Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lea Sirk-ne morem verjet

Lea Sirk-ne morem verjet

Zame ena prepotentna primorska šjora, brez elegance. Misli, da duhovita, zabavna??
Da ima vijola pobrite lase, čez dva dni bjonda… tretji dan lasne vložke… a to naj bi bilo vauuu?
In navijala za Raven, zelenolaso umetno lutko…. pa to rabiš zvečer 3 ure, da spraviš s sebe!
Presnete maškare babje! Pa še tupoglave!
Njuna muska pa za zadetke ob cenenih lokalih na plažah! Fak….

Čestitke zmagovalcema!

Od kdaj je prepovedan izrazit svoje mnenje?
[/quote]

na kulturen način nikakor – na vukgaren ormitiven, nedorasel svojim letom, kot njen, pa zagotovo!

Še danes sem vesela, da sta mlada preprosta umetnika zmagala.
Sedaj pa glejmo Vikend paket kjer bosta gosta in bomo izvedeli kaj več 🙂

Tota Lea naj si namesto roza pobarva lase z blond barvo, če že ni naravno blond.

Casi evrovizije, ko je bila se pomembna glasba, so za vedno minili. Danes je to postalo tekmovanje v bizarnosti, vecji odbitek kot je nekdo, vec moznosti ima za dobro uvrstitev.

Podpišem. Evrovizija je mrtva, danes je to postal freakshow za izkazovanje politične pravovernosti. Edino kar lahko naredimo je, da bojkotiramo to greznico.

O Lei Sirk pa škoda zgubljat besed. Ko sem jo prvič videl sem ugibal če je travestit… Take kot je ona bi bilo treba skupaj z Mišo Molk, Škuc Legebitra in ostalimi bolniki na ladjo z enosmerno karto za Madagaskar.

Pa če se ne bi slučajno slišalo bi bilo pa vse ok. Bogve koliko takih komentarjev je bilo še v ozadju pa se jih ni slišalo.
Meni pa je čisto vseeno. Povedala je kaj misli. Zakaj pa ne? Seveda vaša hinavščina pa nekaj velja!
In meni sta ta dva tolk ubogo zaljubljena da sam upam da bosta zdržala do eme.
Mimogrede, sem si prav pogledala letos to emo, ki je nikoli ne gledam ker so bedni komadi. Vsi. Lušni so mi Konji ali pa Ložarjeva. Ostalo je res bogo.


Kot ena nuna. 🙁

New Report

Close