Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Lažnivec Danilo Türk

Lažnivec Danilo Türk

Če citiraš določeno določbo konvencije MORA BITI VEDNO enak tekst, sa če ne bi Türk spreminjal konvencijo. Se pravi drugače itak ni mogel napisati.

Bom še enkrat ponovil. Kopirani so celi deli teksta, “samo konvencije in definicije” so navadna laž. Nekateri se tule zelo trudijo to laž spromovirati (kar poglejte, kako neprestano jo ponavljajo).

Kdaj pa je ataturk izstopil iz partije?
Tega podatka še nisem zasledil… Ker sem sedel na ušesih ali ker ga to ni še nihče vprašal?

Ni izstopil, so ga “izbrisali”, ker je bojda nehal plačevat članarino tam nekje sredi leta 85.

Pa še ne odgovoren je.

“Libertalec, ti je Peterle podmazal, da blatiš Turka na tistem svojem zanikrnem blogu?”

Ne. Pravzaprav sem dva dni nazaj skritiziral tudi Turka. Ampak očitno v Sloveniji še vedno velja, da če si neopredeljen si plačanec obeh. Meni pa ostane le bridkost, ker nisem plačanec obeh, kar pri tolikšnih marketingških budgetih sploh ne bi bilo slabo.

“tudi Turka”

…popravek: tudi Peterleta

Pa še ne odgovoren je.[/quote]

*neodgovoren

Kaj je intelektualna lastnina, je za večino populacije najbrž preveč zahtevna tema in tega najbrž ne bi bilo smiselno razlagati. Tistim , ki to vedo, razlaga pač ni potrebna, ostali pa ne bi razumeli. Morda bi bilo namesto tega bolje uporabiti kakšno primero, razumljivo »kmečki logiki«, npr.: Če Lojze proda sosedu Pepetu svojo kokoš, potem pa bi taisto kokoš prodal še Gusteljnu iz sosednje vasi, to res ne bi bilo lepo. Povsem drugače pa je v primeru, če Lojze proda sosedu Pepetu svoj semenski fižol, nato pa enako seme proda tudi Gusteljnu. Iz ene kokoši je mogoče skuhati samo eno juho. Seme pa ima to izredno in čudovito lastnost, da se bolj ko ga trosimo in delimo, vse bolj množi. Enako kot s semenom je tudi z znanjem – če ga delimo, se povečuje. Lojze bi grdo ravnal, če ne bi obema kupcema zagotovil seme enake kakovosti. Podobno pa tudi Danilo ne sme v enem svojem delu o isti temi zapisati nekaj drugega, kot je zapisal že v prejšnjem…
Gornje je zapisano bolj za šalo, kot zares. Kajti tisti, ki manipulirajo z dejstvom, da je Danilo v nekem strokovnem delu »plonkal« od samega sebe – do česar ima seveda vso pravico – sami dobro vedo, da so njihovi očitki bedasti in podli. Zato je najbrž edini primeren odgovor na takšne nizkotnosti prizanesljiv nasmeh…

Kopirano.

Ko sem šel delat preko študentskega servisa, sem podpisal pogodbo, da svojih umotvorov in umotvorov podjetja ne bom prodajal, delil, izdajal, itd. kakemu drugemu podjetju.

Bravo copy/paste! 🙂

New Report

Close