Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lep vikend

Lep vikend

Vikend je bil res nor,vam povem.Škoda,ker ga je že konec.

In so se ti izpolnila pričakovanja?

No,bom rekla po pravici ne vsa.

Vendar pa je bilo lepo.

Se je le premalo izkazal ali …?

Si mirna v sebi od zadovoljstva ali bi še…?

Rajši ne bi toliko o temu.Bilo je lepo,vendar nekaj je manjkalo,ne vem,če veš kaj mislim.

Tretja oseba ali živahnost in vztrajnost?

Pozdravljena.
Me veseli, da si uživala. Prav rada bi bila na tvojem mestu:))). Si mu pripravila kakšno presenečenje?

p.s. upam, da nisem preveč radovedna, ampak vsaka ideja pride prav:))

Sem vedela,da ne boš vedel,pa saj ni važno.Bilo je lepo,vendar ponovitve ne bom več delala.

Bea,če ti po pravici povem,je bilo lepo,vendar ne bi bila rada na mojem mestu,verjemi mi.

Glede na to, da sem ženska, si lahko mislim, kaj si pogrešala. Tisto piko na i. :))) Pa ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povezano s seksom. Imam prav?

Si bila z žensko,parom mogoče?

Ja,točno tako.Imaš prav.

Ma Ondi. Saj ti je v petek napisala, s kom gre. Bilobil pomaga:)))

Jao Ondi ti pa maš domišljijo.Ne nisem bila,Bea se je zelo približala temu kar je bilo.

Malo se hecam,draga.

:-))Saj vem sex je bil dober,a tiste prave strasti,čustev in sexualne energije pa ni bilo.

Ja,naj povem tipo se je zaljubil vame,jaz pa ne v njega in tu je problem.Preveč je bil čustveno nabit.

Sem vedela. Moški tega ne morejo vedet, ker tega ne občutijo oz. imajo samo redki posluh in občutek za to. Saj vem, da me bo Ondi zdajle takoj, kaj pa, kaj pa, ampak se tega z besedo ne da opisat.

Ja z moje strani tako,da sexa ni bilo onega pravega.

Na kratko: kemija ni delovala.

Men se lahko trga,vendar se njemu ni,ker je imel stalno v glavi,da ga ne ljubim.Moški komplicirate.

Srce poljub zate.Veš da te ne bom spraševal,da to ni res.

Eni preveč komplicirajo,nismo vsi isti srček.

New Report

Close