Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lastni brat je pervezen psihopat.

Lastni brat je pervezen psihopat.

Odgovor na objavo uporabnika
pojdi k psihiatru, 06.02.2023 ob 20:55

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno741, 06.02.2023 ob 16:20

Ne morem verjet, ko berem določene odgovore tukaj kako eni zagovarjate brata, da ni pedofil in opravičujete to dejanje, da je bil drogiran. Se pravi po vaši logiki je tudi ženska kriva za posilstvo, če nosi kratko krilo, ker je nekoga pač zrajcala do te mere, da si jo je vzel, fuj perverznjaki. Avtorju pa želim veliko moči, nujno povedat staršem in bratovi ženi, ko boš to breme dal ven verjami, da ti bo lažje in bo to začetek nove poti samo ne zadržuj tega v sebi s tem, ko boš povedal in dal to kar te leta razjeda in držiš v sebi ven se bo začel tvoj proces t.i. ozdravitve in bo dobro delo tvoji psihi. Vse dobro.

Nihče ga ne zagovarja. Naj pove. V bistvu bi moral že prej. Če bi bila to kolikor toliko normalna družina, do tega sploh ne bi prišlo, če pa že, bi to povedal staršem. Morda bi že prej lahko poiskal strokovno pomoč. Če se bo zdaj samo maščeval bratu ali se šel neko psihično igrico, ga držal v strahu in izsiljeval, mu s tem ne bo nič lažje. In je samo dokaz ve, da je tudi on malo psihotičen.

Naj gre na policijo, pove staršem, ukrepa.  Kot je prav. Ne pa tako, da  še sam začne maltretirat brata in da se bo na koncu vse skupaj sprevrglo v eno veliko tragedijo.

Se mi pa drugače zdi to izmišljena zgodba.

Na koncu izpade največji problem to, da je brat uspešen, on pa zabluzil. Zaradi brata ali kako že. Ljudem se marsikaj zgodi v življenju. Tudi hujše stvari v okviru družine od te. Tudi konstantne zlorabe, ne samo enkratne. Pa se izvlečejo, najdejo motiv in cilj v življenju. Če ni zmogel sam, bi še vedno lahko poiskal pomoč strokovnjaka. on ima pa edino agendo bratu uničit lajf. Kot da potem to izbrisalo vse za nazaj.

 

 

Daj ne bluzi. V Najbolj kvazi normalnih druzinah se dogajajo grozne zadeve za 4 stenami. To je samo ena od teh. Koliko otrok pa dejansko pove?. Potem pa beres, pa izves kako so sele na stara leta povedali, ali pa delali samomore. Zivite v nekem mehurcku. Fant je bil prestrasen in kot je povedal se je bal reakcije starsev, ko je bil mali.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 06.02.2023 ob 15:58

To sporočilo namenjam vsem, ki berete. Ker povejmo resnico, da si VSI ZATISKATE OČI.

 

Je res le droga kriva, da ga je napadel in posilil?

Mar res lahko nekdo, ki je normalno vzgojen v samozavestnega in psihično uravnovešenega najstnika pod vplivom droge to naredi? Ali pa je droga samo preklicala ven nekaj kar je že v njemu?

Vprašanje je samo kaj je to, ki je izbruhnilo ven pod vplivom droge.

 

Kot sem že velikokrat napisal, dve tretjini moških je biseksualcev, kar 95% teh biseksualcev pa jih ni nikoli ni bilo z istim spolom zaradi vpliva družbe. Nekateri funkcionirajo normalno v življenju in z ženskami. Medtem ko drugi tega ne morejo, saj nikoli niso izživeli svoje narave in se jim je to spremenilo v frustracijo. Nekako tako kot, če se nekdo poroči s svojo prvo punco pri 18ih in nastanejo problemi, ker je zamudil mladost.

S temi ljudmi je ponavadi tako, da neizživeto spolnost kompenzirajo z nasiljem, pretepanjem(ravno za to se gre v primeru skinheadov, nasilnih čefurjev, cestnih pretepačev itd. + vpliv nasilja, ki so ga morda doživljali od staršev).

