Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lastni brat je pervezen psihopat.

Lastni brat je pervezen psihopat.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 06.02.2023 ob 16:13

 

Bi pa naprimer zaklal tisto svinjo, ki mi je pisarila tu po Starševskem čveku, kako ni biti biseksualec(ali gej) danes več noben problem. Da so ti nasilni ljudje, pretepači, ki jih omenjam le kriminalci (Kaj a je od avtorja teme brat kriminalec?). Mi težila s tem pod raznimi vzdevki, in nato je golazen pisala še kot nek gimnazijec, “JAZ”(tako si je dala vzdevek), ki mi je kao pisal, da to ni več danes problem. In tako izivala. ČISTA BUDALA PSIHOPATSKA, ki brez problema pametuje žrtvam homofobije kako se počutijo. Enako bi brez problema pametovala žrtvam posilstva ali rasističnega napada.

 

Takšni ljudje so rakava tvorba naše družbe. Zaradi njih družba gnije. Če bi se takrat pojavila pred mano bi vzel kuhinjski nož in jo zaklal kot svinjo.

Kakšen ima nik ta, ki ga bi zaklal?

Odgovor na objavo uporabnika
butalskinačin, 06.02.2023 ob 16:20

SRČNO UPAM, DA POLICIJA VIDI TVOJ ZAPIS. Ljudje se sploh ne zavedajo kaj piše.

Citirajte ljudje, da bomo lahko vedeli komu je namenjeno. Če ne gre pa samo afna in ime. Ali je tako težko?

Avtor, kakorkoli. Groza. Želim ti, da se umiriš, odklopiš in pozabiš. Predvsem pa dobiš zadoscenje za to kar se ti je zgodilo. Ukrepaj danes ne jutri.

Pa javi se se kaj. Rada bi prebrala ne glede kdaj bo to, kaj se je zgodilo naprej.

Vse najlepse ti zelim. Z velikim veseljem bi te objela tistega vecera, ko si bil 12 let. Te zavarovala. Pa te ne morem. Ob tem zapisu se tudi jaz počutim nemocno, kot si se ti. Na jok mi gre.

Lepo bodi.

Odgovor na objavo uporabnika
o kom to, 07.02.2023 ob 20:16

Kakšen ima nik ta, ki ga bi zaklal?

Nima stalnega.

Mislim, ne vem, se res takšne ogabne stvari dogajajo v Slo ? Je na nas res tako nekaj psihopatskega ? Kot vidite, sta še dva v tej temi, dve ženske napisale, da so bile zlorabljene doma, pa mama nič ni ukrepala ? Ni mi jasno, kako je sploh možno, da toliko mam pri nas zataji na ta način ? So to vse psihopatke ? Kako lahko molčijo ob tem in ne ukrepajo ? Smo res tako bolan narod ? pri južnakih je tega neprimerljivo maanj

Pozdravljen mladi fant,

doživel si nekaj nedopustnega. Ljudje, ki smo prebrali tvojo izkušnjo, si samo predstavljamo lahko, ali pa še to ne, kako grozno ti je bilo in ti je še vedno. Ni izgovora za posilstvo, še toliko huje je, ker se je zgodilo znotraj družine,  kjer bi se vsak moral počutiti varnega. Samo žal se ne. Kakor je težko slišati, verjemi, nisi edini na tem svetu, ki si doživel tako ali morda malo drugačno hudo izkušnjo. Nasilja v različnih oblikah znotraj družin je res ogromno.

Nujno je, da si poiščeš strokovno pomoč,  psihoterapevta. Ne ostajaj sam v tem. Dogodek je grozen, ampak, če si bos poiskal pomoč,  verjemi, je pot ven iz trenutnega občutka, da je nerešljiva situacija, obstaja pomoč.

Kljub hudemu dogodku to tudi ne pomeni, da je tvoje življenje obsojeno na to, da te bo dogodek zaznamoval do konca življenja. Je pot iz te tvoje stiske, ki jo doživljaš. Ne dopusti, da boš naprej v stiski, ali pa si po možnosti uničeval življenje  sam sebi zaradi stiske in vsega v zvezi s tem, ali pa skozi nepredelano izkušnjo. Brez pomoči boš težko konstruktivno reševal to situacijo. Ni sramotno si poiskati pomoč.

