Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lep dan še naprej

Lep dan še naprej

vam želim Jaz odhajam iz te pasje vroče pisarne k mojim frockom in komaj čakam da jih vidim. Včeraj so prišli malo pozno pa nekako nismo uspeli sprovesti kaj dosti crkljanja. Grem pa zdele nadomeščat.

LP

Špela

Tudi jaz se poslavljam.

Mejte se lepo v krogu svojih dragih. Pa polupčkajte jih.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No Pandi .. zdej ste se verjetno že fino postiskali, polubčkali in pocrkljali :))) jaz grem zdaj z mojim spančkat … no ja .. mal pozno je samo kaj .. ko je mali naspidiran do konca .. in če bi bilo možno .. sploh nebi šel spat :))))

Lepo nočko želim tudi ostalim gmajnarčom in naj bo danes bol mirna ..

B.

Hja, kaj čem reči…. Vse je napisano v naslovu, torej….. Lep dan! In seveda dobro jutro 🙂

Jani bo danes imel doooooooooooolg lep dan :))))

Dobro jutro gmajnarčki :))))))))) lep in sončen dan, jaz sem takooo zaspana.

Dobro jutro tudi z moje strani. Zadnje dni se v Ljubljani počutim kot v tropskih krajih – ves čas ena sparina in vlaga (no ja vlažna vročina). Tole mi ni prav nič všeč, čeprav je še vedno bolje kot 39 stopinj… Vsaj zjutraj se da dihati

lep dan tudi od mene :))) pa fuuuuuuul velik sončka 🙂

Dobro juro vsem, en prelep in prekrasen dan vam
želim, ne vem pa, na žalost, kaj početi s seboj: nos
mi pušča, živčna sem, v glavi se je zbudil čebelji roj,
delo mi smrdi, do sodelacev mi niti najmanj ni, se mi
le spi, ker me po trebuhu močno črviči ………. sem v
zelo podobni situaciji, kot pred dvema dnevoma nazaj
naša Nikita, brusim jezik, da grem u fajt!

Ampak – ne z vami, bog ne daj!

Morda bo čez pol ure boljše, če pa ne bo, grem gladko malo domov, pa na kavč in izpraznit glavo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, verjetno ni ravno obetajoč dan danes . Če imaš možnost, res pojdi domov v vodoravni položaj. Tudi sama se počutim kot ” povožen flancat “, mogoče bom zbolela..

… tudi pri meni ne !
Situacija , kot sem jo opisala , še traja , itak je že od zmeraj , pa itak bo , dokler ne dam odpovedi , ali ne gre katera v penzijo – to pa še nič ne kaže :(((
Samo včasih laže prenašam , včasih bi pa morila !

Pa še dolgčas je !
Naj se kdo spomni kaj zanimivega , pliiiiizzz !!!!

Nikita tuli od vse slabe volje

… ja, kaj dogaja? Vse neki slabovoljne… pa mrzlovoljne… pa … nejevoljne… pa jeznovoljne… pa… Madona, sej je sreda, konec tedna ni več daleč, vreme BO in?

Jani pa ni n’č slabe volje.. pa bo moral tukaj bit vse tri dni cel dan! Tko :))))

Jani, a se ti ne spomniš kaj takega, kar nas bi vrglo pokonci. Res je kot pravi moja šefica..pravi dolgčas, pa….

ma Jani .. kdo je slabe volje :))))))))

B. danes čist žari :)) jutri gremo na počitniceeeeeeeeeeeeeee :)))

pa???

kaj še ?

heeeeeeeeeeeeej … čakte .. vam pošljem kaj zanimivega :)))

da vas bo spravilo v dobro voljo … hmmmmmm samo da se spomnim …..

zajči .. lubčka !!!!!

Barbi, v tebi je vedno tolk dobre volje :)))))))))))))

spomni se kaj, ja, čimbolj trapastega al pa takega za mislit ;)))

lupčka nazaj!!!!

tkole je drage moje in .. dragi moji :)))

poslano je .. če vam je všeč prav .. če pa ne … ma ne verjamem da vam ni :))))))))

lep dan !!!

B.

aja zajči … tudi v tebi je ogromno dobre volje .. samo poišči jo .. malo pobezaj .. pa bo našla pot ven :))) poizkusi .. sigurno deluje !!!

Oja, jest bi se že kaj spomnil.. da vas vrže…. pokonci, samo nisem prepričan, da bi lahko pariral vsem vam. Zato vam milostno prepuščam možnost, da se izkažete :))))))))

Jani bi sever začel.. temo, pa se mu zdi, da je Primož preveč blizu :))))

Ma Barbi, ti si danes edina izjema tukaj gor… sveda razen mene :)))))) No, jest mislim, da če bi začeli z eno temo.. bi se nama lahko v dobri volji prav hitro pridružili tudi ostali :)))))

Jani želi B. da bi bla skoz tako… vesela :)))))))))))))) cmoka!

evo, zajček.. sad ću :))))

ja B. je skor zmeri tko vesela :)) me veselo delajo drugi :)))))

.. hmmmm .. velikokrat tudi ti :)))

šta češ?

novo temo al kaj :)))

B. ima še pol ure časa .. če se komu ljubi :))

lahko kaj napišemo 🙂

Barbara.. smo že zastavli, tko da… :))))))))

Jani gre gledat, kaj mislite o tušu :))))))))))

a razen tistih luknic ???

…. he , he , he …. mater , če se jim pa zgodi kaj takega , tako kompliciran zlom , he , he ….

ja , Nikitka bi se šla pa kar obesit , če bi bla možak s takim zlomom , Bog ve , če se prav zaceli ….

hahahahaha … nikita … sej tam verjetno ni prav velik možnosti za podobne zlome :))))

New Report

Close