So pa tudi taki, ki posilijo koga. Ja tudi moške se posiljuje, čeprav tega moški ne prijavljajo. Ve se da se to dogaja v zaporih, da pa se dogaja tudi nasplošno pač ne.

Pač vse to je posledice mentalitete, kot je ta ZA OTROKE SE GRE, kot se imenuje tista stranka.

 

Bi me zanimalo a je avtorjova družina katoliška? Tam kjer je cerkev je pogosto incest. In ali je bil kdo od staršev homofobičen in proti pedrom? Ali pa je morda obstajalo to v bratovi okolici izven doma?

Če je bilo doma celo katolištvo to prenese del krivde na starše, če je bila pa doma še homofobija in govorjenje proti pedrom pa to prenese 70% krivde za to, da je bil avtor posiljen na starše. (Včasih je tudi močen vpliv okolice.)

 

Ponavadi mladi, ki odrastejo v zdravem okolju in so vzgojeni v samozavestne ljudi, ki sprejemajo sebe in nimajo problem staršem povedati jaz se pa biseksualec ne posiljujejo. V normalnem sodobnem svetu(ki ga danes ni) bi tak mlad mimogrede si našel vrstnika za seks, ki mu ga ne bi bilo težko najti, saj v normalnem naprednem svetu ne bi bila skrivnost, da je večina ljudi biseksualcev.

 

Pač družba zelo poškoduje človeka in žal mi je, da to moram reči AMPAK TREBA BO ZAČETI POBIJATI LJUDI.

Jaz osebno poznam dosti fantov/moških, ki so pretepali geje. Tudi nekatere krivce homofobičnih napadov, ki so prišli v medije in krivce drugih nasilnih napadov(ne na geje). Poznam tudi morilce itd.

Lahko povem, da zelo sočustvujem z njimi in jim želim le dobro. Za geje me večinoma briga, saj oni in njihova svinjska LGBTQ skupnost ne delajo nič koristnega, saj si zmišljujejo neke nove spole in ne govorijo o takšnih pomembnih stvareh kot vam jih jaz zdajle opisujem. Za marsikaterega geja mi je vseeno, če se ga pretepe.

Pobijal tudi nebi preostalih malih homofobov, pač ljudi, ki so ubogi bedniki.

 

Treba pa bo začeti pobijati avtoritete, ljudi ki imajo moč, vpliv in ki jih drugi poslušajo. Poglejte krivci za genocide nad geji(s strani Hitlerja, Franka) niso bili dobro kaznovani. Tudi za pretepanje in pobijanje gejov do današnjih dni ni nihče odgovarjal. Za vso to trplenje biseks.moških, ki ga zgoraj omenjam tudi ne. In vse samomore, ki so še posebaj včasih bili mnogo pogostejši med lgbt populacijo.

 

Zato je zdaj še čas, da nekateri s krvjo odgovarjajo za vse prej našteto. Ker če ne bojo umrli brez posledic in je bilo vse trpljenje zaman. Ker poglejte čez 30 let se bo morda zvedelo to kar so vedele že vse stare civilizacije, da je večina ljudi biseksualnih. Takrat bo prepozno. V tistih novih časih v prihodnosti bojo lahko uživali le mladi. Pred njimi pa je bilo veliko prejšnih generacij, ki so bile žrtve dobe v kateri so živeli.

Saj ne pravim, da bom koga ubil. Ker nimam smrtonosnega raka in verjamem v karmo. Verjetno je tako pri večini ljudi.

 

Je grozno kar pišeš, toda nasilje ne reši ničesar. Prinese samo še več nasilja. Poglej preteklost, ko je še veljal rek oko za oko, kako je takrat bilo. Tistim ki škodujejo se bo že samo vrnilo.

Ljudje, bizarno. Ena dva osebka hkrati pravita, da zgodba ni resnicna ampak v istih stavkih njemu svetijeta naj to vsem pove. ???!???

Pa se vi berete?. Ze vi mu ne verjamete, pa mu naj verjamejo potem starsi, žena od brata?

Kreteni. Samo žalite žrtev z tem, ko ji ne verjemete. Dejansko jo z tem spet zlorabite.

Kako ga nihče ne zagovarja, če pa pišejo, da naj ne kliče policijo in opravičujejo brata, da je to storil, ker je bil drogiran, da takrat je človek drugačen in kot trezen sigurno tega ne bi naredil.

