmarinom;)..haha

pika..mar ti ne bi bla ucasih tudi muha..bi vidla marsikej..mal pomisli..ucasih si pa res zelim to;)

ma teb se bo zmesal od vseh nas;)

Ja, mater, ta bi bla dobra.

Hm, kako naj to povem, da ne bi izpadla preveč čudna… insekti so moja slabost, ne prenašam jih. A sem lahko zlata ribica ( v prenosnem akvariju:)) ali pa, no , mogoče pikapolonca?

Aneda…let sva enakih..kustre obe..nagajive tudi..neumme nisva..veva kaj hocva..kaj sva…in tebe met tam nekje recimo rajs pod palmo..kot rozmarinom…no te zagledat…bi se mene zamikal ne sam moske..pa ceprav me zenska ne gane;)..kdaj greva na kufe;)..haha

mmmmm, daj še malo jezička

če kaj sovrazim..sovrazim to kar ti..kar bojim se jih..skor zakricim ko ga vidim kaj sele ce se ga nevede dotaknem;)..pa naj bo pajk..muhe..mravlje..vse to..bljak…okej bova pa pikapolonice..tudi one letijo in clo sreco prinesejo..tolk lepš…

Misliš?

No, saj se mi je zdelo, da nisem edina, ki skoči zaradi vsakega pajka:) Dosti rajši bi zdajle skakala zarad česa druzga.

Sara, kufe? A nisi nekej o enem pivu enkrat govorila?

vem..dragi

japaja..to pa nism bila jaz..jaz ne rabim alkota da se sprostim..zabavam;)..mar ga nucas ti..

Če čist vse veš, mi pa povej kolk kocin mam na levem jajcu!

sem jih nehala stet pri stevilki 57..ker mi nisi dal vec miru…;)

Ne. Mi pa paše pivo včasih. Lahko tudi kufe, ni problema

Sem ti ga kr not vtaknu, ne?

ja..moski..neucakan si bil kaj cmo;)

vidis..bacek..ce mi kaj zapase od alkota mi vcasih kozarc piva..priznam..in kaksn jegerck…kaj zdej..sva pappagajki al kva..

Te meče dones malo, a ne? Meni se vse to zdi čisto lepo in prav.

New Report

Close