Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LEP PRAZNIK

LEP PRAZNIK

Vam želim,punce naše!Pa lepo ga izkoristite..praznik in njega:-)
Vaš Sprevrženc

Dobro jutro, klapčina!!!
He,he, “sredi” noči kukam tukaj gor…. sem se kar nekaj premetavati začel po postelji… ok, to ni point, point je, da se tudi jaz pridružim Sprevržencovi želji za vaš praznik 8. marec! Lepo ga uživajte in se crkljajte…!!!
Grem še malo nočka… v mojo šukico toplo :)) …samotno :((
Lp!

Hvala draga naša moška…lepo, da se spomnita tudi drugače na nas, ne samo kadar sta poredna do konca, ali ne Razbojniček;)) in Sprevržko, zelo si pozoren, hvala…;))!
Cmoka obema, jaz bom danes uživala,zato me zopet ne bo skoraj nic tu v naši klapci… ne bom uživala toliko zaradi praznika…temveč bolj zato, da si napolnim baterije…
Lepo jutro, lep dan in uživajmo vsi skupaj, karseda lepo!!!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zlato moje,ti si pa res krasen…upam,da se boš hitro pozdravil…ziher ga bom(o) dobro izkoristile…ne pozabi kaj nabavit za ženo!!! ;))))))

Lupčka in cmoka na lička…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hej,hoj!
Ženi sem res eno rožico kupil(pa tako,ki bo dalj časa živela,upam?),ljubici sem tudi eno voščilnico poslal,feedbacka pa še ni…
Sp

Kaj so “madame” ljubica kaj jezni nate ali kaj???Si kaj vštimal???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne verjamem, da je na Sprevržka sploh lahko kdo jezen…verjetno je ljubica bolj sitne sorte ali pa ima slab dan…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….ne me v smeh spravljat…sicer pa ji dam prav,naj ženska uveljavlja svoje pravice po zakonih “ljubice”…;)))))…verjetno pa je res bolj tečna,dokler ne dobi….(“grde” misli)…upam,da ne bo Sprevržko jezen,ko tako malo obrekujeva njegovo izbranko no.2…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sprevržko eno cmoko, da ne boš hud name, ker ti opravljam ljubico, sibam…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tud jaz vam želim ob prazniku vse naj naj…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Hvala miško!!!!

Uživaj današnji dan in se pozdravi!

Cmoka vitaminskega zate!!!:)))))))))

(grem pocat po kuhinji)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No medtem je prišel njen feedback,pa bolj velja zadnji del besede-back namreč:-(((
Sp

Hvala za lepe želje.
Lep dan tudi fantkom…

Punce! Njihov dan je baje v ponedeljek, namučimo jih do daske!!!!

Čauči

Uotrok!Ma si pršla h sebi?Sm ues zastunj čaku do pounuči,putem sem pa domačo izkoristu:-))

Jejdata stari, a name si čakou? Sej sem ti rjekla de grem szi babami žurat?! Smo ble u enmu ful dobremu hrami, kjer smo totalno wzjeble u nogice. Smo se pa nabutale szi klobaskami (so ble narezane ku šalamin, nismo goltale cejlih), szi wcvirkmi, sirom, kruhom – usje domače. In itak domače vinu, se razume!
No, pwole pej sva šla še szi Pufkotom u kino! Tazaresn, nje un tuoj metaforični! ;)))))
Btw, učiri sem ti nekej pošlala, ma mi je težiu email.si… ztu ne vejm če si dubu?

Čauči čegor u bec … Pozdravljam te, ma pozdravi se anke sam! ;))

Čau prijateljica!
Ne nisem dobil nič od tebe,razen če maš kak drug nick?
Sp

hvala, prijatelj, a veš, da si mi danes ta prvi?! 🙁

grrrrrr, spet bom morala jovo na novo pisat…
ma riplejala sem na tvoj mejl…

ok, ku bo cajt…
čauči

New Report

Close