@RAKUN

Kako ga nihče ne zagovarja, če pa pišejo, da naj ne kliče policijo in opravičujejo brata, da je to storil, ker je bil drogiran, da takrat je človek drugačen in kot trezen sigurno tega ne bi naredil.

Jaz si sploh ne predstavljam kako bi to sploh povedal pri 12 letih. Ati, mami, brat me je ravnokar pofukal v rit. Wtf. Kateri 12 letnik bi to lahko povedal svojim starsem? To je groza. Kaj vse se dogaja tako po domovih. Se je samo za vprasat. Bogi otroci.

Tvoj brat je pošast in taki, ki se spravljajo nad nemočne so za mene najbolj nizkotna bitja. Slabiči, ki imajo lahko svojo moč le nad tistimi, ki se ne morajo braniti. Popolnoma gnili v sebi.

To da si delil tvojo zgodbo z nami, je del tvojega osvobajanja. Grozljivo je in še bolj žalostno, da te noben ni mogel zaščiti pred tem. Noben otrok ne bi smel doživeti, kar si ti.

Odvzel ti je otroštvo,ki si si ga zaslužil imeti, ne pusti mu sedaj, da ti vzame še tvoje življenje.

Lahko se popolnoma odmakneš od družine, če imaš to možnost, vsaj popolnoma prekini vse stike z bratom. Pojdi v tujino za nekaj časa in predvsem najdi sebe.

Lahko poveš resnico, ki si jo držal v sebi tako zelo dolgo. To bo neprijetno, a upam, da boš lahko dobil podporo, ki je do sedaj nisi imel.

Lahko brata izsiljuješ ali vsaj dobro pretepeš, da pokažeš, da tudi nemočni odrastejo in sam vrneš milo za drago, ki si jo tvoj brat zasluži. Ampak ali si potem kaj boljši od njega?

Taki, kot je tvoj brat imajo mesto le nekje, kjer jih tudi svojci nočejo obiskovati, v upanju, da jim milo ne pade na tla. Svoboda za njih ne bi smela obstajati.

 

Navsezadnje kakorkoli se odločiš spopasti s tem, ti želim veliko sreče, predvsem to, da najdeš svojo moč, zaceliš rane in vzameš svoje življenje nazaj.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
E, 06.02.2023 ob 22:34

Kako ga nihče ne zagovarja, če pa pišejo, da naj ne kliče policijo in opravičujejo brata, da je to storil, ker je bil drogiran, da takrat je človek drugačen in kot trezen sigurno tega ne bi naredil.

Jaz vas samo sprašujem ali je res le droga kriva, da ga je napadel in posilil?

Mar res lahko nekdo, ki je normalno vzgojen v samozavestnega in psihično uravnovešenega najstnika pod vplivom droge to naredi? Ali pa je droga samo preklicala ven nekaj kar je že v njemu? Ker ponavadi mladi, ki odrastejo v zdravem okolju(starši in okolica) in so vzgojeni v samozavestne ljudi, ki sprejemajo sebe in imajo zdrav in spontano zaupen odnos s starši ne posiljujejo.

Kriv je, o temu ni dvoma, toda vprašajmo ali je še kdo drug kriv.

Odgovor na objavo uporabnika
Neimenovan268, 06.02.2023 ob 11:12

Saj ne vem kje naj začnem niti kje in komu naj sploh lahko to povem. Prav neumno je, da je ta forum mogoce edina lokacija, kjer bom to povedal. Evo star sem.20 let in sem študent v Ljubljani. Imam.brata, ki je 7 let starejsi od mene. Ne morem mu vec reči brat. Zame je pošast. V bistvu mi je uničil otroštvo takrat, ko je postalo najbolj zanimivo.

