Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Lepo prosim za razlago

Lepo prosim za razlago

Pozdravljeni,

Teme nisem dala pod corono ker niti ni z njo povezano ampak gre splošno. Clanek iz 24 ur, ki ga citiram spodaj namrec govori da soproge niso tesni stik….

Lepo prosim mi lahko en pove kaj potem stejemo med tesne stike, ker se mi totalno ne sanja, morda mi na pamet pada da je avtor izjave mislol da so to samo ljubice? Ampak verjetno tudi ne…. res me firbec matra kaki so bili te tesni stiki med ostalimi okuzenimi po svetu…… IN KAJ ZA VRAGA JE TESNI STIK… ocitno skupno spanje, seks in ostalo kar je med zakoncema ne…

Se clanek:

“Sedmi primer pa je soproga šestookuženega 32-letnika, zaposlenega v UKC Maribor. Informacijo so pristojni potrdili zgolj nekaj minut za tem, ko so na novinarski konferenci vsi po vrsti zatrjevali, da soproga ni tesni stik oziroma da skorajda ni možnosti okužbe pri soprogi. Trdili so tudi, da ta ni bila z 32-letnikom v Italiji, a to kasneje zanikali. Trenutno pa ni jasno, ali sta v severno Italijo potovala skupaj ali ne. “

“Sedmi primer pa je soproga šestookuženega 32-letnika, zaposlenega v UKC Maribor. Informacijo so pristojni potrdili zgolj nekaj minut za tem, ko so na novinarski konferenci vsi po vrsti zatrjevali, da soproga 32-letnika ni tesni stik oziroma da skorajda ni možnosti okužbe pri soprogi. Trdili so tudi, da ta ni bila z 32-letnikom v Italiji, a to kasneje zanikali. Trenutno pa ni jasno, ali sta v severno Italijo potovala skupaj ali ne. “

A ni logično, da so ljubice bolj tesni stiki kot soproge?

A ni logično, da so ljubice bolj tesni stiki kot soproge?
[/quote]

Ja to mi je bila edina logicna razlaga…. samo dejansko se zivijo zakonci ki so v tesnih stikih… oz sem mislila da so to tesni stiki pa ocitno niso… zato verjetno bi bile tudi ljubice izvzete iz definicije tesnih stikov….

Tako da moja predstava tesnih stikov je bila ocitno popolnoma zgresena. In sedaj me zanima res kaj potem to je….

Samo tko za splosno razgledanost…da ne bom cisto v napacnih predstavah zivela in da ne bom okrog kakih neumosti govorila….

Lepo prosim no daj vetjetno ostali veste pa me dajte razsvetliti

Ja to mi je bila edina logicna razlaga…. samo dejansko se zivijo zakonci ki so v tesnih stikih… oz sem mislila da so to tesni stiki pa ocitno niso… zato verjetno bi bile tudi ljubice izvzete iz definicije tesnih stikov….

Tako da moja predstava tesnih stikov je bila ocitno popolnoma zgresena. In sedaj me zanima res kaj potem to je….

Samo tko za splosno razgledanost…da ne bom cisto v napacnih predstavah zivela in da ne bom okrog kakih neumosti govorila….

Lepo prosim no daj vetjetno ostali veste pa me dajte razsvetliti
[/quote]

Ne vem na čem so iz NIJZ, jasno pa je, da tile niso čisto normalni. Mal poglej včeraj, začetek 24 ur. To ni normalno. Pač niso v stiku z realnostjo.

Tesen stik je tudi,recimo ko primeš nakupovalni voziček,primeš kljuko,ko uporabiš javni wc ,se rokuješ in tako narej,možnosti je veliko.

Mogoče vadijo za šeriat?

Razumem… se pravi da potem partnerji nikakor ne sodijo v to kategorijo, kot so se izrazili… meni se sicer tu pojavlja ogromno podvprasanj… npr kaj pa ko moj partner prime kljuko za menoj…. itd… samo verjetno prevec vrtam… bo ze drzalo kot pravijo…. morda enkrat dojamem

Razumem… se pravi da potem partnerji nikakor ne sodijo v to kategorijo, kot so se izrazili… meni se sicer tu pojavlja ogromno podvprasanj… npr kaj pa ko moj partner prime kljuko za menoj…. itd… samo verjetno prevec vrtam… bo ze drzalo kot pravijo…. morda enkrat dojamem
[/quote]

Sem ti že napisala odgovor pa ni šel čez cenzuro. Bom probala malo drugače napisat. Očitno vadijo, da bodo čim hitreje osvojili pravo, ki ga uporablja gospoda na grški meji.

Norca se delajo, saj je jasno. Ogrozeni smo – in to s strani zdravnikov … Saj ne mores verjeti, da se zdravniki potepajo po zariscu bolezni, hkrati pa govorijo o preventivi …
Ja, res, to da bivas pod isto streho s patnerjwm niso tesni stiki – ker se predpostavlja, da zivi vsak v svojem nadstropju ….

New Report

Close