Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lahko sem tvoj za eno noč

Lahko sem tvoj za eno noč

Pozdravljena <3

Si želiš uresničiti svoje največje fantazije s postavnim 30 letnim moškim?

Sem izkušen, vedno potreben, zelo uživam ko gledam kako ženski pričaram orgazem.

Pripravljen sem se prej dobit stabo na kakšni pijački da skupaj vidiva ali bi šla naprej (fizicna privlacnost, kemija).

Sem poročen in imam otroke, zato mi je diskretnost ključnega pomena. Iščem zgolj “zabavo”, saj me misel na to kako bom stabo namesto s svojo ženo ful rajca in v meni sproža adrenalin.

Locit se nocem. Zgolj sex iscem.

 

[email protected]

Upam drage  punce da ste prebrale naslov   zato vas vabim   če je katera dekle zato da bi uživala na   kakšni zabavi na plesu   .

Sicer tam bova lahko plesala   ter uživala ob glasbi   ter najni prvi sreči  v prijateljstvu   .

Fuj

Če bi bla žena tko kot treba, avtor posta zagotovo nebi objavil

Tko da ni “fuj”, sej je cist lepo napisal svoje namene.

Pozdravljena,

sem iz Ljubljane, letnik 84, sem samski, sem visok in vitke postave, imam modre oči, iščem žensko mlajšo ali starejšo vseeno, najraje fuk frendico ni obvezno ampak zgolj želja.. pomembno mi je zdravje, varnost, urejenost in diskretnost, zato bi najraje našel eno, ki bi se zabavala igrala z mano na daljši rok. Tvoj karakter mi je bolj pomemben od izgleda. Rad tudi prisluhnem tako da, ti povej kdo si in kaj si želiš..
Sem urejen, zabaven, pohoten, prijazen, zdrav, komunikativen, diskreten.
Za več info. piši na moj mail ali na Hangouts:  [email protected]  nebo ti žal!
Gor na mailu, če želiš ti lahko pošljem mogoče nekaj mojih slik npr. mojega orodja z dokazom.. Odprt sem za vse..!
Lahko pa se samo spoznava in spijeva kavo.., ti pa presodiš ali nadaljujeva ali pa ne..?

Lp

Ženske so res lepa bitja 🙂

New Report

Close