Bilo je kmalu po mojem 12 rojstnem dnevu. Bil je petek popoldan. Brat je prisel takrat iz fakultete za vikend domov. Starša sta naju tisti večer pustila sama doma. Bilo je vse ok. Spomnim se,da sva igrala igrice na računalniku. Smejala sva se. Čisto normalen večer. Brat je nato dobil klic kolega in rekel, da gre ven. Ostal sem sam doma. Se danes se v živo spomnim, kako je prisel pijan in verjetno zadet domov. Zbudil sem se na kavču kjer sem zaspal. Takega še nisem videl. Bil je čuden, vznemirjen, nesramen, brez razloga. Rekel mi je naj se poberem v svojo sobo. Hotel sem iti, saj sem se ga začel bati, ker je kar nekaj mahal z rokami. Upal sem, da bo oče kmalu doma. Gledal sem skozi šipo na dvorišče in čakal luči avtomobila. Nekaj sem mu se govoril nazaj. Boljše, da bi bil tiho verjetno. Govoril je, da je noro potreben. Skoz in skoz je to ponavljal. Postalo mi je neprijetno. Zelo neprijetno. V nekem trenutku, pa me je zagrabil za vrat od zadaj in me zacel vleči v njegovo sobo. Hotel sem se upirati. Udaril sem ga. Vendar je 19 letnik močnejši od 12 letnika. Vrgel me je na njegovo posteljo. Zaprl vrata in v temi stopil do mene. Ne bom pozabil na te besede. Dobil boš darilo za rojstni dan. Začel je vleči trenirko z mene, spodnjice in vse ostalo. Otrpnil sem od šoka. Nisem se več upiral. Sploh nisem dojemal kaj se dogaja. A se heca? Bo zdaj nehal? Kaj bo z mano? Misli so mi letele. Spomnim se bolečine spodaj, vzdihov, sunkov, kako me je držal za lase. Meni se je zdelo, da traja celo večnost. Lastni brat me je posili. Ko je končal se je vstal in se vsedel na tla. Bil sem šokiran. Spomnim se tresočih rok. Bolečine. Dvignil sem se na noge, se počasi oblačil nazaj. Nisva rekla niti besedice. Odšepal sem ven iz sobe, naravnost v kopalnico. Tam pa sem se sesedel na tla. Začel sem jokati. Adrenalin je popuščal, tresel sem se ves. Nekje v tem je v  kopalnico vstopil brat. Ej oprosti! Si ok? Jokal sem in gledal v tla ter odkimal. Ne smes nic reci starima ok? To je bilo samo tako rekreacija, da probaš, ok? Nisem ti hotel nič slabega! Sej boš pozabil! Nehaj jokat! Stari bodo kmalu tle. Pojdi pod tuš pa se umij zadaj! Ko sem se stusiral, je še vedno bolelo. Šepal sem, tako malo. Če boš kaj rekel starima, te bom spet posilil. Ampak tokrat ne bom tok nežen. To mi je rekel lastni brat. Bal sem se. Nikoli več nočem tega. Mama in oče sta se vrnila. Delal sem se, da spim v sobi. Dejansko pa sem tisti večer postal druga oseba. Celo noč skoraj nisem spa. Izogibal sem se brata. Držal sem se mame. Stalno. Opazila, da rahlo šepam, pred njim. Izgovoril sem se, da je kriv nogomet. Brat je v nedeljo odšel nazaj na fakulteto. Jaz pa sem komaj zaživel, ko je šel. Dolgo, ga ni bilo. Vsaj kak mesec. Jaz sem bil v tem cašu v neki drugi dimemziji. Brata sem sovražil. Šola mi je začela pešati, nogomet sem začel pešati. Zapiral sem se vase. Starši so videli, da ni nekaj ok. So me zasliševali ampak nisem upal povedati resnice. Pa ne zaradi sebe ampak zaradi njiju. Kaj bo z nami kot družina. Uničilo bi ju. Sram me je bilo. Brat je nato, ko se je le upal prikazati. Meni dostavil darila. Igrice za PC, denar, pulover. Videl sem ga, žal mu je bilo. Izogibala sva se eden drugega na dolge metre. Skoraj nic nisva govorila. Razen nujno. Starša sta mislilla, da se pac kregava kot puberteta pa to. Čas je nato mineval. Brat je hodil samo se 1x na mesec. Pa še takrat je bil z punco. Jaz pa sem čez čas tudi pozabil. Bilo mi je dejansko vseeno, ce bi bil to nekdo drug ampak da ti to naredi lastni brat, član druzine, ki naj bi te varovala. Vse do danes. Zdaj pa me je udarilo. Brat je januarja dobil sina. Poročen, mož, oče, magisterij, vse BP.  Vsi ga imajo radi. Jaz pa ga sovražim. Vse mi je vzel, pa mi nikoli ni več rekel nič. Nisem več ista oseba, kot sem bil tisti večer pri 12 letih. Vso breme nosim jaz, moral bi pa on. Njemu je šola šla. Meni ni šla nikoli več kot je bilo prej. Težko sem se približal puncam. Naredil mi je tako škodo, on pa se dela, da je vse ok in pozabljeno. Pomagalo mi je ediino to ,da sem se posvetil športu.  Najraje bi ga stolkel. Iskreno se bojim, da bo tudi svojega sina zlorabil, ker je pedofil. Najraje bi vse povedal njegovi ženi. Na kateri poroki nisem bil, ker sem se tisti večer zadel z travo do onemoglosti. Ampak vedno sem jaz krivec. Rad bi mu uničil vse kar je on meni. Za en sam zanič sex. Njemu je bilo vredno uničit mene in vse med nama. Svinja. Oo sem besen že ko to pišem.

