Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Leninizem-Bučar

Leninizem-Bučar

in iskrica na obzorju:

http://www.siol.net/slovenija/aktualno/2008/10/bucar.aspx

Ninej, vse skupaj se mi tvoje delo zdi kot namerno izpostavljanje enih in istih idealov. Volitev je res že konec.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Mogoče je pa napačno volila ??

Ninej, a si slišala Primoža? Konec, konec, konec…

Sicer se mi pa zdi, da ti je kar malo žal, da so volitve za nami. Tako ne boš mogla zlivati gnojnice po vladajoči koaliciji in peti slavospevov opoziciji.

hja, kakšnih enih in istih idealov, pa saj vsi vemo kdo je Dr. Bučar oče slovenskega naroda, zakaj se njegovo razmišljanje o prejšnji in tej vladi ne bi smelo komentirati???

seveda so volitve že za nami, sedaj je povolilni čas in zakaj se ne bi smelo debatirati o prejšnji še aktualni vladi saj o novi še ne moremo, no ja nekateri očitno lahko.

kaj je Primož, te motijo moji posti in nove teme, teme ki blatijo novo vlado pa je sploh še nimamo pa ne, čudno. Kaj ne smem odpret nobene nove teme niti o dr. Bučarjevih komentarjih al kako? Ali pa si dobil kakšne zahtevke da me onemogočiš.

dragi moj, sem že miljonkrat povedala pa bom še enkrat, ta opozicija sploh ni bila opozicija in pokaži mi en sam moj post, kje ji pomjem hvalospeve.:)

o novi vladi še ne morem soditi in ji bom dala nekaj časa mir, če bo kaj narobe in ko bo, potem pa bom tudi takrat opozarjala.

JJ pa sem vedno hvalila ko je bil in ko bo v opoziciji, tja tudi spada, vsaj po mojem skromnem mnenju!:)

JJ pa sem vedno hvalila ko je bil in ko bo v opoziciji, tja tudi spada, vsaj po mojem skromnem mnenju!:)

hja zakaj pa spada v opozicijo, zato ker je le tam dober in zna dobro gledati pod prste, vladanje pa mu ne leži, ker vladanje razume apsolutno!:)in tu se popolnoma strinjam z Dr. Bučarjem.

Dobr pod prste zna gledati Jelinčič-Plemeniti. Prepričana sem, da bosta
z JJ oz.opozicijo, kar se gledanja pod prste tiče, dobro sodelovala.
Pa, da vidimo.

Ninej, hvala za link.
Drugače bi še spregledal mnenje edinega desničarja, ki ga res cenim (dr. Bučarja). Mislim, da je en redkih Slovencev, ki ne podpira delitev. Ostali vsi le govorijo, mislijo pa povsem drugače…

Bučar je med redkimi, ki znajo stvari postaviti na svoje mesto in preseže to z levaki in desnaki.

super za tale link res…Bučarja sem vedno zelo cenila

ali je samo “nad” vsemi opredelitvami in konstruktivno kritičen do vsega in vsakogar

ali pa v resnici nikoli ni bil desničar kot smo ga dojemali…

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

kaj pa sedaj, ga ne ceniš več, jaz sem ga in ga vedno bom, neglede, komu prisodi rdeč karton!

nisem napisala da ga ne cenim več sploh ne…

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

Bučar ni nikoli bil desničar.
Kje ste pa to pobrali?

Bučar je star partijec, partizan, po vojni pa je pomagal KNOJU!

New Report

Close