Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lažem o možu in o najinem zakonu

Lažem o možu in o najinem zakonu

Veljava za ljubeč in razumevajoč par z dobrim zakonom, z urejenimi financami in z vsem kot mora biti. Nad možem so sploh vsi ki ga spoznajo in ki ga poznajo navdušeni. Velja za dobrovoljnega zabavljača, ki bi za svoje ljudi premikal gore. Do nedavnega je bilo res tako, življenje sva imela urejeno, imela sva se super. Ko je mož zamenjal službo pa se nama je vse začelo rušiti, kot hišica iz kart. Prišel je v ekipo mladih ljudi, praktično mulcev, vsem bi bil lahko skoraj fotr, ki so samski ali vsaj brez otrok. Po novem ne hodi domov po službi, vedno zavijejo še na pijačo, dve ali tri, grejo h kateremu od njih igrat računalniške igrice, ob petkih pa košarka, ki traja pozno v noč. Njegov življenjski stil se je že začel poznati na najinih financah, pustimo, da se obnaša kot kreten. Hoče biti kot oni in izpade bedasto. Moja prigovarjanja in prošnje ga prav nič ne ganejo. Vse dneve in večere sem sama, tudi za stare prijatelje in sorodnike nima več časa. Ker mi je nerodno povedati po pravici, da se je možu odpeljalo, da ima očitno hudo krizo srednjih let, lažem. Lažem o tem, da med vikendi hodi prijatelju pomagati prenavljati vikend, saj mi je groza, da bi kdo izvedel, da rajši dneve preživlja z mladimi sodelavci, kot z družino in prijatelji. Skrbi me, da letos ne bomo prišli skozi z nakupom avtodoma, ker ne bomo imeli denarja, saj je možev prispevek zelo, zelo manjši, kot je bil. Bi morala možu postaviti ultimat? Kaj pa če ga bo ignoriral? Tega me je najbolj strah, saj bi potem morala priznati, da je najin zakon v riti, mož kot podivjan otročaj, denar pa nama kopni kot sneg na topel sončni dan.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Cecilija, 28.01.2022 ob 13:25

Veljava za ljubeč in razumevajoč par z dobrim zakonom, z urejenimi financami in z vsem kot mora biti. Nad možem so sploh vsi ki ga spoznajo in ki ga poznajo navdušeni. Velja za dobrovoljnega zabavljača, ki bi za svoje ljudi premikal gore. Do nedavnega je bilo res tako, življenje sva imela urejeno, imela sva se super. Ko je mož zamenjal službo pa se nama je vse začelo rušiti, kot hišica iz kart. Prišel je v ekipo mladih ljudi, praktično mulcev, vsem bi bil lahko skoraj fotr, ki so samski ali vsaj brez otrok. Po novem ne hodi domov po službi, vedno zavijejo še na pijačo, dve ali tri, grejo h kateremu od njih igrat računalniške igrice, ob petkih pa košarka, ki traja pozno v noč. Njegov življenjski stil se je že začel poznati na najinih financah, pustimo, da se obnaša kot kreten. Hoče biti kot oni in izpade bedasto. Moja prigovarjanja in prošnje ga prav nič ne ganejo. Vse dneve in večere sem sama, tudi za stare prijatelje in sorodnike nima več časa. Ker mi je nerodno povedati po pravici, da se je možu odpeljalo, da ima očitno hudo krizo srednjih let, lažem. Lažem o tem, da med vikendi hodi prijatelju pomagati prenavljati vikend, saj mi je groza, da bi kdo izvedel, da rajši dneve preživlja z mladimi sodelavci, kot z družino in prijatelji. Skrbi me, da letos ne bomo prišli skozi z nakupom avtodoma, ker ne bomo imeli denarja, saj je možev prispevek zelo, zelo manjši, kot je bil. Bi morala možu postaviti ultimat? Kaj pa če ga bo ignoriral? Tega me je najbolj strah, saj bi potem morala priznati, da je najin zakon v riti, mož kot podivjan otročaj, denar pa nama kopni kot sneg na topel sončni dan.

 

 

eh ja, spet ena tečna baba, ni čudno da ga ni doma!