Pred 14 dnevi sem mu omenil zunaj v garaži pri starsih, da če se spomni tega dne? Me je samo prestrašeno gledal. Namreč zdaj sem jaz nabit, visok in močan. On pa suh mali. Takrat me je lahko zlorabil. Danes je vse obrnjeno. Komaj sem se zadrzeval, da ga nisem stolkel. Zakaj to pogrevam? Mi je rekel. Da je to preteklost. Nato pa prosil naj ne govorim o tem nikomur. Celo podkupil bi ke z neko zadevo, naprimer kolesom za 5000 eur, če bom tiho.

Želim si maščevanja. Do njega ne čutim nič, samo zaradi staršev ga ne zatolčem.

Ampak me mineva potrpljenje. Ne vem kaj bom.

 

“Lepa zgodbica”  zeeh

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 07.02.2023 ob 00:30

Jaz vas samo sprašujem ali je res le droga kriva, da ga je napadel in posilil?

Mar res lahko nekdo, ki je normalno vzgojen v samozavestnega in psihično uravnovešenega najstnika pod vplivom droge to naredi? Ali pa je droga samo preklicala ven nekaj kar je že v njemu? Ker ponavadi mladi, ki odrastejo v zdravem okolju(starši in okolica) in so vzgojeni v samozavestne ljudi, ki sprejemajo sebe in imajo zdrav in spontano zaupen odnos s starši ne posiljujejo.

Kriv je, o temu ni dvoma, toda vprašajmo ali je še kdo drug kriv.

Dobro nehaj že s svojimi teorijami, ker tudi prikriti geji ne bodo kar tako šli in napadali otroke. Za to moraš biti zares motena oseba peder gor ali dol.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9796, 07.02.2023 ob 01:00

Dobro nehaj že s svojimi teorijami, ker tudi prikriti geji ne bodo kar tako šli in napadali otroke. Za to moraš biti zares motena oseba peder gor ali dol.

Razen tega, da ljudje ponavadi ne postanejo moteni sami od sebe.

Sicer pa čisto nikjer nisem napisal, da je prekriti gej. Saj avtor piše, da ima ženo otroka. Raje pozorno preberi kaj sem napisal. Saj ti ni treba komentirati mojega pisanja, če ne veš veliko o psihologiji(ker pisal sem le po poznavanju psihologije, zato nehaj s tem, da so to moje teorije). Verjetno večkrat komentiraš moje pisanje. Če me ne razumeš in sem preveč kompleksen zate me pač ni treba komentirati.

