Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu lepo je v naši domovini … bit kinoobiskovalec;-)

lepo je v naši domovini … bit kinoobiskovalec;-)

kinodvorana. zgodnja predstava. gledalcev manj kot je prstov na obeh rokah. ne moreva čakat, da se začne film. že tiste reklamce pred njim “prešpricava”;-)
odpete ene hlače, odpete druge hlače. pa ni dovolj, treba jih je še malo navzdol potegnit. uh, prekleta sponka na pasu, kako izdajalsko žvenketa! roki začneta vsaka svojo igro. kot v davnih mladih letih;-) in tako se tudi počutim;-)
on ve, kako mi paše. tako prekleto obvlada vsak centimeter mojega mednožja. hm, ne morem uživat in njega cartat obenem … preveč burno je dogajanje v mojem telesu. ko se bojim, da bo iz ust prišel kak preglasen vzdih, njegovo roko pošljem domov. in se sklonim. nad ljubega prijatelja. z veseljem ga pocrkljam. kdo pa še gre v kino zato, da bi gledal film? 😉
vraga, pa spet me napada. mar me res ne more pustit pri miru? da bi se vsaj delala, da vem, za kaj gre v filmu?;-)
malce adrenalina, dva orgazmična trenutka, ki se raztegneta skoraj čez cel film … pa tiho je treba bit!!! stisnjene ustnice. telo pa uživalo. vsak delček je drgetal. čisto potiho.
in na srečo se potem nisem zbudila 😉

še bolj adrenalinsko je početi z rokami drug drugemu pri nabito polni dvorani 😉

New Report

Close