TOLE je še enkrat lansirana zgodbica, drugače se pa dogaja, zelo pogosto, in se bo še v prihodnosti; hja, zakaj, zato ker se naveliča(mo) vsega, in tudi drug drugega, ob tem, da vemo, da se živi samo enkrat, hkrati pa tudi zelo dolgo … je treba popestrit si dneve, mesece, leta…

Držim pesti, da uspeta nabavt avtodom bo lh sodelavce okol fural😂

Pa kaj se sekiraš po nepotrebnem. Znajdi se! Tudi ti pojdi v lajf in ga uživaj na polno. Bliža se osmi marec, bodo zagotovo kje slacifantje imeli nastop, pa greš vrsikat v prvo vrsto. Možu obvezno poveš, da si se nalezla od njega tega navdušenja nad življenjem in da ima popolnoma prav. Pojdi na masaže, nege obraza, manikure, kupi si kaj res lepega in dragega za obleči, frizura in v lajf. Pa obvezno tečaj plesa, po možnosti v visokih petkah, ob drogu ipd. Garantiram, da bo kmalu prišel k sebi. Če ne pa se boš vsaj imela vrhunsko in ne boš utegnila niti spremljati kje je on in kaj počne, ker boš toliko zasedena s svojimi aktivnostmi 🙂

Z mlajšimi se tudi sam spet počutiš mlad….

 

//https://www.youtube.com/watch?v=vUb8WQM29ZY//

Če tole ni izmišljena zgodbica, se je tip pač naveličal ženine tečnobe in je to njegovo ravnanje le beg od realnosti.

 

Če je osnovna tema clickbait, ali ne….  zna bit kriza zgodnje druge pubertete to pri moškemu, ja.

Pri meni bilo podobno – v 5ih letih propad zakona in družine, po 12 let prej vse OK in obvladljivo kar se alkohola tiče – kot bi mu spodrezal noge…… Tako je šlo navzdol. Alkohol je hudič. Zasvoji tudi prej popolnoma stabilne -problem pri takih, ki imajo dobro službo, plačo in tudi redne pivske sodelavce, je pa še hujši – ko je vsak dobro zaključen posel razlog, da se ga nažrejo – že med delovnim časom se pije pri njihovem kosilu med delovnim že buteljke,  pa potem za volan – tudi kazni padale iz tega razloga, ja, tudi odvzem vozniške. Ali pa potem, pred zaključkom službe, ko cugajo iz zalog, ki si jo namerno ustvarijo v internem “minibaru” v službeni omari v službeni pisarni, ali pa kje v kakšnem lokalu potem nadaljujejo “casual Friday”.. Denar ima tudi tak seveda, pa prikriva potem, skriva bančne transakcije, ko gre po 150-200 EUR za en yak pivski horuk s sodelavci , ko “poje kartica”(to se pije konjake VSOP in starane rume po najvišji tarifi naprimer, eni še cigare…) Bolj se bliža tak moški 50im, bolj je kriza. Sploh ni nujno da je tudi qrbarija zraven – samo ta klinčev alkohol. Tega je ogromno v višje-srednjih do visoko kastnih službah med sodelavci.. Alkohol zasvoji možgane, uniči zakone, zveze, družine… vse, za kar si se trudil preteklih 15 let.

Ta zgodbica je že bila. Najbolj zabavno pa je, da zaradi parih piv in ene košarke veliko manj finančno prispeva.

 

Umisli si ljubimca, ki že ima avtodom. Prozi brez moža. Glej nikogar, ne boreš v nič prisilit. Recimo, da bi zdele tebe nekdo prisilit na nek faks, ki te ne zanima. Pomeni ne zanuma. O.k. ljubimec z avtodomom  rešitev. Mami pa pošlješ slike, da se ne vidi obraza in je.

Kateri avtodom sta izbrala?

Drugič avtorji izmešljenih zgodbic izpustite avtodom. Takrat bi vam morda ša kakšna naivna monklja nasedla….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno753, 28.01.2022 ob 22:21

Ta zgodbica je že bila. Najbolj zabavno pa je, da zaradi parih piv in ene košarke veliko manj finančno prispeva.

