Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lea Sirk-ne morem verjet

Lea Sirk-ne morem verjet

Kaj je pa narobe naredila?

Kodrlajsasto pofarbani lasje so big No No.

Komentar članice strokovne žirije Lee Sirk po zaključku Eme, ko gledalci večinsko niso podprli očitne RTV-jevske izbranke Raiven.

“Ja in zdaj je cela senzacija okrog tega, zakaj sem jaz rekla, ozvočena: ‘Faking, ne morem verjet.’ In ja, to sem – faking – mislila! Ne morem verjet, ker sem bila prepričana, da bo zmagala Raiven. KO JIH JEBE.”

https://www.instagram.com/p/Bt9W1Gtleul/

Od kdaj je prepovedan izrazit svoje mnenje?


Odstopla od kod? Sprašujem ker ne vem, tle gor vsi pišete kot da je zaposlena na rtv. A je? Na katerem del.mestu?

Uf tole je pa meni zelo narobe, sploh ne razumem kako si lahko privošči take izjave, sploh so neprimerne za nekoga, ki je bil v strokovni komisiji.
[/quote]

To je zato, ker ona ni nobena strokovna komisija. Kaj pa je ona? Na podlagi česa lahko ona ocenjuje glasbo? Ima kako izobrazbo, znanje, vsaj dolgoletne izkušnje…..karkoli? Ne. Od metanja ven z roza lasmi in enim bednim komadom, ki ga je uspela posneti, res ni nobena strokovnjakinja in profesionalka. Zato tudi temu primerno obnašanje.

V čem točno je problem? Da je povedala kar je mislila? Ali, da je uporabila, po prepričanju večine, neprimerno besedo za javno tv?

V čem točno je problem? Da je povedala kar je mislila? Ali, da je uporabila, po prepričanju večine, neprimerno besedo za javno tv?
[/quote]

A je sploh potrebno pojasnevati, da je s tem dejanjem celi Sloveniji razgalila njeno pristranskost?

Sicer je pa to klasičien primer, ko nekomu sčepec slave stopi v glavo, kar je altroke ironično, glede na to kaj lansko leto pela v Hvala ne in posledično tudi promovirala. 🙂

V čem točno je problem? Da je povedala kar je mislila? Ali, da je uporabila, po prepričanju večine, neprimerno besedo za javno tv?
[/quote]

Problem je, da mora kot strokovna žirantka biti profesionalna in pozabiti na prijateljstvo. Če že ne more, mora to obdržati zase, ne pa da blekne svoje misli kar v živo in to še z neprimernimi besedami. Ona ne more f……. verjeti, ja moj bog izražanje, pa saj ni več najstnica no. Doma naj gobca kar hoče, na televiziji pa bi morala vedet, kakšno vedenje in katere besede so primerne in katere ne.


Odstopla od kod? Sprašujem ker ne vem, tle gor vsi pišete kot da je zaposlena na rtv. A je? Na katerem del.mestu?
[/quote]
A ti kekec sploh razumeš point mojega sporočila? Namig: ne razumi vsega dobesedno

To je zato, ker ona ni nobena strokovna komisija. Kaj pa je ona? Na podlagi česa lahko ona ocenjuje glasbo? Ima kako izobrazbo, znanje, vsaj dolgoletne izkušnje…..karkoli? Ne.
[/quote]

Aaam, v bistvu ja, ima.
15 let petja, nastope na več velikih tekmovanjih, pisanje besedil, back vokaliranje, glasbeno izobrazbo, 2 albuma, poučevanje glasbe … bi najbrž lahko utemeljilo njeno sodelovanje v strokovni žiriji, se ti ne zdi?
Njena izjava pa se tudi meni zdi ponesrečena, ampak to ne izključuje tega, da je podkovana.

Aaam, v bistvu ja, ima.
15 let petja, nastope na več velikih tekmovanjih, pisanje besedil, back vokaliranje, glasbeno izobrazbo, 2 albuma, poučevanje glasbe … bi najbrž lahko utemeljilo njeno sodelovanje v strokovni žiriji, se ti ne zdi?
Njena izjava pa se tudi meni zdi ponesrečena, ampak to ne izključuje tega, da je podkovana.
[/quote]
ta njena izjava očitno ni ponesrečena, ampak po njenem kasnejšem odzivu sodeč, je očitno kar stalnica njenega neprimernega in nekulturnega obnašanja, ki ga je v kasnejših izjavah samo še stopnjevala.

Povsem neprimerno obnasanje na katerikoli tv. Razlog, da take priloznosti ne dobis nikoli vec.

A je sploh potrebno pojasnevati, da je s tem dejanjem celi Sloveniji razgalila njeno pristranskost?

Sicer je pa to klasičien primer, ko nekomu sčepec slave stopi v glavo, kar je altroke ironično, glede na to kaj lansko leto pela v Hvala ne in posledično tudi promovirala. 🙂
[/quote]

Torej je problem v tem, da je svojo pristranskost razkrila? Ker seveda, mi smo prepričani, da je strokovna komisija nepristranska? O, božja mati 🙂
Torej, pomembno je, da se ne ve in vidi.