Napisal sem razloge ki lahko privedejo do tega. Ker oprosti, najstniki, ki odrastejo v zdravem okolju in in imajo zdrav odnos s svojimi starši, ki so jim

(Pedofilija je privlačnost do otrok(spolno nerazvitih), pedofila ne privlačijo pubertetniki v spolnem razvoju. Tej motnji se reče drugače, ima drugačno ime.) Sicer pa dvomim, da se je za to šlo pri njegovemu bratu. Brat je bil 7 let starejši od njega in se mi zdi malo verjetno, da je takrat opazoval druge 12 letnike. Šlo se je očitno za alkohol in droge, ki so mu zmanjšale prištevnost. Seveda pa je vprašanje zakaj so alkohol in droge to izvabile iz njega. Saj ne morej ustvariti nekaj novega kar ni v človeku. Tu pa sumim, da se je šlo za abnormalnosti v njegovem okolju, ki so ga poškodovale do te mere, da je to v alkoholiziranem in zadetem stanju pripeljalo do tega. Najbolj verjetne razloge pa sem že prej opisal. (sicer so pa še neke dodatne možne stvari)

Kot pravim, vem da je kriv, toda vprašajmo se ali še kdo drug nosi krivdo, da je do tega prišlo.

 

 

Razen tega, da ljudje ponavadi ne postanejo moteni sami od sebe.

Sicer pa čisto nikjer nisem napisal, da je prekriti gej. Saj avtor piše, da ima ženo in otroka. Raje pozorno preberi kaj sem napisal. Saj ti ni treba komentirati mojega pisanja, če ne veš veliko o psihologiji(ker pisal sem le po poznavanju psihologije, zato nehaj s tem, da so to moje teorije). Verjetno večkrat komentiraš moje pisanje. Če me ne razumeš in sem preveč kompleksen zate me pač ni treba komentirati.

Napisal sem razloge ki lahko privedejo do tega. Ker oprosti, najstniki, ki odrastejo v zdravem okolju in in imajo zdrav odnos s svojimi starši in so vzgojeni v samozavestne ljudi, ki sprejemajo sebe in imajo zdrav in spontano zaupen odnos s starši ne posiljujejo.

(Pedofilija je privlačnost do otrok(spolno nerazvitih), pedofila ne privlačijo pubertetniki v spolnem razvoju. Tej motnji se reče drugače, ima drugačno ime.) Sicer pa dvomim, da se je za to šlo pri njegovemu bratu. Brat je bil 7 let starejši od njega in se mi zdi malo verjetno, da je takrat opazoval druge 12 letnike. Šlo se je očitno za alkohol in droge, ki so mu zmanjšale prištevnost. Seveda pa je vprašanje zakaj so alkohol in droge to izvabile iz njega. Saj ne morej ustvariti nekaj novega kar ni v človeku. Tu pa sumim, da se je šlo za abnormalnosti v njegovem okolju, ki so ga poškodovale do te mere, da je to v alkoholiziranem in zadetem stanju pripeljalo do tega. Najbolj verjetne razloge pa sem že prej opisal. (sicer so pa še neke dodatne možne stvari)

Kot pravim, vem da je kriv, toda vprašajmo se ali še kdo drug nosi krivdo, da je do tega prišlo.

 

 

Toliko je motenih ljudi, da me je strah okoli hoditi.

Staršem moraš povedat. Oziroma sprintaj svoj zapis in jima pusti nekje.  Verjela ti bosta, ker bo tvoja pripoved vse razložila, kar nista razumela v preteklosti.

Tvoje breme je bilo v preteklosti tako težko, ker ga nisi mogel deliti s starši, ravno zato je tako potrebno, da jim poveš. Ko bosta vedela, se boš počutil dosti bolje.

Mislim, da brat v zanikanju ne bo prepričljiv. Dejansko imaš v rokah vse adute, da mu uničiš življenje. Ko bodo ljudje zvedeli, da je pedofil, bo do konca življenja uničen njegov ugled, v kraju kjer živi, v službi, med prijatelji. Uničeno bi bilo tudi njegovo razmerje. Na tebi je, da se odločiš, ali se boš maščeval do te mere.

 

Zelo sočustvujem s teboj in bi te najraje objela, ker se ti je to zgodilo. Srečno.

Vse dobro ti želim. Žalostno res.

Se pa želim postaviti v vlogo očeta, ki mu sin to pove. Tukaj sta vpletena 2 tvoja otroka, ki ju imaš oba rad.

Jaz res ne vem kako bi to rešil. Nesla bi me čustva in bi pretepel starejšega sina, nagnal iz hiše in mu vse pobral, kar sem mu dal. Mlajšega bi peljal pa zdravniku in psihologu. Pa na dopust. Sploh ne vem. To bi bil prvi odziv, nato bi delal na tem, da se nekako ponovno povežemo. Otrok je otrok ne glede kaj je naredil.