 

Ja, to je najbolje v tem nakladanju. Kolk stane košarka in kolk piv potem tip popije, da se je naredila taka finančna luknja?

Ce je pa samo nakup avtodoma problem, potem jaz ne vidim nobene tezave v tvojem zakonu!

Mislim da ima kurbico, ne mladičev za družbo.

…avtorica…ne bo bolje..vedno huje.

Moj bivši partner,za sosede,kolege,sodelavce in tuje…dobricina ki ga ni. Prišlo tako daleč,da ni imel ne čas za dom,ne otroka,…za vsa dela hišna v in okolico so padla name. Še za otroka ni poskrbel,ko sem sluzbeno bila na poti. Je kar svakinjo poklical,da ga dvigne v vrtcu. Ker se moški tukaj pritozujejo in da je glavni razlog za ločitev pri moških manjka sexa…še za tega ni imel časa…družba,pijača in dobra dela so bila na prvem mestu.

Zato ti svetujem,da ga postaviš na realna tla,daš ultimat ali se ločiš…

Jaz sem se ločila,ker neplačane čistilke mu ne bom igrala….da od njega nimam ne jaz in otrok popolnoma nič…hvala…raje živim sama in ne rabim prenašat pubertetnika 40+…

Odgovor na objavo uporabnika
Sfuzlana, 05.02.2023 ob 19:15

…avtorica…ne bo bolje..vedno huje.

Moj bivši partner,za sosede,kolege,sodelavce in tuje…dobricina ki ga ni. Prišlo tako daleč,da ni imel ne čas za dom,ne otroka,…za vsa dela hišna v in okolico so padla name. Še za otroka ni poskrbel,ko sem sluzbeno bila na poti. Je kar svakinjo poklical,da ga dvigne v vrtcu. Ker se moški tukaj pritozujejo in da je glavni razlog za ločitev pri moških manjka sexa…še za tega ni imel časa…družba,pijača in dobra dela so bila na prvem mestu.

Zato ti svetujem,da ga postaviš na realna tla,daš ultimat ali se ločiš…

Jaz sem se ločila,ker neplačane čistilke mu ne bom igrala….da od njega nimam ne jaz in otrok popolnoma nič…hvala…raje živim sama in ne rabim prenašat pubertetnika 40+…

Življenje je preveč lepo, da bi živela v nepotrebnem stresu. Mož bi rad izpregel, pa noče deliti premoženja s teboj. Čaka, da ti spokaš. Pripravi se na ločitev, postavi si temelje za naprej, preden postaviš ultimat. Daj oceniti nepremičnino, najemi mediatorja, da postavita pogajalsko izhodišče. Ni poceni, ampak kolegica je z meditacijo dosegla boljši izplen kot bi z odvetnikom, h kateremu je šla najprej.

Za začetek se začni družiti z mlajšimi od njega, daj mu to vedeti, potem začni hvaliti mlajše od njega kako so zanimivi in baje zdržljivi in nimajo starostnih problemov 🙂 potem si privošči ogled kakih slačifantov in kakšen izlet z mlajšimi 🙂

ne sekiraj se avtorica, boste imeli pa avtodomu eno sobo manj, pa se imela še bolj rada, ko bosta malo bolj stisnjena..

Ja, me je Andrej prehitel. Sem hotela predlagat, da pojdi z njimi.  Pa jasno, da je fino se zabavat z mlajšimi od sebe, po mojem zate še bolj kot za njega, kaj?

 

Očitno, topel preskrbljen domek, notri pa, kot mačka na krušni peči. Gospodar pa ji streže brikete in mleko. Tudi tega je dosti enkrat.

Kolikokrat mu je to vrnjeno? Če bi imel doma svežo ” domačo govejo juho” bi jo z veseljem jedel doma.

Dober tek, sveži zrak, da kisik možganom.

 

Avtor, ko pišeš lažne zgodbice, moraš biti dosleden. Izdala si se, ko si iz krize srednjih let prešla na avtodom. Klasična napaka. Pač ni glih velik IQ. Drugič pamet v prste, pa napisati laži bolj politično.

New Report

Close