Samo srečno ti želim. Pogumen si, da si nam podelil svojo zgodbo. Objemam te na daljavo.

 

 

Nam boš sporočil, kaj novega glede vsega avtor ? Kakšno odločitev si sprejel ? Maščevanje ? Nočem te napeljevati na karkoli, a take stvari se ne da odpustiti NIKOLI.+

zdravo!karkoli se bos odlocil mi te podpiramo.za taksno dejanje opravicila ni,tud jaz ti ne znam svetovati ampak socustvujem z tabo.oglasi se se kaj

lep pozdrav!

Najprej bi se res rad zahvalil vsem in vsakemu posebej za komentarje. Za nasvete, ideje, tudi sarkazem. Moram povedati, da se je od takrat zgdodilo marsikaj. Sreča, na boljše. Tisti dan, ko sem napisal mojo zgodbo, je bilo to sploh prvic od tistega vecera, da sem komurkoli to povedal. Takoj sem ugasnil lap top. Nisem upal cakati komentarjev. Bal sem se odziva. Tako pozitivnega kot negativnega. Ampak me je pisanje na tem forumu koncno upogumilo, da sem vse to povedal se moji punci. S katero sva dve leti. Je edina oseba trenutno, ki ji popolnoma zaupam. Zaupam, da ne bo delala panike, ampak da me samo poslusa, da ne bo tega nosila okoli. Dolgo sem razlagal. Se mnogo bolj podrobno kot tukaj. Bila je seveda sokirana. Dobro je vedela, da ne iscem pomilovanja. Marsikaj ji je bilo jasno. Najin odnos. Saj je ona iz srecne druzine, kjer se lepo razume z bratoma. Jap pač na zalost ne. Jasno ji je tudi postalo, zakaj dolocene zadeve pac nocem poceti v spolnosti niti z njo. Nasla sva mi pomoc. Zelo mi je pomagala pri tem. Zacel sem delati na svoji psiholoski pomoci.  Pot bo se trajala kak cas ampak cutim in vem, da sem na pravi poti. Nobenega nasilja ne bom izvajal. Tudi mascevanje ni vec del mojih misli. Priznam, da bi njemu zelel, da se mu zgodi enako, kot se je meni pri istih letih. Ampak vem, da nisem tak.

Druga zadeva pa je brat. Razmisljal sem. Kako dalje. En kompromis bom moral obrati, ker iskreno nimam psiholoske moči za boj na policiji, sodiscu. S starsi. Nocem, da vesta te zadeve, ker bi ju pomoje unicilo. Sem obral drugo pot. Povabil sem ga na celodnevno smucanje. Sama. Ce je imel jajca pred 8 leti. Jih bo moral imeti tudi sedaj. Takoj se je odzval. Z veseljem pride, ce mu obljubim, da ne bo kakega nasilja. Dal sem mu besedo. To je bil od takrat prvic po 8 letih, da sva bila spet sama. Prvic. Kar šok. Ni mi bilo ravno prijetno iti tja. Zivci. Pogovori, ki jih mislim načeti, ne bodo enostavni. Niti zame niti za njega. Prisel je. Smucala sva. Videl sem ga. Nestrpno je bilo vse skupaj. Sla sva na pivo. Prvo, ki sem ga spil z bratom pri mojih letih. Sla sva na samo, kot se je pac dalo. Seveda debatiras o vremenu, smuceh, pivu, Ma vse. Vmes pa sem presekal. Naj me sedaj poslusa  ker bom kar dolg. Bom pa seveda na koncu njemu pustil besedo. Tukaj bom fajn skrajsal.

