Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lepo jutro gmajnarji….

Lepo jutro gmajnarji….

Lepo, dobro in prisrčno jutro vsem zaspanim in nezaspanim prebivalcem gmajne. Upam, da bo naša gmajna danes obsijana z soncem, veseljem in radostjo..
Zvečer ni nihče ugasnil naše lučke ( lanterne ), zato upam, da je z svojim nočnim sijem , vsem ki ste se izgubili, kazala pot do naše gmajnice.
Torej še enkrat ” Dobro jutro ” !

lp, zajček

Dobro jutro, zajček, dobro in lepo jutro.
Komaj sem se privlekla sem do te moje ljube
kištice. Če že ne “pogrešam” nobenega dela,
nobenega sodelavca, nobenega šefa, pol pa
ziher pogrešam tole – gmajnico. Hvala bogu,
da lahko toliko sedim, da se vsake toliko časa
javim! Dobro lepo sončno prijetno jutro – in še lepši dan. Ptički tako nabijajo, da mi ni potreben prav nobene radio in noben Karoly in nobena vremenska napoved. Oni so mi zdaj že povedali, da četudi je megla, četudi rosi, se vseeno lep dan sem k nam nosi!

Zajček moj mili, nič hudega, če je bila lučka prižgana, vsaj ne bo izgovorov, da nismo našli poti.

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Najtoplejšelepše dobro jutro vsem skupa tud z moje strani. Imamo pa srečo, da je nekdo pozabil ugasniti lučko… le tako smo se lahko tako na hitro našli :)))) Še enkrat dobro jutro in lep dan!

Jani je vesel hruške, pripete na drevo :)))

Uf, lepo Mariči, da si že tukaj z nami. Res je, ptičji koncert je že mimo. Ampak to slišimo le mi, ki vstanemo pred peto. Ko se prebudijo ostali gmajnarji, je običajno koncert že mimo.
Ja, jaz Karolija ne poslušam, običajno zjutraj takoj pripalim ” radio Hit ” Domžale. Imajo tako super muziko, da mi dejansko dvigne razpoloženje, če je vidna vsaj majhna sled, pri meni, da se to da naredit.

Ps. Veš, mi ni jasno, kako sem lahko pozabila utrniti našo lučko !
No, kakorkoli, res vsaj izgovorov ne bo !

Zajček

Vidiš, tudi ti si priden ! Jutra so tudi meni najlepši del dneva, da o večerih ne govorim !

Vidiš, pohvalim Radio Hit, pa že šponajo lepo muziko :)))

Ja tud men je najlepši del dneva jutro, večer je blizu, da o celem dnevu sploh ne govorim :))))) Ko ptički žvižgovlejo…..

Jani ma še zemri pomlad 😉

Pomlad je prisla v gmajno ……

Lep pomladni dan in se lepso prvopomladno noc :):)))

Za domovino … knedlne za vse +1 :):)))

Jutro lepo in še lepši dan vsem vam…..

Tud men je Kroli celo noč prepeal..mam radio prižgan celo noč.kaj čem mam pač privilegije…

Kaj naj še napišem..hmm čist resno,vremenska napoved se glasi..dons je zuni čist ablačno,sem in tja zapiha vetrček,sonček se je nekaj zjutraj zgodej sicer postavljaj v vsej svoji širin in veličini..ampak so ga gromozanski oblaki popapali..No tliko,ko začnejo prve dežne kapljice vas pa obvestim…namreč še zmeri sanjam o tistih kušlcih na dežju..a bom že pršla na svoj račun…*******+++++******

P.s. čisto tako mimogrede naj vas spomnim,da odate doodnino in doklade.Bemti sm pa od sie..hehee sem toliko napisala da mi bo država pvrnila a lot of money..heheheh šele zdej sme vidla kak božec sem..šmrc šmrc…hihihihi ejjjj hec mora bit..sam res sem s hudiča,sem naklepala da mi vrnejo za dve dobri plači..juhej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, v Novem mestu že dežuje. Torej cmokanje v dežju tam pride v poštev. Jaz bi šla samo še par km dalje……

ijujjjjj..heheh vem kam ciljaš..a te pridem iskat!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, NUJNO !!Hudiča, da ga zacopam takoj, da ne čakam, čakam……………….uf, ajde, po gasu………………..

Zdaj ga bom pstavila pred dejstvo, zdaj ali nikoli, porkaduš !!!

Ohoooooooooooooo a na granico, kaj :))))) Ti ti zajček :))))

Jani pa kam drugam 🙂

No, pa mi povej, kdo je tam doma, no ???

Hju… pa misliš da smem? Ma ne bom.. ker bi se lahko tista zverca ujezil ana bogega Janija… naka ne bom!

Jani spet neki ve, pa ne pove :))))

pa misliš, da točno veš ?

Mislim! Točno mislim! Točno mislim, da vem! Ja!

Jani 🙂

Dobro. Potem sem zadovoljna :))))))))

Na viš, kolk si pa ti hitro zadovoljna 🙂 Lepo!

Jani pa ni hitro zadovoljen :))))

Ja, kaj pa čem. A naj še silim vate, da izdaš ime, ko pa tega nočem :))

Ja, a ni ježek nekje z tistega konca? Ma jest sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je on od tistega konca nekje…. :))) Ma ki vprašaš… ku pa wiieš 😉

Je !! He, he, seveda je, moj ljubi ježek!

Na viš… pa si le izbrskala iz mene :)))))) Dobro!

Jani

Ježek je MOJ.

New Report

Close