Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lep vikend vsem !!!

lep vikend vsem !!!

dons ste pa tko pridni , da vas sploh ne dohajam … lepo se mejte .. pa lep dan in še lepši vikend vam želim 🙂

B.

še nekaj poučnega ….

Umrla sta Hrvat in Srb in se pojavila pri Svetem Petru.
“Od kod pa vidva?” ju je vprasal.
“Iz Srbije!”
“Iz Hrvaske!”
“Uuuuu, gresnika, oba gresta v pekel. Samo, glede na to, da je Balkan
nedefinirano obmocje, si lahko izbirata, ali gresta v zahodnoevropski
ali
vzhodnoevropski pekel!”
“In kaksna je razlika?” sta ga vprasala.
“V zahodnoevropskem peklu moras vsak dan pojesti zlico dreka, potem
pa lahko delas kar hoces, v vzhodnoevropskem peklu pa si prost, ko vsak
dan
pojes kanto dreka.”
“Jaz sem orientiran zahodnoevropsko, zato grem v zahodnoevropski
pekel!” je
rekel Hrvat.
“Jaz pa ze ne bom skupaj s Hrvatom na zahodu! Jaz hocem v
vzhodnoevropski pekel!” je rekel Srb.
Tako sta se razsla in se cez nekaj let ponovno srecala.
“No, kako je na zahodu?” je vprasal Srb.
“Gre nekako, samo vsako jutro je tezko tisto zlico dreka spraviti po
grlu navzdol. Prav gnusi se mi ze. Kako pa je s teboj?”
“Vzhod kot vzhod!” je rekel Srb. “Včasih zmanjka dreka, včasih kamion
ne pripelje kant, včasih zmanjka kant, včasih soferji strajkajo…. Doslej
ąe
nisem poskusil dreka.”

OHOHOHOHOHOHOHO!!!!

Lep vikend tudi tebi :))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Barbara 🙂 tud teb veliko lepega med vikendom :))))) Seveda vsem ostalim enako porcijo lepega.. pa ven pejte mal.. v naravo :))))

Jani

oo ooooo en lep dopodne je bil jep to sem začutla že zjutraj!!
Mačurko zahvala tebi,k si popestril in nam predstavil svojega soseda gajstnega pa še z junferjem..pa seveda tudi vsem drugim “gmajnarjem” En lep vikend,pa le ubogejte Janija in pejte v naravo pa če tud pod streho al pa kar na dežek..pa pa pa lubijaaaaa***************

p.s. zdej boste meli šanso da probate kako slasten je poljub v dežju…SREČNO!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ne le slasten, predvsem moker, moker, z
okusom po ……. dežju! Ne veš več čisto prav,
kaj je tisto, čemur se reče “francoski”, kaj je
mokrota, ker je vse, čisto vse, ampak res in
popolnoma vse ….. mokro!

Nekja nepopisno lepega in mokrega je moker poljub v dežju, ki pridobi počasi okus slastne zrele rdeče gozdne jagode, če pa pri tem prijetnem opravilu, pri katerem ne potrebuješ nič orodja, nobene kuhalnice, nič posod, samo mili ljubi gobček, no, če pri tem hudo dopadljivem delu še zapreš oči, se lahko znajdeš tudi sredi vročega poletja v popolnoma zrelih borovnicah !! Ah, ah, ah! Poljub v dežju! Lepše, veliko veliko lepše in doživeteje, kot ples v dežju!!!