Vsekakor je to grozno, ker se ni zavedal, kaj je naredil z tem mlajšemu otroku. Pa še na tak grd način, kjer te je res ponižal v dno. Bogi fant.

Odgovor na objavo uporabnika
Poskrbi zase, 06.02.2023 ob 12:59

Poskrbi zase če ne bos to imel v sebi do konca življenja. Pojdi k psihiatru,na psihoterapijo potem na policijo in daj ovadbo, povej staršem in njegovi ženi. Za to ni opravičila. Koga ščitiš z molkom? Njega?

Takole naredi kot je zgoraj zapisano. Stvari morajo biti izgovorjene, morajo biti jasne. Brez tega ni odrešitve. Potem pa se odseli nekam stran in začni na novo.

Brani njegovega otroka pred njim !!! Opazuj! Povej bratovi ženi in maamunuj o, da zaščiti otroka!

Ti si moten pedofil. Go seek help

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 07.02.2023 ob 04:51

Razen tega, da ljudje ponavadi ne postanejo moteni sami od sebe.

Sicer pa čisto nikjer nisem napisal, da je prekriti gej. Saj avtor piše, da ima ženo otroka. Raje pozorno preberi kaj sem napisal. Saj ti ni treba komentirati mojega pisanja, če ne veš veliko o psihologiji(ker pisal sem le po poznavanju psihologije, zato nehaj s tem, da so to moje teorije). Verjetno večkrat komentiraš moje pisanje. Če me ne razumeš in sem preveč kompleksen zate me pač ni treba komentirati.

Napisal sem razloge ki lahko privedejo do tega. Ker oprosti, najstniki, ki odrastejo v zdravem okolju in in imajo zdrav odnos s svojimi starši, ki so jim

(Pedofilija je privlačnost do otrok(spolno nerazvitih), pedofila ne privlačijo pubertetniki v spolnem razvoju. Tej motnji se reče drugače, ima drugačno ime.) Sicer pa dvomim, da se je za to šlo pri njegovemu bratu. Brat je bil 7 let starejši od njega in se mi zdi malo verjetno, da je takrat opazoval druge 12 letnike. Šlo se je očitno za alkohol in droge, ki so mu zmanjšale prištevnost. Seveda pa je vprašanje zakaj so alkohol in droge to izvabile iz njega. Saj ne morej ustvariti nekaj novega kar ni v človeku. Tu pa sumim, da se je šlo za abnormalnosti v njegovem okolju, ki so ga poškodovale do te mere, da je to v alkoholiziranem in zadetem stanju pripeljalo do tega. Najbolj verjetne razloge pa sem že prej opisal. (sicer so pa še neke dodatne možne stvari)

Kot pravim, vem da je kriv, toda vprašajmo se ali še kdo drug nosi krivdo, da je do tega prišlo.

 

 

Ja itak psihologija, po kakšnih statistikah že? Ker take procente 95%/ 99% vidiš le na monu. Ko tumpate neke brezvezne teorije in jih hočete prikazati, kot dejstva. Iz realnega življena ti povem, da pedri in biseksualci čeprav zatirani s strani družbe in katoliških družin takih stvari ne delajo. Oseba mora biti hudo motena, da nekoga posili, še posebaj če je otrok. Pri 12ih letih šele vstopaš v puberteto, imaš različne definicije pedofilov glede na starost otroka, to pa ne spremeni dejstva, da si pedofil.

Mulo, očitno si bil res ob napačnem času na napačnem mestu, ker je zadeti brat izkoristil priložnost, ker očitno ima pedofilska nagnjenja, ki pridejo na plano, ko se zadane. Zavore popustijo. Tle je šla še ročna. Dvomim pa da je to ponovil, vsaj glede na napisano. Torej ni klasični pedo ali serijski. Ti si bolj neka potešitev, lahko, da je imel neke zamere do tebe, ljubosumen, ker so te imeli raje, ker si manjši. Karkol pač. Opravičila ni. To je grozno, kar si doživel veliko premlad.