Kaj sem mu jaz predstavljal? Igračo, potešitev, zamiro? Zakaj je bilo tega treba? Je pedofil? Je se kaksnemu fantu kaj naredil? Punci? Sem bil jaz rekvizit za zbirko? Kot drugo, ali se sploh zaveda, da je tisti sex vzel mene in meni brata? Namrec jaz sem ga obozeval. Vsak petek sem ga cakal, da je prisel iz Lj. Veliko sva pocela skupaj. Kolo, racunalnik, PS, kaj sestavljala v garaži, gledala filme. Vse. Ali je bilo vredno? Hotel sem, da se vsaj zaveda kaj sem vse izgubil. Gledal sem ga kako mu je slo na jok. Takrat sem prvic zacutil, da mu ni vseeno. Bil je tiho in me poslusal ves cas. Nic ni pripomnil. Na koncu me je zanimala njegova resitev najinega odnosa. Namrec sva se zelo mlada. Odnos lahko nekako resiva, da ne bom tega vlekel cel lajf. Nocem. To ni za mojo psiho. Zavedam se , da moram oprostiti in pozabiti. Boljse bo zame, da cimprej, ker bom se zbolel od teh misli. Rad bi se popolnoma posvetil faksu, punci, hobijem. Rad bi v glavi pomahal tistemu 12 letniku in sel naprej.

Prisel je do besede. Najprej se mi je iskreno opravicil. Koncno pa sem lahko slisal tudi njegovo plat zgodbe. Od tistega vecera se pocuti kot prazna vreca. Vedno, ko me vidi se spomni kako me je kot dojencka nosil okoli in varoval. Potem pa izdal. Tisti vecer je sel kolegom. Kjer je videl, da je njegova simpatija bila na novo z njegovim najboljsim kolegom. Bil je besen. Prevec je spil. Mesali so drogo in se je cisto odklopil, postal poln adrenalina.  Niti ne ve kako je prisel domov. Niti to kaj se je tocno dogajalo. Samega akta se ne spomni. Se pa spomni mojega joka. Stisne ga vsakic ko ga slisi v glavi in kako hudo mi je bilo. Krivec pa on. Bal se je starsev kaj bo. Panika. Mislil je, da bom povedal. Tisto nedeljo je prisel v Lj. Se je hotel ubiti. Sel je cez crto razuma. 3x se je hotel vreci pod vlak pa ni imel poguma. Ni upal vec domov. Ni me upal gledati v oci. Kar me res nikoli ni. Z denarjem, ki ga je zasluzil preko studenta je meni kupoval stvari, pa upal, da mu oprostim, ko je obcasno prisel. Oziroma, da se bo to kar samo resilo. Pa se ni. Cez cas pa je probal nekako iti dalje. Ni imel ideje kako bi resil zadevo. Skratka. Tudi on ne more vec. Zeli, da resiva zadeve. Zeli oprostiti samemu sebi. Najprej mu moram pa jaz. Otroka je dobil, rad bi resil med nama, kar se se da. Nikoli se ni dotaknil nobenega otroka vec. Nima zelja po njih. Enostavno ne ve kaj mu je takrat bilo. Nikoli ne bi niti pomislil, da bi kaj naredil svojemu sinu.

Ponuja mi dve opcije. Naj izberem sam in mu cimprej povem.

1. Na racunu ima 30.000, ki jih je nasparal, obrnil na Bitcoin..itd. nima veze. Naj povem kok zelim za odskodnino, da si lahko kupim kar zelim, grem kamor zelim ali pa sparam za kredit za stanovanje. Zeni bo rekel, da mi je posodil. Tega pa nikoli ne bom vrnil.

2. Naj povem policiji, starsem. Njegovi ženi. Ker ima dovolj. Rad bi zakljucil z tem. Ne more vec se tega iti. Ni pozabil tega nikoli. Ce zelim tako kazen naj bo. Vse bo priznal vsem. Ve, da ga bodo starsi in zena zapustili. Ne bo imel vec smisla za naprej. Si bo tokrat po javni zadevi verjetno res vzel zivljenje, ce je to kazen jo bo sprejel. Govorila sva res hudo odkrito.