Casi evrovizije, ko je bila se pomembna glasba, so za vedno minili. Danes je to postalo tekmovanje v bizarnosti, vecji odbitek kot je nekdo, vec moznosti ima za dobro uvrstitev. Pa ce upostevamo se sosedsko medsebojno darovanje glasov in udelezene ze azijske drzave… ce se mene vprasa, je cas, da nehamo zapravljati denar za to, da se ima nekaj ljudi fino pri tem turizmu.


A ti kekec sploh razumeš point mojega sporočila? Namig: ne razumi vsega dobesedno
[/quote]
Sprašujem, odstopla s katerega položaja/del.mesta/funkcije? Tisti, na katerega očitno namiguješ je imel javno funkcijo, plačano iz davkoplačevalskega denarja. Ta pa ne vem, če jo ima. Mislim, da je svobodna in ji ni treba polagat računov nobenemu. Me pa lahko popraviš, če se motim, zato sprašujem.

Aaam, v bistvu ja, ima.
15 let petja, nastope na več velikih tekmovanjih, pisanje besedil, back vokaliranje, glasbeno izobrazbo, 2 albuma, poučevanje glasbe … bi najbrž lahko utemeljilo njeno sodelovanje v strokovni žiriji, se ti ne zdi?
Njena izjava pa se tudi meni zdi ponesrečena, ampak to ne izključuje tega, da je podkovana.
[/quote]

Vse to imam tudi jaz. 🙂 pojem že 20 let, sem delala glasbeno šolo, pela backvokal pri bendih, jim pisala besedila, snemala z njimi, sodelovala na tekmovanjih, no edino poučevala nisem nikoli. Pa zato še nimam ustreznih sposobnosti za strokovno ocenjevanje glasbe. Ona je s svojim dejanjem dokazala, da teh sposobnosti tudi sama nima, ker pristranskost pri taki nalogi nima kaj iskati.

Torej je problem v tem, da je svojo pristranskost razkrila? Ker seveda, mi smo prepričani, da je strokovna komisija nepristranska? O, božja mati 🙂
Torej, pomembno je, da se ne ve in vidi.
[/quote]

Ampak pri nas je pa ze vse postalo normalno, ali kako, vsak odklon? Nimam pojma, kaj je v ozadju v konkretnem primeru, ampak JA, vsaka strokovna komisija bi morala odlocati po strokovnih kriterijih, ne po prijateljskih, sorodstvenih, poslovnih,… in ne vem kaksnih povezavah se. Ne morem faking verjeti, da je to treba napisati.


Sprašujem, odstopla s katerega položaja/del.mesta/funkcije? Tisti, na katerega očitno namiguješ je imel javno funkcijo, plačano iz davkoplačevalskega denarja. Ta pa ne vem, če jo ima. Mislim, da je svobodna in ji ni treba polagat računov nobenemu. Me pa lahko popraviš, če se motim, zato sprašujem.
[/quote]
od javne rtv bo dobila honorar za te njene izpade in j..banje gledalcev, ki z naročnino financirajo rtv.
vsekakor ji ne bi smeli plačati, ker je prestopila vse meje, sploh, ker je namesto opravičila in strokovno opravljenega dela, gledalce še dodatno javno žalila. In taki osebi tudi ne bi smeli več dati mesta na tej tv, da se promovira in služi z denarjem tisti, ki jih javno j…
Ni bila ona včeraj tam zastonj.

Torej je problem v tem, da je svojo pristranskost razkrila? Ker seveda, mi smo prepričani, da je strokovna komisija nepristranska? O, božja mati 🙂
Torej, pomembno je, da se ne ve in vidi.
[/quote]
Naj bi bila. Kot v športu.Tako pa vemo da so forsirali Raiven in v finale dali pesem ki po njihovem (očitno) ne bi imela šans da zmaga. Se bodo drugi izvajalci pritožili im zahtevali razveljavitev?

Torej je problem v tem, da je svojo pristranskost razkrila? Ker seveda, mi smo prepričani, da je strokovna komisija nepristranska? O, božja mati 🙂
Torej, pomembno je, da se ne ve in vidi.
[/quote]

Točno tako. Lahko se tebi zdi butasto, ampak točno tako te stvari potekajo. Misli si lahko kar hoče, izraziti pa tega ne sme. Tudi zdravnik lahko sovraži pacienta, a ga mora prav tako obravnavati po najboljših močeh. J…. ga. Tako je in če ni dovolj zrela, da bi to sprejela in upoštevala, nima tam kaj iskati.

Od kdaj je prepovedan izrazit svoje mnenje?
[/quote]

A ti izražaš svoje mnenje tako, da ljudem (enako kot Lea) govoriš, naj se jebejo?

Torej je problem v tem, da je svojo pristranskost razkrila? Ker seveda, mi smo prepričani, da je strokovna komisija nepristranska? O, božja mati 🙂
Torej, pomembno je, da se ne ve in vidi.
[/quote]

Zgleda, da ne veš kaj pomeni beseda strokoven.

Lea kot Lea. Ni glih angelček, se pa dobro prodaja tistim, ki je ne poznajo.

[img]http://freegifmaker.me/img/res/1/5/5/0/4/1/1550413288295930.gif?1550413295[/img]

Djmo še temu robotu malce pozornosti.

New Report

Close