Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lep dan še naprej

Lep dan še naprej

Uh… to me pa veseli :;)))) No se bomo še trudili, ni problem :)))

Uf, bemtiš, Barbara, si me pa zrajcala, da
sem kot obsedena uš na tem stolu in hodim
po hiši gor in dol in zaklepam vrata, da mi kaj
ne uide, zdaj grem pa kar k sosedu.

Barbi, samo srčno upam, da nima nihče od
teh “kuhinjskih elementov” kompliciranega zloma, isuse!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no sej Mariči .. to je bil moj namen :)))) zrajcat vas .. da boste lahko na Janijevi temi se tuširali z mrzlim tušem :)))))

Hja , je za bit previden … tudi tam :)))

Nikitka pa sprašuje , če Brusy ve , za kaj gre pri teh zlomljenih kostkah , mi je sumljiv njegov odgovor

Gremo udarit eno neumno: pa recimo takole: bomo
dejali, da “pečemo štrudelj”, naribana jabolka bodo
uno, sok od jabolk, ocejenih, bo uno, začimbe, kot
so cimet, sladkor, nageljnove žbice, limonine lupinice,
bodo uno, ……. na, zdej gremo pa dela uno ………..
k’ ji bomo mi rekli “pečenje štrudlja”, heh!

Pa paz’te fantje, da si nau kakšen od vas “prislužil”
kompliciranega zloma!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Počutim se kot Stevie Wonder !

mariči .. naj ti povem .. da se zgoraj tuširamo .. ker je tako vroče .. mislim dve temi višje :)))

sicer se nekateri trudijo in prodajajo svoje izdelke .. samo odziva ni kaj prida :))))

prideš pomagat ?

Samo , da imaš vse kosti cele , drugo ni važno !

Nikitka …. ma kaj čem še naprej , če si pa reku NE …

… a Zvone ti je prišel ?

Nikitko to res zanima

Ja, Nikita, tudi Zvone mi je prišel, pa kako
naglo, še nobena reč tako na hitro,kot prav on!
Uf, uf, uf, jest ‘m pa Nikita in najin Zvone, bog
ti polončkaj, se že počutim kot odcvetajoča
vrtnica, heh, heh, heh, !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No , potem je pa O.K.

Nikitka je zadovoljna

nikita .. tebe je pa res tista zlomljena kost mal iz tira spravila :)))))))))))))))))))

Ja, Nikitka, sej si lahko. Ko meni eno parkrat pride, veš,
sem pa tudi jaz zelo zadovoljna. In danes mi je eno
parkrat res že prišlo, kar po pošti, vse, kar mi je imelo
priti, pa še en mau več!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja , nam , ki smo že starejših letnikov , se kosti slabše celijo … pa do komplikacij rado pride , pa je treba znova zlomit … pa jasno , da se me je rahlo dotaknilo , no !

Nikitka ima soseda , ki so mu že trikrat popravljali zlom … na nogi , he , he , na srečo

Hee, tole prihajanje pa me mal spominnja na eno našo “prjatelco”… sej se spomniš , ne , kako jo je prizadelo takole “prihajanje” :))))

Nikitka se čudi , ker kar malo pogreša … ene , he , he … mater , vse je možno , a ne

Mariči, sam da ne pridejo položnce – po pošti mislm
K men sam položnce po redni pošti hodjo….Včasih so bla ljubezenska pisma, danes so pa položnice

sej te razumem nikita … ni glih fino, če se zlomi, zalomi ali kako drugače poškoduje zadeva .. ki jo še kako potrebujemo v življenju :)))))

B. je vesela, da ti je zlom dal misliti … in da znamo cenit to kar imamo doma :)))))

:))))))))))) ja je res.. lepo…. da znate ceniti to ja ;))))))))))))))))))

New Report

Close