Mariči, ki sanja o mokrem poljubu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Barbi, vračam lepe želje po lepem vikendu,
imeli bomo pač takega, kakršnega si bomo uspeli
narediti. Moj bo delaven, ampak zagotovo tudi lep.
Saj zdaj, ko je že toliko zelenila okrog nas, ko mi
pred hišo cvetijo zvončki in marjetice, ko iz tal kukajo
narcise in tulipani, ko na najvišji veji lipe tik pred oknom sobe sedi kos in mi poje svoje najlepše melodije – le kako bi zdaj ne bilo lepo. Ni šans, da bi bilo kako drugače, kot lepo. In če bo padal dežek, bo kos vseeno prepeval, njega dež ne moti, tudi mene ne. Ležala bom pri odprtem oknu z odgrnjeno zaveso in spremljala melodijo življenja, ki se mi ponuja: kosovo pesem, vrabčevo neumno škripanje s kljunčki in prepiranje za boljši prostor v napušču, tiho enakomerno in montono melodijo dežja in melodijo mojega srca. Morda, ampak samo morda tudi pesem oblakov, ki se bodo popeljali mimo okna in naredili za trenutek tisto temino, ki jo grozeče nosijo s seboj, a tudi odnesejo. Prepustila se bom tem lepotam, vsaj za trenutek in jih potem še nekaj časa nosila v sebi tudi poleg štedilnika in pri likalni mizi. Barbi, poskusi še ti! In – poskusi ob tem še uživati!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbi, zamujam, sorči. Pa vseeno lep vikend tudi tebi in tvojim, pa še ostalim gmajnarjem tule gor. Kje si pa vandrala celo dopoldne??

zajček

ja seveda .. v naravo :)) … v gmajno .. po regrat in svež zrak 😉

čau Jani …

B.

ja sej .. kaj nej rečem .. uživat pa znaš :)))

veš, sej jest tudi znam .. uživat 🙂 mi velikrat uspe … pa dež tud mene ne moti kej preveč, ker .. koneckoncev … tud dež mora bit ane 🙂

B.

o zajči .. a kje sem bla .. madonca .. kaj pa vem … povsod mal .. naokrog 😉

jutri bom 🙂 .. se bomo spet kej lepega igrali ane :)))))

čau!

B.

Da nauš slučajn na mahu sedela.Boš vouka u rito dobila.Počak še dva meseca ko bodo mim tele r-ji pol se bomo zih valal po tleh_SPET!!!
Matr jest že komaj čakam…hihi barb ajd uzivaj pa ne pozab!!Čuvaj se volka!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

🙂 Barbara 🙂 predvsem po regrat.. pravijo da vsebuje tolk železa, da bi lahko rešili slovenske železarne 😉

Janiju štrika

ijuj a ti tud tukile..heheh nas pa je ene 4 komada..heheeh pa se po parčkih smo..hihi madona da bi zih!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He he he he 🙂 muca a ti bi se pa kar po mahu valala :))))

Jani ma mah… talanski :))))

ha ha ha ma ja mi je skomine nardila…sej bo kmal čas za valanje..u narau mislim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Huh, je že teden okoli 🙂 A bomo nadaljevali… soboto :)))) Jaz sem za!

Jani je zmeri za 🙂

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

p.s Jani a boš kufe..mam kuhanga sveže

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No ja.. glih sem prebral gozdarsko omleto.. evo pa še tole o parčkih….. GMAJNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Jani išče gmajno

aha .. železa :)) pol je to solata .. bol za ženske 😉

kr nej mal štrika .. bo mogoč kak polover ratal 😉

B.

A si se zgubu…???!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Glede na to.. da sem glih neki malical….. bi pasu ja :)))

Pridem ne več kasno 🙂

ej … volka se pa ne bojim … sej pazim .. zaenkrat še nč na mah …. sej se da tud drugač :)))))

B.

Ja.. valane po frišn trav… al pa na senu.. to je taprav :)))

ja veš da smo zaaaaa :)))

sam če bo elektrika .. pol se bomo igrali 🙂

B.

Trenutno lutam po prostranih pašnikih… letel sem skozi bukov gozd, ugotovil, da ni še nič mahu, da listje šelesti kot najlepša pesem…. samo še nekaj sonca manjka.. pa bi bil popoldan popoln :)))))

Jani se je mal zgubu… u mislima :))))

New Report

Close