Smucala sva dalje. Po 8 letih sva se skupaj celo smejala, tut solzne oci so bile. Dan je bil lep. Tak kot bi lahko bil ze 8 let nazaj pa se mnogo drugih do danes. Res škoda. Tako pa sva oba od takrat po domace povedano v kurcu.

Punca mi tukaj noce svetovati. Naj se odlocim sam. To je moje zivljenje. Tako ali drugace bom moral iti skozi psiholosko pomocjo dalje.

Koncujem. Hvala vam, ker vas zanima. Samo zato sem se odlocil odpisati.

Odlocil se bom pa za opcijo 1. Namrec nocem necaku vzeti oceta in bratu druzine. Tega si ne bi odpustil skozi leta. Nocem imeti nic na grbi. Hocem iti svobodnih misli dalje. Denar mi bo prisel tudi prav. Oce pa mama pa naj zivita srecno dalje  brez, da bi rabila to vedeti.

Lp vsem.

zdravo!lepo da si se oglasil.kako bs ravnal,tezko je reci,ampak mislim da bos ravnal prav,kajti zrtev si ti,zakaj se vec zrtev.konec koncev sta le brata.pozabil ne bos nikoli kakor tudi ne on.

zelim ti cimprejse okrevanje v kolikor je to sploh mozno,pa vsaj da ti bo vsaj nekoliko lazje.ogromno je ze to da si se dekletu zaupal in da te razume,samo ne vem kako gleda na tvojega brata.

zelim ti vse dobro!

zdravo!VSE MU POBERI,da si se bo bolj zapomnil

 

Obrni se na pristojne institucije in strokovne ljudi, da boš čim bolj razčistil s tem, kar se ti je zgodilo in se tudi odločil, ali poveš ali ne.

Prva opcija ni ravno všečna. V očeh njegove žene (in kasneje še koga drugega) boš izpadel kot nekdo, ki je pobasal 30 jurjev in jih nikoli vrnil. Res lepo. Boš dobil denar, izgubil pa dobro ime pri marsikom. Pa tudi možnost pomoči pri vseh, ki bodo za tvojo “nepoštenost” izvedeli, v kolikor se ti kdaj v življenju kaj zalomi. Poštenost brata pa… Tako kot je leta lagal in prikrival, se bo zdaj z lahkoto zlagal svoji punci, da ti je denar posodil, dober kot je. Samo ti, pacek nepošteni, ga pa nisi vrnil. Res lepa popotnica. Za oba.

Hahahaha

Kakšna zgodbica 👍 To pa je vrhunec tega foruma

Jaz RES ne morem verjet, da je baje toliko posilstev znotraj družin v Slo, kot ste videli, sta še dva posta v tej temi opsiali podobno zlorabo, eno uporabnico je zlorabljala lastna sestra ???? WTF ??? Rekla mami po toliko letih, mama pa nič ? ?? Samo gleda čez okno in kadi cigaret, ne reče nič ??? !! pa druga punca,ki pravi, da jo je očim posiljeval, mama, sestra vedele za to, ukrepal nihče ???! Ne vem lahko takim osebam, ki NE ukrepajo, rečemo psihopati, ker omenjeni brat in sestra, ki sta zlorabili mlajše so ziher PSIHOPATI, ne zgolj pedofili.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2183, 06.02.2023 ob 11:14

Predolgo čtivo zame 🙄

itak da ja, ti komentiraš samo enostavče zveze, te misliš da razumeš.

Ušpam da boš zmogla .

To je tko k alkohol ..vsaka droga

Prinese iz nas najslabse …

On je pac prikriti peder to je dejstvo

Drugo … glede na tvoja leta bi mel ob krutem posilstvu zrt analne odprtine unicene zdle ti probleme s tem kako bos sral oz bi ti uhajal tkoda kako tocno te je posilu?

Mene boli ze prst kaj sele ku rac tkoda objasni mi kako da je s tvojo ritjo tkt blo tko da recemo vse OK.

Vse skupi bolano brez primere.

Psihopatski peder.

Ogabna anala,pedri in vse podobno

kaj novega z bratom in tabo ??

New Report

Close