Maščuj se mu na tak način kot veš, da bo najbolj primeren. Mir s seboj boš moral najti pa sam. Vzeti boš moral to na koncu kot nek spolni akt, ki je mimo. Preboleti in iti dalje. Vse je še pred tabo. Si šele 20.

Pa zapomni si, zaradi enega slabega dejanja še nismo totalno zanič ljudje. Mogoče tvoj brat trpi enako kot ti, pa si tega ne povesta niti ne znata pokazati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
če ne bo citiralo za Božota, 06.02.2023 ob 15:33

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 06.02.2023 ob 11:16

ja uzam giant reign-a i to je to…

ma zadnje vzmetenje tko da nebo ritka bolela.

Ti si že profesionalec za ritne igrice/kokoši &co/ ni čudno, da ti deda išče nevesto.

Fak ej. Tukaj se piše o posiljevanje otroka in nekdo tole podpira in piše da ne bo ritka bolela moderatorji pa tega NE IZBRIŠETE!! Ta forum je za v novice in prijavo. Mene zanima če bi lastniki foruma,ki naj bi bili tujci tole prebrali. Ogabno.

Odgovor na objavo uporabnika
wanessa, 06.02.2023 ob 17:46

poslušaj, kot jaz razumem, je bil brat zadet, pijan. In je zelo vse obžaloval. Pravi psihopat nikoli ne obžaluje. Jaz mu ne bi uničila življenje, zaživela bi svoje življenje in ga držala na distanci, brata namreč.

A ni vseeno kaj čuti in kaj je čutil obžalovanje ali ne, za to ni opravičila in posilstvo je posilstvo in zato mora odgovarjat. Kaj naj on zdaj če mu je žal? Ni opravičila in ga ne bo. Zapor in pika.

Bi svojemu otroku isto rekla? Ah žal mu je zato bodi tiho? Pa ste normalni ljudje??l?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9796, 07.02.2023 ob 12:47

Ja itak psihologija, po kakšnih statistikah že? Ker take procente 95%/ 99% vidiš le na monu. Ko tumpate neke brezvezne teorije in jih hočete prikazati, kot dejstva. Iz realnega življena ti povem, da pedri in biseksualci čeprav zatirani s strani družbe in katoliških družin takih stvari ne delajo. Oseba mora biti hudo motena, da nekoga posili, še posebaj če je otrok. Pri 12ih letih šele vstopaš v puberteto, imaš različne definicije pedofilov glede na starost otroka, to pa ne spremeni dejstva, da si pedofil.

“Avtistično9796”,

 

O kakšnih 95% govoriš?

Po nobenih statistikah psihologija, to je splošna psihologija in dejstvo je, da ti psihologije človeka niti malo ne razumeš.

Uredu potem pa biseksualci in pedri to nikoli ne delajo. Torej to počnejo le heteroseksualci. Bravo zmagal si. 😉

A to o različnih definicijah pedofila kar nekaj bluziš in si to kar tako napisalo, samo zato, da bi mi oporekalo in imelo prav. In ne da bi o temu kdarkoli kaj prebralo? 🙂 (Ker oznako pedofil se uporablja samo za privlačnost do otrok pred pubertetnim razvojem, nato pa se uporabi drugo oznako.)

 

Ja saj razumem, da si zaostalo. Ni prav edino, da ti v zavodu v katerem si ne vzamejo interneta, da tu gor nadleguješ odrasle ljudi.

Zelo mi je hudo brati tvoj zapis, nihče ne bi smel doživeti tega kar si ti. Tudi žal  nimam pametnega nasveta, kako bi ti najlažje živel s tem. Ni izgovora za brata, zadet ali pijan, nima veze, on je pošast. Po mojem rabiš pomoč strokovnjaka, da ti nekdo, ki dejansko dela z žrtvami svetuje, kako bi ti rešil sebe. Čutim tvojo jezo, nemoč, sovraštvo. Bojim se, da te bo to uničilo, če ne boš dal iz sebe. In bog ne daj, da se kaj takega  zgodi tvojemu necaku, potem bos imel še slabo vest. Res ti želim vse dobro, če ti je že vzel otroštvo, ne dovoli da ti vzame prihodnost. Srečno!

S tem se strinjam. Najboljši odgovor.

New Report

Close